Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vodice kod Prokuplja - Prokuplje timetable

monday, 27.01.2020.
07:07 07:43 (00:36)
Straz. potok
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vodice kod Prokuplja
dep. 07:07
Prokuplje, Sokolovica
arr. 07:10
dep. 07:10
0.9 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
15.2 km
Prokuplje, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
14.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:45
dep. 07:45
13.6 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
12.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:40
dep. 07:40
12.1 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 07:39
dep. 07:39
11.4 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
10.9 km
Prokuplje, Ric
arr. 07:37
dep. 07:37
10.5 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 07:36
dep. 07:36
10.2 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 07:35
dep. 07:35
9.9 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 07:43
13.6 km
07:13 07:25 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vodice kod Prokuplja
dep. 07:13
Prokuplje, FOM
arr. 07:20
dep. 07:20
17.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:21
dep. 07:21
17.8 km
Prokuplje, OS "Ratko Pavlovic - Cicko"
arr. 07:23
dep. 07:23
18.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
19.2 km
12:42 13:15 (00:33)
Novo naselje
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vodice kod Prokuplja
dep. 12:42
Prokuplje, Sokolovica
arr. 12:45
dep. 12:45
0.9 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 12:50
dep. 12:50
3.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
4.5 km
Prokuplje, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
5.1 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:00
dep. 13:00
5.8 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 13:04
dep. 13:04
7.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:06
dep. 13:06
7.7 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 13:08
dep. 13:08
8.4 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 13:10
dep. 13:10
8.9 km
Prokuplje, Ric
arr. 13:12
dep. 13:12
9.3 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 13:13
dep. 13:13
9.6 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 13:15
9.9 km
13:10 13:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.01.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vodice kod Prokuplja
dep. 13:10
Prokuplje, FOM
arr. 13:20
dep. 13:20
17.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:21
dep. 13:21
17.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:25
19.2 km
13:45 13:54 (00:09)
Draganja
The timetable is valid until: 31.01.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Prokuplje, Draganja
13:45 14:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.01.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vodice kod Prokuplja
dep. 13:45
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 14:04
dep. 14:04
12.5 km
Prokuplje, Draganja
arr. 14:02
dep. 14:02
12 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:06
dep. 14:06
17.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:10
19.2 km
13:52 14:33 (00:41)
Straz. potok
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vodice kod Prokuplja
dep. 13:52
Prokuplje, Sokolovica
arr. 14:50
dep. 14:50
18.8 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 14:45
dep. 14:45
16.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
15.2 km
Prokuplje, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
14.6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:35
dep. 14:35
13.6 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
12.6 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 14:30
dep. 14:30
12.1 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 14:29
dep. 14:29
11.4 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 14:28
dep. 14:28
10.9 km
Prokuplje, Ric
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
10.2 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 14:25
dep. 14:25
9.9 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 14:33
13.6 km
18:00 18:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.01.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vodice kod Prokuplja
dep. 18:00
Prokuplje, FOM
arr. 18:10
dep. 18:10
17.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:11
dep. 18:11
17.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:15
19.2 km

Naselja Vodice kod Prokuplja i Prokuplje su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vodice kod Prokuplja je u 07:07 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.