Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vlasotince - Nis timetable

tuesday, 20.11.2018.
06:30 07:50 (01:20)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:30
Leskovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
18 km
arr. 07:40
dep. 07:40
60 km
Nis, Bus station
arr. 07:50
63 km
07:30 09:20 (01:50)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 07:30
Vlasotince, Robna kuća
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Vlasotince, S. pijaca
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Konopnica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:05
15 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:40
36 km
arr. 09:10
dep. 09:10
59 km
Nis, Bus station
arr. 09:20
61 km
09:20 10:55 (01:35)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 09:20
Leskovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
16.7 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
39.3 km
arr. 10:47
dep. 10:47
69.3 km
Nis, Bus station
arr. 10:55
71.2 km
13:00 14:30 (01:30)
Station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 13:00
Leskovac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:45
16 km
arr. 14:25
dep. 14:25
57 km
Nis, Bus station
arr. 14:30
59 km
14:10 15:35 (01:25)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 14:10
Leskovac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:45
15 km
Nis, Bus station
arr. 15:35
60 km
15:15 16:45 (01:30)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:15
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
58 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
61 km
15:15 16:45 (01:30)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:15
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
58 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
61 km
17:30 19:05 (01:35)
Station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 17:30
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 17:32
dep. 17:32
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 17:34
dep. 17:34
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:15
16 km
arr. 19:00
dep. 19:00
57 km
Nis, Bus station
arr. 19:05
59 km

Naselja Vlasotince i Nis su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlasotince je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.