Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vladimirci - Jalovik kod Vladimiraca timetable

monday, 17.01.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Vladimirci - Jalovik kod Vladimiraca timetable
Departures on: monday, 24.01.2022.
07:30 07:41 (00:11)
ŠkolaVelika bara
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 07:30
Bobovik, Vrbici
arr. 07:32
dep. 07:32
1.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 07:34
dep. 07:34
2.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 07:35
dep. 07:35
3.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 07:36
dep. 07:36
4.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 07:37
dep. 07:37
5.1 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 07:38
dep. 07:38
5.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Kovincici
arr. 07:39
dep. 07:39
6.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Prnjavor
arr. 07:40
dep. 07:40
6.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Velika bara
arr. 07:41
7.7 km
08:05 12:38 (04:33)
ŠkolaColici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 08:05
Vladimirci, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
0.5 km
Bobovik, Glisici
arr. 12:43
dep. 12:43
88.8 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 08:11
dep. 08:11
3.4 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 08:13
dep. 08:13
4.5 km
Skupljen, Baraka
arr. 08:16
dep. 08:16
6.7 km
Zvezd, Petrovici
arr. 08:19
dep. 08:19
9.5 km
Debrc, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
66.3 km
Vlasanica
arr. 10:43
dep. 10:43
41.6 km
Krnic, Bubanja
arr. 10:41
dep. 10:41
39.3 km
Krnic, Mlin
arr. 10:39
dep. 10:39
37.7 km
Krnic, Crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
36.5 km
Jazovnik, Spomenik
arr. 10:32
dep. 10:32
33.4 km
Jazovnik, Vodica
arr. 10:24
dep. 10:24
26.8 km
Jazovnik, Grs. kuca
arr. 10:22
dep. 10:22
25 km
Jazovnik, Prodavnica
arr. 10:21
dep. 10:21
24.3 km
Jazovnik, Mitrovici
arr. 10:20
dep. 10:20
23.8 km
Jazovnik, Sevarica
arr. 10:29
dep. 10:29
31 km
Jazovnik, Ranisavljevici
arr. 10:30
dep. 10:30
31.6 km
Krnic, Gajici
arr. 10:35
dep. 10:35
35.1 km
Vlasanica, Cuprija
arr. 10:45
dep. 10:45
43.5 km
Mesarci, Skretanje za Mesarce
arr. 10:55
dep. 10:55
50.2 km
Mesarci, Vaga
arr. 10:53
dep. 10:53
48.9 km
Mesarci, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
47.8 km
Suvo Selo, Dom
arr. 10:59
dep. 10:59
52.9 km
Suvo Selo, Kostadinovici
arr. 11:00
dep. 11:00
53.6 km
Suvo Selo, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
54.6 km
Beljin, Dom
arr. 11:13
dep. 11:13
56.5 km
Beljin, Milovanovici
arr. 11:15
dep. 11:15
58.3 km
Beljin, Most
arr. 11:16
dep. 11:16
58.8 km
Beljin, Baraka
arr. 11:18
dep. 11:18
60.4 km
Mesarci, Silos
arr. 11:20
dep. 11:20
61.6 km
Novo Selo kod Vladimiraca, Obrenovacki put
arr. 11:22
dep. 11:22
63.4 km
Debrc, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
64.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Raskrsnica - Vukov spomenik
arr. 11:28
dep. 11:28
71.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 11:33
dep. 11:33
73.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Simici krst
arr. 12:16
dep. 12:16
75.6 km
Jalovik kod Vladimiraca, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
75.1 km
Jalovik kod Vladimiraca, Banica raskrsce
arr. 12:18
dep. 12:18
76.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Durica raskrsce
arr. 12:20
dep. 12:20
78.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Milosevici
arr. 12:24
dep. 12:24
79.6 km
Jalovik kod Vladimiraca, Velika bara
arr. 12:26
dep. 12:26
81.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Prnjavor
arr. 12:28
dep. 12:28
82.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Kovincici
arr. 12:30
dep. 12:30
83 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 12:32
dep. 12:32
83.7 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 12:34
dep. 12:34
84.7 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 12:36
dep. 12:36
85.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 12:38
86.2 km
11:30 11:49 (00:19)
ŠkolaVelika bara
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the morning.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 11:30
Bobovik, Vrbici
arr. 11:33
dep. 11:33
1.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 11:35
dep. 11:35
2.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 11:36
dep. 11:36
3.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 11:37
dep. 11:37
