Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vladimirci - Kozarica timetable

tuesday, 15.10.2019.
12:30 13:05 (00:35)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 12:35
dep. 12:35
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
2.6 km
Lojanice, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Matijevac, Sevic
arr. 12:43
dep. 12:43
7.9 km
Matijevac, Simic
arr. 12:46
dep. 12:46
10.5 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 12:47
dep. 12:47
11.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 12:52
dep. 12:52
14.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 12:54
dep. 12:54
14.8 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
16.6 km
Mrovska, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
18.7 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 13:00
dep. 13:00
20.7 km
Mrovska, Krst
arr. 13:02
dep. 13:02
21.9 km
Mrovska, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
23.7 km
Kozarica
arr. 13:05
24.4 km
13:15 13:59 (00:44)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are shortened.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 13:15
Vladimirci, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:17
dep. 13:17
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 13:23
dep. 13:23
1.8 km
Mehovine, Crkva
arr. 13:21
dep. 13:21
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
3.7 km
Lojanice, Crkva
arr. 13:27
dep. 13:27
6.1 km
Lojanice, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
9.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 14:20
dep. 14:20
43.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 14:22
dep. 14:22
44.7 km
Matijevac, Simic
arr. 14:18
dep. 14:18
42.6 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 14:16
dep. 14:16
41.9 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 13:42
dep. 13:42
16.9 km
Belotic kod Vladimiraca, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
18 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
39.1 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 13:47
dep. 13:47
20.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 14:04
dep. 14:04
35.2 km
Mrovska, Dom
arr. 13:51
dep. 13:51
24.4 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
34.2 km
Mrovska, Krst
arr. 13:55
dep. 13:55
27.4 km
Mrovska, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
28.1 km
Kozarica
arr. 13:59
30.6 km
14:15 14:59 (00:44)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 14:15
Vladimirci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 14:23
dep. 14:23
1.8 km
Mehovine, Crkva
arr. 14:21
dep. 14:21
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
3.7 km
Lojanice, Crkva
arr. 14:27
dep. 14:27
6.1 km
Lojanice, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
9.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 15:22
dep. 15:22
44.7 km
Matijevac, Simic
arr. 15:18
dep. 15:18
42.6 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 15:16
dep. 15:16
41.9 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Belotic kod Vladimiraca, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 15:10
dep. 15:10
39.1 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 14:47
dep. 14:47
20.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
35.2 km
Mrovska, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
24.4 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 15:03
dep. 15:03
34.2 km
Mrovska, Krst
arr. 14:55
dep. 14:55
27.4 km
Mrovska, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
28.1 km
Kozarica
arr. 14:59
30.6 km
Vladimirci - Kozarica timetable
Departures on: wednesday, 16.10.2019.
12:30 13:05 (00:35)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 12:35
dep. 12:35
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
2.6 km
Lojanice, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Matijevac, Sevic
arr. 12:43
dep. 12:43
7.9 km
Matijevac, Simic
arr. 12:46
dep. 12:46
10.5 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 12:47
dep. 12:47
11.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 12:52
dep. 12:52
14.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 12:54
dep. 12:54
14.8 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
16.6 km
Mrovska, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
18.7 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 13:00
dep. 13:00
20.7 km
Mrovska, Krst
arr. 13:02
dep. 13:02
21.9 km
Mrovska, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
23.7 km
Kozarica
arr. 13:05
24.4 km
13:15 13:59 (00:44)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are shortened.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 13:15
Vladimirci, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:17
dep. 13:17
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 13:23
dep. 13:23
1.8 km
Mehovine, Crkva
arr. 13:21
dep. 13:21
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
3.7 km
Lojanice, Crkva
arr. 13:27
dep. 13:27
6.1 km
Lojanice, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
9.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 14:20
dep. 14:20
43.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 14:22
dep. 14:22
44.7 km
Matijevac, Simic
arr. 14:18
dep. 14:18
42.6 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 14:16
dep. 14:16
41.9 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 13:42
dep. 13:42
16.9 km
