Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Voljcince - Nis timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:43 06:38 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljcince
dep. 05:43
Sarlinac
arr. 05:50
dep. 05:50
2.1 km
Orljane
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Orljane, Majdan
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:04
dep. 06:04
8.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:07
dep. 06:07
9.5 km
Malosiste, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
10.3 km
Capljinac
arr. 06:13
dep. 06:13
11.8 km
Belotinac
arr. 06:17
dep. 06:17
13.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
19.2 km
arr. 06:29
dep. 06:29
20.2 km
Nis, Biljur
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Nis, Bus station
arr. 06:38
22.5 km
11:30 12:25 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljcince
dep. 11:30
Sarlinac
arr. 11:37
dep. 11:37
2.1 km
Orljane
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Orljane, Majdan
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:51
dep. 11:51
8.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:54
dep. 11:54
9.5 km
Malosiste, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Capljinac
arr. 12:00
dep. 12:00
11.8 km
Belotinac
arr. 12:04
dep. 12:04
13.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 12:07
dep. 12:07
15 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
19.2 km
arr. 12:16
dep. 12:16
20.2 km
Nis, Biljur
arr. 12:19
dep. 12:19
21 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
22.5 km
13:35 14:30 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljcince
dep. 13:35
Sarlinac
arr. 13:42
dep. 13:42
2.1 km
Orljane
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Orljane, Majdan
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:56
dep. 13:56
8.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:59
dep. 13:59
9.5 km
Malosiste, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
10.3 km
Capljinac
arr. 14:05
dep. 14:05
11.8 km
Belotinac
arr. 14:09
dep. 14:09
13.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 14:12
dep. 14:12
15 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
19.2 km
arr. 14:21
dep. 14:21
20.2 km
Nis, Biljur
arr. 14:24
dep. 14:24
21 km
Nis, Bus station
arr. 14:30
22.5 km
18:40 19:35 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljcince
dep. 18:40
Sarlinac
arr. 18:47
dep. 18:47
2.1 km
Orljane
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Orljane, Majdan
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 19:01
dep. 19:01
8.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Malosiste, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
10.3 km
Capljinac
arr. 19:10
dep. 19:10
11.8 km
Belotinac
arr. 19:14
dep. 19:14
13.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 19:17
dep. 19:17
15 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
19.2 km
arr. 19:26
dep. 19:26
20.2 km
Nis, Biljur
arr. 19:29
dep. 19:29
21 km
Nis, Bus station
arr. 19:35
22.5 km
Voljcince - Nis timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:43 06:38 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljcince
dep. 05:43
Sarlinac
arr. 05:50
dep. 05:50
2.1 km
Orljane
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Orljane, Majdan
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:04
dep. 06:04
8.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:07
dep. 06:07
9.5 km
Malosiste, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
10.3 km
Capljinac
arr. 06:13
dep. 06:13
11.8 km
Belotinac
arr. 06:17
dep. 06:17
13.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
19.2 km
arr. 06:29
dep. 06:29
20.2 km
Nis, Biljur
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Nis, Bus station
arr. 06:38
22.5 km
11:30 12:25 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljcince
dep. 11:30
Sarlinac
arr. 11:37
dep. 11:37
2.1 km
Orljane
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Orljane, Majdan
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:51
dep. 11:51
8.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:54
dep. 11:54
9.5 km
Malosiste, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Capljinac
arr. 12:00
dep. 12:00
11.8 km
Belotinac
arr. 12:04
dep. 12:04
13.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 12:07
dep. 12:07
15 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
19.2 km
arr. 12:16
dep. 12:16
20.2 km
Nis, Biljur
arr. 12:19
dep. 12:19
21 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
22.5 km
13:35 14:30 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljcince
dep. 13:35
Sarlinac
arr. 13:42
dep. 13:42
2.1 km
Orljane
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Orljane, Majdan
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:56
dep. 13:56
8.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:59
dep. 13:59
9.5 km
Malosiste, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
10.3 km
Capljinac
arr. 14:05
dep. 14:05
11.8 km
Belotinac
arr. 14:09
dep. 14:09
13.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 14:12
dep. 14:12
15 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
19.2 km
arr. 14:21
dep. 14:21
20.2 km
Nis, Biljur
arr. 14:24
dep. 14:24
21 km
Nis, Bus station
arr. 14:30
22.5 km
18:40 19:35 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljcince
dep. 18:40
Sarlinac
arr. 18:47
dep. 18:47
2.1 km
Orljane
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Orljane, Majdan
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 19:01
dep. 19:01
8.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Malosiste, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
10.3 km
Capljinac
arr. 19:10
dep. 19:10
11.8 km
Belotinac
arr. 19:14
dep. 19:14
13.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 19:17
dep. 19:17
15 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
19.2 km
arr. 19:26
dep. 19:26
20.2 km
Nis, Biljur
arr. 19:29
dep. 19:29
21 km
Nis, Bus station
arr. 19:35
22.5 km

Naselja Voljcince i Nis su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Voljcince je u 05:43 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.