Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vitasi - Uzice timetable

monday, 21.10.2019.
04:10 05:20 (01:10)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 04:10
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 04:20
dep. 04:20
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:26
dep. 04:26
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:30
dep. 04:30
9.9 km
Bioska, Center
arr. 04:34
dep. 04:34
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:36
dep. 04:36
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:38
dep. 04:38
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:40
dep. 04:40
17 km
arr. 04:42
dep. 04:42
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:46
dep. 04:46
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:47
dep. 04:47
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 04:49
dep. 04:49
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:51
dep. 04:51
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 04:52
dep. 04:52
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:54
dep. 04:54
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:55
dep. 04:55
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 04:58
dep. 04:58
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:00
dep. 05:00
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:05
dep. 05:05
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:07
dep. 05:07
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:09
dep. 05:09
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 05:10
dep. 05:10
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 05:12
dep. 05:12
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:13
dep. 05:13
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 05:14
dep. 05:14
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:17
dep. 05:17
38.8 km
arr. 05:18
dep. 05:18
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 05:20
39.8 km
08:17 09:20 (01:03)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 08:17
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
9.9 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
arr. 08:42
dep. 08:42
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
38.8 km
arr. 09:18
dep. 09:18
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
39.8 km
16:52 18:00 (01:08)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 16:52
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
9.9 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
17 km
arr. 17:22
dep. 17:22
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
38.8 km
arr. 17:58
dep. 17:58
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
39.8 km
Vitasi - Uzice timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
04:10 05:20 (01:10)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 04:10
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 04:20
dep. 04:20
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:26
dep. 04:26
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:30
dep. 04:30
9.9 km
Bioska, Center
arr. 04:34
dep. 04:34
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:36
dep. 04:36
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:38
dep. 04:38
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:40
dep. 04:40
17 km
arr. 04:42
dep. 04:42
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:46
dep. 04:46
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:47
dep. 04:47
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 04:49
dep. 04:49
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:51
dep. 04:51
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 04:52
dep. 04:52
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:54
dep. 04:54
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:55
dep. 04:55
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 04:58
dep. 04:58
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:00
dep. 05:00
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:05
dep. 05:05
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:07
dep. 05:07
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:09
dep. 05:09
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 05:10
dep. 05:10
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 05:12
dep. 05:12
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:13
dep. 05:13
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 05:14
dep. 05:14
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:17
dep. 05:17
38.8 km
arr. 05:18
dep. 05:18
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 05:20
39.8 km
08:17 09:20 (01:03)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 08:17
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
9.9 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
arr. 08:42
dep. 08:42
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
38.8 km
arr. 09:18
dep. 09:18
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
39.8 km
16:52 18:00 (01:08)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 16:52
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
9.9 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
17 km
arr. 17:22
dep. 17:22
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
38.8 km
arr. 17:58
dep. 17:58
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
39.8 km
Vitasi - Uzice timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
04:10 05:20 (01:10)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 04:10
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 04:20
dep. 04:20
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:26
dep. 04:26
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:30
dep. 04:30
9.9 km
Bioska, Center
arr. 04:34
dep. 04:34
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:36
dep. 04:36
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:38
dep. 04:38
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:40
dep. 04:40
17 km
arr. 04:42
dep. 04:42
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:46
dep. 04:46
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:47
dep. 04:47
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 04:49
dep. 04:49
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:51
dep. 04:51
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 04:52
dep. 04:52
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:54
dep. 04:54
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:55
dep. 04:55
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 04:58
dep. 04:58
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:00
dep. 05:00
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:05
dep. 05:05
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:07
dep. 05:07
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:09
dep. 05:09
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 05:10
dep. 05:10
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 05:12
dep. 05:12
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:13
dep. 05:13
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 05:14
dep. 05:14
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:17
dep. 05:17
38.8 km
arr. 05:18
dep. 05:18
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 05:20
39.8 km
08:17 09:20 (01:03)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 08:17
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
9.9 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
arr. 08:42
dep. 08:42
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
38.8 km
arr. 09:18
dep. 09:18
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
39.8 km
16:52 18:00 (01:08)
KaraiciBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 16:52
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
9.9 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
17 km
arr. 17:22
dep. 17:22
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
37.4 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
38.8 km
arr. 17:58
dep. 17:58
39.4 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
39.8 km

Naselja Vitasi i Uzice su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 03min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vitasi je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 16:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.