Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vlaski Do kod Zabara - Pozarevac timetable

monday, 24.02.2020.
04:55 05:30 (00:35)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 04:55
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 04:57
dep. 04:57
1 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Poljana, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Prugovo, I
arr. 05:13
dep. 05:13
9 km
Lucica, Skola
arr. 05:14
dep. 05:14
10 km
Lucica, centar
arr. 05:15
dep. 05:15
10.3 km
Lucica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
11 km
Pozarevac, Farma
arr. 05:20
dep. 05:20
12.4 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 05:21
dep. 05:21
12.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 05:22
dep. 05:22
13 km
Pozarevac, K. Abraševića
arr. 05:24
dep. 05:24
13.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:25
dep. 05:25
14 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:27
dep. 05:27
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:30
16 km
05:48 06:24 (00:36)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 05:48
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 05:50
dep. 05:50
1 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 05:52
dep. 05:52
2.1 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 05:56
dep. 05:56
4.6 km
Poljana, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
6.2 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 06:01
dep. 06:01
7.3 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 06:02
dep. 06:02
8.1 km
Prugovo, I
arr. 06:04
dep. 06:04
9.8 km
Lucica, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
10.8 km
Lucica, centar
arr. 06:08
dep. 06:08
11.7 km
Lucica, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Pozarevac, Farma
arr. 06:12
dep. 06:12
14.6 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 06:13
dep. 06:13
15.1 km
Pozarevac, Rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
15.6 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 06:18
dep. 06:18
16.4 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 06:19
dep. 06:19
16.8 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:21
dep. 06:21
17.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:24
18.1 km
06:50 07:25 (00:35)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 06:50
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Poljana, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
5 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
6 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Prugovo, I
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Lucica, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
10 km
Lucica, centar
arr. 07:11
dep. 07:11
10.3 km
Lucica, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:15
dep. 07:15
12.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 07:16
dep. 07:16
12.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:17
dep. 07:17
13 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 07:19
dep. 07:19
13.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:25
16 km
07:24 07:55 (00:31)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 07:24
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
1 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
5 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
7 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
9 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
10 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
16 km
08:36 09:08 (00:32)
DomLjubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, Dom
dep. 08:36
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
5 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
11 km
09:45 10:20 (00:35)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 09:45
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 09:50
dep. 09:50
2 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 09:54
dep. 09:54
4 km
Poljana, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 09:58
dep. 09:58
6 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 10:00
dep. 10:00
7 km
Prugovo, I
arr. 10:03
dep. 10:03
9 km
Lucica, Skola
arr. 10:04
dep. 10:04
10 km
Lucica, centar
arr. 10:05
dep. 10:05
10.3 km
Lucica, Intersection
arr. 10:07
dep. 10:07
11 km
Pozarevac, Farma
arr. 10:10
dep. 10:10
12.4 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 10:11
dep. 10:11
12.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 10:12
dep. 10:12
13 km
Pozarevac, K. Abraševića
arr. 10:14
dep. 10:14
13.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 10:15
dep. 10:15
14 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 10:17
dep. 10:17
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:20
16 km
10:03 10:25 (00:22)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, Dom
dep. 10:03
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
2 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
15 km
12:20 12:55 (00:35)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 12:20
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 12:25
dep. 12:25
2 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 12:29
dep. 12:29
4 km
Poljana, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
5 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 12:35
dep. 12:35
7 km
Prugovo, I
arr. 12:38
dep. 12:38
9 km
Lucica, Skola
arr. 12:39
dep. 12:39
10 km
Lucica, centar
arr. 12:41
dep. 12:41
10.3 km
Lucica, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
11 km
Pozarevac, Farma
arr. 12:45
dep. 12:45
12.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 12:46
dep. 12:46
12.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 12:49
dep. 12:49
13.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:52
dep. 12:52
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
16 km
13:10 13:45 (00:35)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 13:10
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 13:15
dep. 13:15
2 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Poljana, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 13:23
dep. 13:23
6 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 13:25
dep. 13:25
7 km
Prugovo, I
arr. 13:28
dep. 13:28
9 km
Lucica, Skola
arr. 13:29
dep. 13:29
10 km
Lucica, centar
arr. 13:30
dep. 13:30
10.3 km
Lucica, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
11 km
Pozarevac, Farma
arr. 13:35
dep. 13:35
12.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 13:36
dep. 13:36
12.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 13:37
dep. 13:37
13 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 13:39
dep. 13:39
13.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
16 km
15:24 15:50 (00:26)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 15:24
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 15:27
dep. 15:27
2 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 15:32
dep. 15:32
5 km
Poljana, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 15:36
dep. 15:36
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 15:37
dep. 15:37
8 km
Prugovo, I
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Lucica, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
11 km
Lucica, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
12 km
Pozarevac, Farma
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Pozarevac, Rampa
arr. 15:46
dep. 15:46
14 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
17 km
17:36 17:55 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, Dom
dep. 17:36
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
5 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
15 km
19:35 19:54 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara
dep. 19:35
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
5.1 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
8.8 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
9.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
15.2 km
20:05 20:40 (00:35)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 20:05
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
1 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 20:10
dep. 20:10
2 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 20:14
dep. 20:14
4 km
Poljana, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
5 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 20:18
dep. 20:18
6 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Prugovo, I
arr. 20:23
dep. 20:23
9 km
Lucica, Skola
arr. 20:24
dep. 20:24
10 km
Lucica, centar
arr. 20:26
dep. 20:26
10.3 km
Lucica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
11 km
Pozarevac, Farma
arr. 20:30
dep. 20:30
12.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 20:31
dep. 20:31
12.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 20:32
dep. 20:32
13 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 20:34
dep. 20:34
13.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:35
dep. 20:35
14 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:40
16 km
21:09 21:35 (00:26)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlaski Do kod Zabara, II
dep. 21:09
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 21:12
dep. 21:12
2 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 21:17
dep. 21:17
5 km
Poljana, Center
arr. 21:19
dep. 21:19
6 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 21:21
dep. 21:21
7 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 21:22
dep. 21:22
8 km
Prugovo, I
arr. 21:25
dep. 21:25
10 km
Lucica, Skola
arr. 21:26
dep. 21:26
11 km
Lucica, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
12 km
Pozarevac, Farma
arr. 21:30
dep. 21:30
14 km
Pozarevac, Rampa
arr. 21:31
dep. 21:31
14 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:35
17 km

Naselja Vlaski Do kod Zabara i Pozarevac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlaski Do kod Zabara je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 21:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.