4.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 11:38
dep. 11:38
5.1 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 11:39
dep. 11:39
5.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Dom
arr. 11:41
dep. 11:41
7.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Simici krst
arr. 11:42
dep. 11:42
8.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Banica raskrsce
arr. 11:44
dep. 11:44
9.7 km
Jalovik kod Vladimiraca, Durica kuce
arr. 11:45
dep. 11:45
10.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Milosevici
arr. 11:47
dep. 11:47
11.6 km
Jalovik kod Vladimiraca, Velika bara
arr. 11:49
13.5 km
12:30 12:52 (00:22)
ŠkolaColici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
1.2 km
Bobovik
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Skupljen, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
4.1 km
Skupljen, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
5.2 km
Skupljen, Baraka
arr. 12:40
dep. 12:40
7.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Banica raskrsce
arr. 12:41
dep. 12:41
8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Simici krst
arr. 12:43
dep. 12:43
9.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Dom
arr. 12:44
dep. 12:44
9.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 12:47
dep. 12:47
12.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 12:48
dep. 12:48
12.6 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 12:49
dep. 12:49
13.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 12:50
dep. 12:50
13.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 12:52
14.8 km
12:30 12:52 (00:22)
ŠkolaColici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are shortened
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
1.2 km
Bobovik, Glisici
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 12:36
dep. 12:36
4.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 12:38
dep. 12:38
5.2 km
Skupljen, Baraka
arr. 12:40
dep. 12:40
7.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Raskrsnica - Vukov spomenik
arr. 12:41
dep. 12:41
7.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Banica raskrsce
arr. 12:43
dep. 12:43
9.6 km
Jalovik kod Vladimiraca, Simici krst
arr. 12:45
dep. 12:45
10.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
11.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 12:48
dep. 12:48
13.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 12:49
dep. 12:49
14.2 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 12:50
dep. 12:50
14.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 12:51
dep. 12:51
15.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 12:52
16.3 km
12:30 12:55 (00:25)
ŠkolaRaskrsnica - Vukov spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
1.2 km
Bobovik
arr. 12:37
dep. 12:37
2.3 km
Bobovik, Vrbici
arr. 12:39
dep. 12:39
3.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 12:41
dep. 12:41
4.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 12:42
dep. 12:42
5.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 12:43
dep. 12:43
6.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 12:44
dep. 12:44
7.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Dom
arr. 12:47
dep. 12:47
9.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Simici krst
arr. 12:48
dep. 12:48
10.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 12:50
dep. 12:50
11.6 km
Jalovik kod Vladimiraca, Raskrsnica - Vukov spomenik
arr. 12:55
13.7 km
14:10 14:35 (00:25)
ŠkolaRaskrsnica - Vukov spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 14:10
Vladimirci, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:16
dep. 14:16
1.2 km
Bobovik, Glisici
arr. 14:18
dep. 14:18
2.3 km
Bobovik, Vrbici
arr. 14:20
dep. 14:20
3.5 km
Jalovik kod Vladimiraca, Colici
arr. 14:22
dep. 14:22
4.9 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Mandici 2
arr. 14:26
dep. 14:26
6.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Maletinac
arr. 14:28
dep. 14:28
7.4 km
Jalovik kod Vladimiraca, Dom
arr. 14:31
dep. 14:31
9.8 km
Jalovik kod Vladimiraca, Simici krst
arr. 14:32
dep. 14:32
10.3 km
Jalovik kod Vladimiraca, Bajcici
arr. 14:33
dep. 14:33
11.6 km
Jalovik kod Vladimiraca, Raskrsnica - Vukov spomenik
arr. 14:35
13.7 km

Naselja Vladimirci i Jalovik kod Vladimiraca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 04h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vladimirci je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.