Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Vojka - Stara Pazova timetable

friday, 17.08.2018.
04:50 05:00 (00:10)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 04:50
Vojka, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 04:56
dep. 04:56
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 04:57
dep. 04:57
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 04:58
dep. 04:58
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:00
6 km
05:28 05:40 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 05:28
Vojka, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 05:31
dep. 05:31
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 05:35
dep. 05:35
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 05:36
dep. 05:36
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 05:38
dep. 05:38
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
6 km
06:23 06:35 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 06:23
Vojka, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 06:33
dep. 06:33
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:35
6 km
06:50 07:00 (00:10)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 06:50
Vojka, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 06:56
dep. 06:56
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 06:58
dep. 06:58
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:00
6 km
07:05 07:15 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Center
dep. 07:05
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:15
6 km
08:28 08:40 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 08:28
Vojka, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 08:31
dep. 08:31
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 08:35
dep. 08:35
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 08:36
dep. 08:36
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 08:38
dep. 08:38
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:40
6 km
09:10 09:20 (00:10)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 09:10
Vojka, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 09:13
dep. 09:13
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 09:16
dep. 09:16
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 09:17
dep. 09:17
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 09:18
dep. 09:18
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:20
6 km
11:30 11:40 (00:10)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 11:30
Vojka, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 11:36
dep. 11:36
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 11:38
dep. 11:38
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:40
6 km
12:50 13:00 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Center
dep. 12:50
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:00
6 km
14:10 14:20 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Center
dep. 14:10
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:20
5 km
14:13 14:25 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 14:13
Vojka, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 14:20
dep. 14:20
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 14:23
dep. 14:23
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:25
6 km
15:05 15:15 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Center
dep. 15:05
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:15
6 km
15:58 16:10 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 15:58
Vojka, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 16:01
dep. 16:01
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 16:05
dep. 16:05
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 16:06
dep. 16:06
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 16:08
dep. 16:08
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:10
6 km
16:58 17:10 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 16:58
Vojka, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 17:01
dep. 17:01
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 17:05
dep. 17:05
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 17:08
dep. 17:08
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:10
6 km
18:48 19:00 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 18:48
Vojka, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 18:58
dep. 18:58
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:00
6 km
20:20 20:30 (00:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Center
dep. 20:20
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:30
6 km
21:33 21:45 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 21:33
Vojka, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 21:36
dep. 21:36
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 21:40
dep. 21:40
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 21:41
dep. 21:41
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 21:43
dep. 21:43
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 21:45
6 km
23:38 23:50 (00:12)
Izlaz
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vojka, Izlaz
dep. 23:38
Vojka, Center
arr. 23:39
dep. 23:39
1 km
Vojka, Ulaz
arr. 23:41
dep. 23:41
1.5 km
Stara Pazova, Diana
arr. 23:45
dep. 23:45
3.5 km
Stara Pazova, Lasta
arr. 23:46
dep. 23:46
4 km
Stara Pazova, Putnik
arr. 23:48
dep. 23:48
4.6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 23:50
6 km

Naselja Vojka i Stara Pazova su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vojka je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 23:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.