Belotic kod Vladimiraca, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
18 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
39.1 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 13:47
dep. 13:47
20.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 14:04
dep. 14:04
35.2 km
Mrovska, Dom
arr. 13:51
dep. 13:51
24.4 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
34.2 km
Mrovska, Krst
arr. 13:55
dep. 13:55
27.4 km
Mrovska, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
28.1 km
Kozarica
arr. 13:59
30.6 km
14:15 14:59 (00:44)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 14:15
Vladimirci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 14:23
dep. 14:23
1.8 km
Mehovine, Crkva
arr. 14:21
dep. 14:21
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
3.7 km
Lojanice, Crkva
arr. 14:27
dep. 14:27
6.1 km
Lojanice, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
9.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 15:22
dep. 15:22
44.7 km
Matijevac, Simic
arr. 15:18
dep. 15:18
42.6 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 15:16
dep. 15:16
41.9 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Belotic kod Vladimiraca, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 15:10
dep. 15:10
39.1 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 14:47
dep. 14:47
20.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
35.2 km
Mrovska, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
24.4 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 15:03
dep. 15:03
34.2 km
Mrovska, Krst
arr. 14:55
dep. 14:55
27.4 km
Mrovska, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
28.1 km
Kozarica
arr. 14:59
30.6 km
Vladimirci - Kozarica timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
12:30 13:05 (00:35)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 12:35
dep. 12:35
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
2.6 km
Lojanice, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Matijevac, Sevic
arr. 12:43
dep. 12:43
7.9 km
Matijevac, Simic
arr. 12:46
dep. 12:46
10.5 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 12:47
dep. 12:47
11.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 12:52
dep. 12:52
14.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 12:54
dep. 12:54
14.8 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
16.6 km
Mrovska, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
18.7 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 13:00
dep. 13:00
20.7 km
Mrovska, Krst
arr. 13:02
dep. 13:02
21.9 km
Mrovska, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
23.7 km
Kozarica
arr. 13:05
24.4 km
13:15 13:59 (00:44)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are shortened.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 13:15
Vladimirci, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:17
dep. 13:17
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 13:23
dep. 13:23
1.8 km
Mehovine, Crkva
arr. 13:21
dep. 13:21
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
3.7 km
Lojanice, Crkva
arr. 13:27
dep. 13:27
6.1 km
Lojanice, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
9.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 14:20
dep. 14:20
43.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 14:22
dep. 14:22
44.7 km
Matijevac, Simic
arr. 14:18
dep. 14:18
42.6 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 14:16
dep. 14:16
41.9 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 13:42
dep. 13:42
16.9 km
Belotic kod Vladimiraca, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
18 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
39.1 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 13:47
dep. 13:47
20.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 14:04
dep. 14:04
35.2 km
Mrovska, Dom
arr. 13:51
dep. 13:51
24.4 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
34.2 km
Mrovska, Krst
arr. 13:55
dep. 13:55
27.4 km
Mrovska, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
28.1 km
Kozarica
arr. 13:59
30.6 km
14:15 14:59 (00:44)
Škola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 14:15
Vladimirci, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
1.2 km
Vladimirci, Fabrika obuce
arr. 14:23
dep. 14:23
1.8 km
Mehovine, Crkva
arr. 14:21
dep. 14:21
1.8 km
Lojanice, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
3.7 km
Lojanice, Crkva
arr. 14:27
dep. 14:27
6.1 km
Lojanice, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
9.5 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 15:22
dep. 15:22
44.7 km
Matijevac, Simic
arr. 15:18
dep. 15:18
42.6 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 15:16
dep. 15:16
41.9 km
Belotic kod Vladimiraca, Savica mala
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Belotic kod Vladimiraca, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 15:10
dep. 15:10
39.1 km
Kaona kod Vladimiraca, Potesi
arr. 14:47
dep. 14:47
20.3 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
35.2 km
Mrovska, Dom
arr. 14:51
dep. 14:51
24.4 km
Mrovska, Lubova kuca
arr. 15:03
dep. 15:03
34.2 km
Mrovska, Krst
arr. 14:55
dep. 14:55
27.4 km
Mrovska, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
28.1 km
Kozarica
arr. 14:59
30.6 km

Naselja Vladimirci i Kozarica su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vladimirci je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.