Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vladimirci - Matijevac timetable

monday, 20.05.2024.
09:43 09:51 (00:08)
Bus stationSevica kafana
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Bus station
dep. 09:43
Lojanice, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
3 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 09:51
6 km
12:30 12:47 (00:17)
ŠkolaUrosevici trafo
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 12:35
dep. 12:35
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
2.6 km
Lojanice, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Matijevac, Sevic
arr. 12:43
dep. 12:43
7.9 km
Matijevac, Simic
arr. 12:46
dep. 12:46
10.5 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 12:47
11.3 km
13:15 14:16 (01:01)
ŠkolaUrosevici trafo
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are shortened.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 13:15
Vladimirci, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:17
dep. 13:17
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 13:23
dep. 13:23
1.8 km
Mehovine, Crkva
arr. 13:21
dep. 13:21
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
3.7 km
Lojanice, Crkva
arr. 13:27
dep. 13:27
6.1 km
Lojanice, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
9.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 14:20
dep. 14:20
43.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 14:22
dep. 14:22
44.7 km
Matijevac, Simic
arr. 14:18
dep. 14:18
42.6 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 14:16
41.9 km
13:15 14:20 (01:05)
ŠkolaSevic
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are shortened.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 13:15
Vladimirci, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:18
dep. 13:18
1.2 km
Bobovik, Glisici
arr. 13:20
dep. 13:20
2.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 13:22
dep. 13:22
3.5 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 13:24
dep. 13:24
4.6 km
Skupljen, Baraka
arr. 13:26
dep. 13:26
6.8 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 13:28
dep. 13:28
7.9 km
Trbusac, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
9.1 km
Trbusac, Cicina kafana
arr. 13:34
dep. 13:34
10.3 km
Predvorica, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
13.4 km
Predvorica, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
14.4 km
Kujavica, Bunar
arr. 13:40
dep. 13:40
15.2 km
Kujavica, Vodotoranj
arr. 13:42
dep. 13:42
15.8 km
Kujavica, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
16.1 km
Kujavica, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
16.6 km
Vucevica
arr. 13:48
dep. 13:48
17.3 km
Ridjake, Igraliste
arr. 13:50
dep. 13:50
18.8 km
Ridjake, Guscara
arr. 13:52
dep. 13:52
19.5 km
Ridjake, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
29.3 km
Vukosic, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
23.1 km
Vukosic, Dom - skola
arr. 13:58
dep. 13:58
24 km
Vukosic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
24.9 km
Vukosic, Kuzmanovici
arr. 14:02
dep. 14:02
25.8 km
Ridjake, Dobrava
arr. 14:04
dep. 14:04
28 km
Lojanice, Velisavljevici
arr. 14:10
dep. 14:10
30.2 km
Lojanice, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
32 km
Lojanice, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
33.9 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 14:16
dep. 14:16
35.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 14:20
36.7 km
14:10 15:25 (01:15)
ŠkolaSevic
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 14:10
Vladimirci, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:13
1.2 km
Bobovik, Glisici
arr. 14:15
dep. 14:15
2.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 14:19
dep. 14:19
4.6 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:21
dep. 14:21
6.8 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:23
dep. 14:23
7.9 km
Trbusac, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
9.1 km
Trbusac, Cicina kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
10.3 km
Predvorica, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
13.4 km
Predvorica, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
14.4 km
Kujavica, Bunar
arr. 14:35
dep. 14:35
15.2 km
Kujavica, Vodotoranj
arr. 14:37
dep. 14:37
15.8 km
Kujavica, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
16.1 km
Kujavica, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
16.6 km
Vucevica
arr. 14:43
dep. 14:43
17.3 km
Ridjake, Igraliste
arr. 14:55
dep. 14:55
18.8 km
Ridjake, Guscara
arr. 14:57
dep. 14:57
19.5 km
Ridjake, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
29.3 km
Vukosic, 1
arr. 15:01
dep. 15:01
23.1 km
Vukosic, Dom - skola
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Vukosic, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
24.9 km
Vukosic, Kuzmanovici
arr. 15:07
dep. 15:07
25.8 km
Ridjake, Dobrava
arr. 15:07
dep. 15:07
28 km
Lojanice, Velisavljevici
arr. 15:15
dep. 15:15
30.2 km
Lojanice, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
32 km
Lojanice, 2
arr. 15:19
dep. 15:19
33.9 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 15:21
dep. 15:21
35.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 15:25
36.7 km
14:15 15:16 (01:01)
ŠkolaUrosevici trafo
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 14:15
Vladimirci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 14:23
dep. 14:23
1.8 km
Mehovine, Crkva
arr. 14:21
dep. 14:21
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
3.7 km
Lojanice, Crkva
arr. 14:27
dep. 14:27
6.1 km
Lojanice, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
9.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 15:22
dep. 15:22
44.7 km
Matijevac, Simic
arr. 15:18
dep. 15:18
42.6 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 15:16
41.9 km
15:52 15:59 (00:07)
Bus stationSevica kafana
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Bus station
dep. 15:52
Lojanice, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
2.8 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 15:59
6.3 km
17:05 17:13 (00:08)
Bus stationSevica kafana
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Bus station
dep. 17:05
Lojanice, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
3 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 17:13
6 km
20:41 20:49 (00:08)
Bus stationSevica kafana
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Bus station
dep. 20:41
Lojanice, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
3 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 20:49
6 km

Naselja Vladimirci i Matijevac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vladimirci je u 09:43 h, dok je poslednji polazak u 20:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.