Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vlajkovci - Brus timetable

tuesday, 25.06.2024.
06:22 06:45 (00:23)
KljunacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci, Kljunac
dep. 06:22
arr. 06:23
dep. 06:23
0.5 km
Vlajkovci, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
12 km
06:22 06:45 (00:23)
KljunacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci, Kljunac
dep. 06:22
arr. 06:23
dep. 06:23
0.5 km
Vlajkovci, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
12 km
08:37 09:00 (00:23)
KljunacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci, Kljunac
dep. 08:37
arr. 08:38
dep. 08:38
0.5 km
Vlajkovci, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
1.5 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
5.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
6.5 km
Ziljci, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
10.5 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
11 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
12 km
08:37 09:00 (00:23)
KljunacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci, Kljunac
dep. 08:37
arr. 08:38
dep. 08:38
0.5 km
Vlajkovci, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
1.5 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
5.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
6.5 km
Ziljci, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
10.5 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
11 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
12 km
Vlajkovci - Brus timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
06:22 06:45 (00:23)
KljunacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci, Kljunac
dep. 06:22
arr. 06:23
dep. 06:23
0.5 km
Vlajkovci, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
12 km
06:22 06:45 (00:23)
KljunacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci, Kljunac
dep. 06:22
arr. 06:23
dep. 06:23
0.5 km
Vlajkovci, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
6.5 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
12 km
08:37 09:00 (00:23)
KljunacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci, Kljunac
dep. 08:37
arr. 08:38
dep. 08:38
0.5 km
Vlajkovci, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
1.5 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
5.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
6.5 km
Ziljci, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
10.5 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
11 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
12 km
08:37 09:00 (00:23)
KljunacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci, Kljunac
dep. 08:37
arr. 08:38
dep. 08:38
0.5 km
Vlajkovci, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
1.5 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
5.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
6.5 km
Ziljci, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
10 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
10.5 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
11 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
12 km

Naselja Vlajkovci i Brus su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlajkovci je u 06:22 h, dok je poslednji polazak u 08:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.