Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vitkovac kod Aleksinca - Aleksinac timetable

monday, 21.10.2019.
04:50 05:30 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 04:50
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 04:52
dep. 04:52
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 04:54
dep. 04:54
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 04:56
dep. 04:56
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 04:58
dep. 04:58
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:04
dep. 05:04
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 05:06
dep. 05:06
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 05:08
dep. 05:08
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:10
dep. 05:10
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:12
dep. 05:12
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:13
dep. 05:13
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:18
dep. 05:18
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:19
dep. 05:19
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:20
dep. 05:20
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:21
dep. 05:21
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:23
dep. 05:23
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:25
dep. 05:25
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:28
dep. 05:28
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:30
19.3 km
06:05 06:45 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 06:05
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 06:21
dep. 06:21
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:27
dep. 06:27
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:32
dep. 06:32
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:33
dep. 06:33
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:34
dep. 06:34
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:35
dep. 06:35
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:36
dep. 06:36
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:38
dep. 06:38
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:43
dep. 06:43
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:45
19.3 km
12:12 12:50 (00:38)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 12:12
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0.9 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
1.8 km
Srezovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4.1 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:24
dep. 12:24
6.3 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 12:26
dep. 12:26
7.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:28
dep. 12:28
7.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
8.3 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
8.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:32
dep. 12:32
9.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 12:34
dep. 12:34
11 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 12:36
dep. 12:36
11.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
11.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 12:38
dep. 12:38
12.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 12:39
dep. 12:39
12.8 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 12:41
dep. 12:41
13.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:44
dep. 12:44
14.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:46
dep. 12:46
16.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
18 km
12:43 13:15 (00:32)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 12:43
Vitkovac kod Aleksinca, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
-0.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:59
dep. 12:59
8.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:00
dep. 13:00
9.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:02
dep. 13:02
11 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:04
dep. 13:04
11.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
11.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:07
dep. 13:07
12.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:08
dep. 13:08
12.8 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:09
dep. 13:09
13.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:10
dep. 13:10
14.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:13
dep. 13:13
16.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:15
18.1 km
15:00 15:35 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 15:00
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 15:04
dep. 15:04
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:13
dep. 15:13
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 15:15
dep. 15:15
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:19
dep. 15:19
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:20
dep. 15:20
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:23
dep. 15:23
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:24
dep. 15:24
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:25
dep. 15:25
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:26
dep. 15:26
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:27
dep. 15:27
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:29
dep. 15:29
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:31
dep. 15:31
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:33
dep. 15:33
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
19.3 km
16:15 16:50 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 16:15
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:17
dep. 16:17
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 16:19
dep. 16:19
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:28
dep. 16:28
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 16:30
dep. 16:30
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:32
dep. 16:32
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:35
dep. 16:35
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:36
dep. 16:36
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 16:39
dep. 16:39
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 16:41
dep. 16:41
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 16:42
dep. 16:42
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 16:43
dep. 16:43
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 16:44
dep. 16:44
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:46
dep. 16:46
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:49
dep. 16:49
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:50
19.3 km
18:55 19:35 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 18:55
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 18:59
dep. 18:59
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 19:01
dep. 19:01
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:09
dep. 19:09
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 19:11
dep. 19:11
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 19:13
dep. 19:13
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:17
dep. 19:17
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 19:22
dep. 19:22
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 19:23
dep. 19:23
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 19:25
dep. 19:25
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 19:26
dep. 19:26
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 19:28
dep. 19:28
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:33
dep. 19:33
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:35
19.3 km
21:05 21:45 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 21:05
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 21:07
dep. 21:07
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 21:09
dep. 21:09
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 21:11
dep. 21:11
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:19
dep. 21:19
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 21:21
dep. 21:21
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 21:23
dep. 21:23
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:25
dep. 21:25
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:27
dep. 21:27
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:28
dep. 21:28
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 21:33
dep. 21:33
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 21:34
dep. 21:34
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 21:35
dep. 21:35
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 21:36
dep. 21:36
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 21:37
dep. 21:37
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 21:38
dep. 21:38
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:40
dep. 21:40
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 21:43
dep. 21:43
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:45
19.3 km

Naselja Vitkovac kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vitkovac kod Aleksinca je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.