Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vitkovac kod Aleksinca - Aleksinac timetable

friday, 28.02.2020.
06:00 06:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 06:00
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 06:04
dep. 06:04
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 06:06
dep. 06:06
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:14
dep. 06:14
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 06:16
dep. 06:16
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:18
dep. 06:18
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:22
dep. 06:22
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:23
dep. 06:23
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:28
dep. 06:28
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:29
dep. 06:29
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:31
dep. 06:31
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:32
dep. 06:32
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:33
dep. 06:33
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:35
dep. 06:35
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:38
dep. 06:38
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
19.3 km
07:10 07:56 (00:46)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 07:10
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 07:19
dep. 07:19
0.9 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 07:21
dep. 07:21
1.8 km
Srezovac, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
3 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
4.1 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
6.3 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 07:29
dep. 07:29
7.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
7.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
8.3 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
8.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:35
dep. 07:35
9.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:36
dep. 07:36
11 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:38
dep. 07:38
11.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:39
dep. 07:39
11.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:41
dep. 07:41
12.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
12.8 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
13.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
14.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
16.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:56
18 km
12:12 12:50 (00:38)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 12:12
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0.9 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
1.8 km
Srezovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4.1 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:24
dep. 12:24
6.3 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 12:26
dep. 12:26
7.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:28
dep. 12:28
7.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
8.3 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
8.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:32
dep. 12:32
9.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 12:34
dep. 12:34
11 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 12:36
dep. 12:36
11.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
11.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 12:38
dep. 12:38
12.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 12:39
dep. 12:39
12.8 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 12:41
dep. 12:41
13.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:44
dep. 12:44
14.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:46
dep. 12:46
16.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
18 km
15:00 15:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 15:00
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 15:04
dep. 15:04
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:14
dep. 15:14
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 15:16
dep. 15:16
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:22
dep. 15:22
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:23
dep. 15:23
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:28
dep. 15:28
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:31
dep. 15:31
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:32
dep. 15:32
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:33
dep. 15:33
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:35
dep. 15:35
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:38
dep. 15:38
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:40
19.3 km
19:10 19:50 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 19:10
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 19:12
dep. 19:12
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 19:14
dep. 19:14
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 19:16
dep. 19:16
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:23
dep. 19:23
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 19:24
dep. 19:24
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 19:25
dep. 19:25
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:27
dep. 19:27
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:27
dep. 19:27
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 19:33
dep. 19:33
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 19:34
dep. 19:34
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 19:35
dep. 19:35
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 19:36
dep. 19:36
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 19:38
dep. 19:38
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 19:39
dep. 19:39
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:40
dep. 19:40
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:46
dep. 19:46
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:50
19.3 km
21:10 21:50 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 21:10
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 21:16
dep. 21:16
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 21:18
dep. 21:18
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:24
dep. 21:24
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 21:26
dep. 21:26
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 21:28
dep. 21:28
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:31
dep. 21:31
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:32
dep. 21:32
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 21:38
dep. 21:38
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 21:39
dep. 21:39
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 21:40
dep. 21:40
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 21:41
dep. 21:41
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 21:43
dep. 21:43
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 21:44
dep. 21:44
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:45
dep. 21:45
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 21:48
dep. 21:48
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:50
19.3 km
Vitkovac kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
06:05 06:45 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 06:05
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 06:09
dep. 06:09
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 06:21
dep. 06:21
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:27
dep. 06:27
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:33
dep. 06:33
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:34
dep. 06:34
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:36
dep. 06:36
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:37
dep. 06:37
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:38
dep. 06:38
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:43
dep. 06:43
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:45
19.3 km
12:12 12:50 (00:38)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom školskog danima u Srbiji, business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 12:12
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0.9 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
1.8 km
Srezovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4.1 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:24
dep. 12:24
6.3 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 12:26
dep. 12:26
7.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:28
dep. 12:28
7.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
8.3 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
8.9 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:32
dep. 12:32
9.4 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 12:34
dep. 12:34
11 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 12:36
dep. 12:36
11.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
11.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 12:38
dep. 12:38
12.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 12:39
dep. 12:39
12.8 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 12:41
dep. 12:41
13.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:44
dep. 12:44
14.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:46
dep. 12:46
16.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
18 km
15:00 15:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 15:00
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 15:04
dep. 15:04
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 15:06
dep. 15:06
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:14
dep. 15:14
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 15:16
dep. 15:16
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:22
dep. 15:22
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:23
dep. 15:23
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 15:28
dep. 15:28
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:31
dep. 15:31
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:32
dep. 15:32
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:33
dep. 15:33
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:35
dep. 15:35
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:38
dep. 15:38
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:40
19.3 km
16:55 17:30 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitkovac kod Aleksinca, Center
dep. 16:55
Vitkovac kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
0.9 km
Donji Ljubes, Izlaz
arr. 16:59
dep. 16:59
1.8 km
Donji Ljubes, Dom
arr. 17:00
dep. 17:00
2.6 km
Srezovac, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
3.8 km
Gornji Ljubes, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
4.9 km
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
7.1 km
Korman kod Aleksinca, Anište
arr. 17:08
dep. 17:08
8.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 17:11
dep. 17:11
8.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:14
dep. 17:14
10.2 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 17:18
dep. 17:18
11.8 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 17:19
dep. 17:19
12.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 17:20
dep. 17:20
13 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 17:21
dep. 17:21
13.3 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 17:22
dep. 17:22
14.3 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 17:23
dep. 17:23
14.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
15.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:28
dep. 17:28
17.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
19.3 km

Naselja Vitkovac kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vitkovac kod Aleksinca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.