Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vladimirci - Dragojevac kod Vladimiraca timetable

monday, 17.01.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Vladimirci - Dragojevac kod Vladimiraca timetable
Departures on: monday, 24.01.2022.
06:15 06:45 (00:30)
ŠkolaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 06:15
Bobovik, Glisici
arr. 06:16
dep. 06:16
1.1 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 06:18
dep. 06:18
2.9 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:24
dep. 06:24
6.2 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:26
dep. 06:26
7.3 km
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 06:50
dep. 06:50
16.1 km
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
arr. 06:45
12.3 km
12:30 13:19 (00:49)
ŠkolaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
0.7 km
Mehovine, Fabrika obuce
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Mehovine, Crkva
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Lojanice, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
7.9 km
Lojanice, Velisavljevici
arr. 12:42
dep. 12:42
9.7 km
Ridjake, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
19 km
Ridjake, Dobrava
arr. 12:44
dep. 12:44
11.9 km
Vukosic, Kuzmanovici
arr. 12:46
dep. 12:46
14.1 km
Vukosic, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Vukosic, Dom - skola
arr. 12:48
dep. 12:48
15.9 km
Vukosic, 1
arr. 12:49
dep. 12:49
16.8 km
Ridjake, Guscara
arr. 12:53
dep. 12:53
20.4 km
Ridjake, Igraliste
arr. 12:54
dep. 12:54
21.1 km
Vucevica
arr. 12:56
dep. 12:56
22.6 km
Kujavica, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
23.3 km
Kujavica, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
23.8 km
Kujavica, Vodotoranj
arr. 13:00
dep. 13:00
24.1 km
Kujavica, Bunar
arr. 13:01
dep. 13:01
24.7 km
Predvorica, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
25.5 km
Predvorica, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
26.5 km
Trbusac, Cicina kafana
arr. 13:06
dep. 13:06
29.6 km
Trbusac, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
30.8 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 13:10
dep. 13:10
32.3 km
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 13:24
dep. 13:24
41.1 km
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
arr. 13:19
37.3 km
13:15 13:30 (00:15)
ŠkolaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are shortened.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 13:15
Vladimirci, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:17
dep. 13:17
1.2 km
Bobovik, Glisici
arr. 13:19
dep. 13:19
2.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 13:21
dep. 13:21
4.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 13:22
dep. 13:22
5.2 km
Skupljen, Baraka
arr. 13:24
dep. 13:24
7.4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 13:26
dep. 13:26
8.5 km
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 13:33
dep. 13:33
17.3 km
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
arr. 13:30
13.5 km
14:10 14:52 (00:42)
ŠkolaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 14:10
Vladimirci, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:14
dep. 14:14
1.2 km
Bobovik, Glisici
arr. 14:16
dep. 14:16
2.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 14:18
dep. 14:18
3.5 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
4.6 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:22
dep. 14:22
6.8 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:24
dep. 14:24
7.9 km
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 14:48
dep. 14:48
18.1 km
Zvezd, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
17 km
Zvezd
arr. 14:44
dep. 14:44
15.8 km
Provo
arr. 14:32
dep. 14:32
13.6 km
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
arr. 14:52
21.9 km
Vladimirci - Dragojevac kod Vladimiraca timetable
Departures on: tuesday, 25.01.2022.
06:15 06:45 (00:30)
ŠkolaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 06:15
Bobovik, Glisici
arr. 06:16
dep. 06:16
1.1 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 06:18
dep. 06:18
2.9 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:24
dep. 06:24
6.2 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 06:26
dep. 06:26
7.3 km
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 06:50
dep. 06:50
16.1 km
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
arr. 06:45
12.3 km
12:30 13:19 (00:49)
ŠkolaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 12:30
Vladimirci, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
0.7 km
Mehovine, Fabrika obuce
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Mehovine, Crkva
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Lojanice, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
7.9 km
Lojanice, Velisavljevici
arr. 12:42
dep. 12:42
9.7 km
Ridjake, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
19 km
Ridjake, Dobrava
arr. 12:44
dep. 12:44
11.9 km
Vukosic, Kuzmanovici
arr. 12:46
dep. 12:46
14.1 km
Vukosic, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Vukosic, Dom - skola
arr. 12:48
dep. 12:48
15.9 km
Vukosic, 1
arr. 12:49
dep. 12:49
16.8 km
Ridjake, Guscara
arr. 12:53
dep. 12:53
20.4 km
Ridjake, Igraliste
arr. 12:54
dep. 12:54
21.1 km
Vucevica
arr. 12:56
dep. 12:56
22.6 km
Kujavica, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
23.3 km
Kujavica, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
23.8 km
Kujavica, Vodotoranj
arr. 13:00
dep. 13:00
24.1 km
Kujavica, Bunar
arr. 13:01
dep. 13:01
24.7 km
Predvorica, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
25.5 km
Predvorica, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
26.5 km
Trbusac, Cicina kafana
arr. 13:06
dep. 13:06
29.6 km
Trbusac, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
30.8 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 13:10
dep. 13:10
32.3 km
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 13:24
dep. 13:24
41.1 km
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
arr. 13:19
37.3 km
13:15 13:30 (00:15)
ŠkolaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when school classes are shortened.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 13:15
Vladimirci, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 13:17
dep. 13:17
1.2 km
Bobovik, Glisici
arr. 13:19
dep. 13:19
2.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 13:21
dep. 13:21
4.1 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 13:22
dep. 13:22
5.2 km
Skupljen, Baraka
arr. 13:24
dep. 13:24
7.4 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 13:26
dep. 13:26
8.5 km
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 13:33
dep. 13:33
17.3 km
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
arr. 13:30
13.5 km
14:10 14:52 (00:42)
ŠkolaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladimirci, Škola
dep. 14:10
Vladimirci, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:14
dep. 14:14
1.2 km
Bobovik, Glisici
arr. 14:16
dep. 14:16
2.3 km
Skupljen, Vikend naselje
arr. 14:18
dep. 14:18
3.5 km
Skupljen, Rasina kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
4.6 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:22
dep. 14:22
6.8 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:24
dep. 14:24
7.9 km
Zvezd, Skretanje za Dragojevac
arr. 14:48
dep. 14:48
18.1 km
Zvezd, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
17 km
Zvezd
arr. 14:44
dep. 14:44
15.8 km
Provo
arr. 14:32
dep. 14:32
13.6 km
Dragojevac kod Vladimiraca, Center
arr. 14:52
21.9 km

Naselja Vladimirci i Dragojevac kod Vladimiraca su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vladimirci je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.