Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vitkovac kod Kraljeva - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:00 06:35 (00:35)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 06:00
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Pecenog, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
2.8 km
Pecenog, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
3.6 km
Milavcici, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
5.3 km
Milavcici, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 06:11
dep. 06:11
8.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
9.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 06:18
dep. 06:18
10.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
12.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
14.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 06:28
dep. 06:28
17.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 06:30
dep. 06:30
18.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 06:31
dep. 06:31
19.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:35
20.3 km
08:17 09:00 (00:43)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 08:17
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
3 km
Milavcici
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 08:51
dep. 08:51
13 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 08:56
dep. 08:56
16 km
Kraljevo, AMD
arr. 08:58
dep. 08:58
18 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:00
19 km
09:26 09:55 (00:29)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 09:26
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Milavcici, 2
arr. 09:34
dep. 09:34
5 km
Milavcici, 1
arr. 09:35
dep. 09:35
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 09:39
dep. 09:39
8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 09:43
dep. 09:43
10 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 09:47
dep. 09:47
13 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 09:50
dep. 09:50
16 km
Kraljevo, AMD
arr. 09:53
dep. 09:53
18 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:55
19 km
12:26 12:55 (00:29)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 12:26
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Milavcici, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Milavcici, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:43
dep. 12:43
10 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:55
19 km
13:14 13:57 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
dep. 13:14
Milavcici, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:22
5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
9 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
15 km
Sirca, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
18 km
Kraljevo, Railway station
arr. 13:57
21 km
13:22 14:05 (00:43)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 13:22
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Milavcici
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:01
dep. 14:01
16 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:05
19 km
15:50 16:35 (00:45)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 15:50
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
1.1 km
Pecenog, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
2.8 km
Pecenog, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
3.6 km
Milavcici, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
5.3 km
Milavcici, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 16:02
dep. 16:02
8.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
9.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:06
dep. 16:06
10.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
12.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
14.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:15
dep. 16:15
17.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 16:20
dep. 16:20
18.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 16:30
dep. 16:30
19.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:35
20.3 km
16:26 16:55 (00:29)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 16:26
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
1 km
Pecenog
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Milavcici, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
5 km
Milavcici, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 16:39
dep. 16:39
8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 16:47
dep. 16:47
13 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Kraljevo, Zelengora
arr. 16:53
dep. 16:53
18 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
19 km
16:55 17:20 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Center
dep. 16:55
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
18 km
17:57 18:40 (00:43)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 17:57
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
3 km
Milavcici
arr. 18:10
dep. 18:10
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 18:25
dep. 18:25
10 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 18:31
dep. 18:31
13 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 18:36
dep. 18:36
16 km
Kraljevo, AMD
arr. 18:38
dep. 18:38
18 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:40
19 km
19:18 19:47 (00:29)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 19:18
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
1.5 km
Pecenog
arr. 19:23
dep. 19:23
3.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 19:26
dep. 19:26
5.9 km
Milavcici
arr. 19:27
dep. 19:27
7.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 19:29
dep. 19:29
8.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 19:32
dep. 19:32
11.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 19:36
dep. 19:36
14.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:40
dep. 19:40
17.8 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:42
dep. 19:42
19 km
Kraljevo, AMD
arr. 19:44
dep. 19:44
20.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:47
20.9 km
20:35 21:09 (00:34)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 20:35
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
1.1 km
Pecenog, 2
arr. 20:39
dep. 20:39
2.8 km
Pecenog, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
3.6 km
Milavcici, 2
arr. 20:42
dep. 20:42
5.3 km
Milavcici, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
6.5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 20:45
dep. 20:45
8.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
9.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:52
dep. 20:52
10.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
12.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
14.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 21:02
dep. 21:02
17.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 21:04
dep. 21:04
18.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 21:05
dep. 21:05
19.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:09
20.3 km
21:24 22:07 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
dep. 21:24
Milavcici, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
5 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
9 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:52
dep. 21:53
15 km
Sirca, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:01
18 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:07
21 km
21:26 21:55 (00:29)
Tomica brdoBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
dep. 21:26
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
3 km
Milavcici, 2
arr. 21:34
dep. 21:34
5 km
Milavcici, 1
arr. 21:35
dep. 21:35
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 21:39
dep. 21:39
8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 21:43
dep. 21:43
10 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 21:47
dep. 21:47
13 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 21:50
dep. 21:50
16 km
Kraljevo, AMD
arr. 21:53
dep. 21:53
18 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:55
19 km

Naselja Vitkovac kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vitkovac kod Kraljeva je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vitkovac kod Kraljeva - Kraljevo iznosi od 1,38 EUR do 1,38 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.