Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vlajkovci - Brus timetable

friday, 22.11.2019.
06:20 07:02 (00:42)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci
dep. 06:20
Grasevci, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
2.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Ziljci
arr. 06:37
dep. 06:37
7.5 km
Brus, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
8.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
9.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
11.5 km
06:25 06:45 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci
dep. 06:25
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
2.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
3.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Brus, Ziljci
arr. 06:40
dep. 06:40
7.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
8.5 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
9.5 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
10 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
10.5 km
08:40 09:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci
dep. 08:40
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
2.5 km
Grasevci, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
3.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Brus, Ziljci
arr. 08:55
dep. 08:55
7.5 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
8.5 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
9 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
9.5 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
10 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
10.5 km
11:50 12:32 (00:42)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci
dep. 11:50
Grasevci, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
2.5 km
Grasevci, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
3.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Ziljci
arr. 12:07
dep. 12:07
7.5 km
Brus, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
8.5 km
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
9.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
11.5 km
12:05 12:25 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci
dep. 12:05
Grasevci, 2
arr. 12:10
dep. 12:10
2.5 km
Grasevci, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
3.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Brus, Ziljci
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Brus, Pantici
arr. 12:21
dep. 12:21
8.5 km
Brus, Popovici
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Brus, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
9.5 km
Brus, Posta
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Brus, Bus station
arr. 12:25
10.5 km
12:50 13:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci
dep. 12:50
Grasevci, 2
arr. 12:55
dep. 12:55
2.5 km
Grasevci, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
3.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Brus, Ziljci
arr. 13:05
dep. 13:05
7.5 km
Brus, Pantici
arr. 13:06
dep. 13:06
8.5 km
Brus, Popovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Brus, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
9.5 km
Brus, Posta
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Brus, Bus station
arr. 13:10
10.5 km
14:25 14:45 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci
dep. 14:25
Grasevci, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
2.5 km
Grasevci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
3.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Brus, Ziljci
arr. 14:40
dep. 14:40
7.5 km
Brus, Pantici
arr. 14:41
dep. 14:41
8.5 km
Brus, Popovici
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
Brus, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
9.5 km
Brus, Posta
arr. 14:44
dep. 14:44
10 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
10.5 km
14:50 15:17 (00:27)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlajkovci
dep. 14:50
Grasevci, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
2.5 km
Grasevci, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
3.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:00
dep. 15:00
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:02
dep. 15:02
5 km
Ziljci
arr. 15:07
dep. 15:07
7.5 km
Brus, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
8.5 km
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
9.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
11.5 km

Naselja Vlajkovci i Brus su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlajkovci je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 14:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.