Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vitasi - Sevojno timetable

wednesday, 17.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Vitasi - Sevojno timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
04:20 05:40 (01:20)
Karaici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 04:20
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 04:23
dep. 04:23
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:29
dep. 04:29
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:33
dep. 04:33
9.9 km
Bioska, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:39
dep. 04:39
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:41
dep. 04:41
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:43
dep. 04:43
17 km
arr. 04:45
dep. 04:45
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:49
dep. 04:49
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 04:52
dep. 04:52
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:54
dep. 04:54
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 04:55
dep. 04:55
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:57
dep. 04:57
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:58
dep. 04:58
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 05:01
dep. 05:01
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:03
dep. 05:03
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:08
dep. 05:08
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:15
dep. 05:15
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:17
dep. 05:17
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 05:18
dep. 05:18
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 05:20
dep. 05:20
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:21
dep. 05:21
37.8 km
Uzice, Treska
arr. 05:22
dep. 05:22
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:25
dep. 05:25
38.9 km
arr. 05:26
dep. 05:26
39.4 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:28
dep. 05:28
40.8 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
41.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
41.5 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
42 km
Uzice, Senjak
arr. 05:33
dep. 05:33
42.7 km
Uzice, Kozara
arr. 05:35
dep. 05:35
44.3 km
arr. 05:37
dep. 05:37
44.9 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 05:39
dep. 05:39
46.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 05:40
47 km
Vitasi - Sevojno timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
04:20 05:40 (01:20)
Karaici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 04:20
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 04:23
dep. 04:23
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:29
dep. 04:29
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:33
dep. 04:33
9.9 km
Bioska, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:39
dep. 04:39
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:41
dep. 04:41
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:43
dep. 04:43
17 km
arr. 04:45
dep. 04:45
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:49
dep. 04:49
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 04:52
dep. 04:52
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:54
dep. 04:54
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 04:55
dep. 04:55
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:57
dep. 04:57
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:58
dep. 04:58
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 05:01
dep. 05:01
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:03
dep. 05:03
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:08
dep. 05:08
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:15
dep. 05:15
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:17
dep. 05:17
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 05:18
dep. 05:18
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 05:20
dep. 05:20
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:21
dep. 05:21
37.8 km
Uzice, Treska
arr. 05:22
dep. 05:22
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:25
dep. 05:25
38.9 km
arr. 05:26
dep. 05:26
39.4 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:28
dep. 05:28
40.8 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
41.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
41.5 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
42 km
Uzice, Senjak
arr. 05:33
dep. 05:33
42.7 km
Uzice, Kozara
arr. 05:35
dep. 05:35
44.3 km
arr. 05:37
dep. 05:37
44.9 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 05:39
dep. 05:39
46.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 05:40
47 km
Vitasi - Sevojno timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
04:20 05:40 (01:20)
Karaici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 04:20
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 04:23
dep. 04:23
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:29
dep. 04:29
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:33
dep. 04:33
9.9 km
Bioska, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:39
dep. 04:39
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:41
dep. 04:41
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:43
dep. 04:43
17 km
arr. 04:45
dep. 04:45
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:49
dep. 04:49
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 04:52
dep. 04:52
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:54
dep. 04:54
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 04:55
dep. 04:55
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:57
dep. 04:57
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:58
dep. 04:58
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 05:01
dep. 05:01
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:03
dep. 05:03
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:08
dep. 05:08
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:15
dep. 05:15
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:17
dep. 05:17
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 05:18
dep. 05:18
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 05:20
dep. 05:20
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:21
dep. 05:21
37.8 km
Uzice, Treska
arr. 05:22
dep. 05:22
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:25
dep. 05:25
38.9 km
arr. 05:26
dep. 05:26
39.4 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:28
dep. 05:28
40.8 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
41.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
41.5 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
42 km
Uzice, Senjak
arr. 05:33
dep. 05:33
42.7 km
Uzice, Kozara
arr. 05:35
dep. 05:35
44.3 km
arr. 05:37
dep. 05:37
44.9 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 05:39
dep. 05:39
46.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 05:40
47 km
Vitasi - Sevojno timetable
Departures on: sunday, 28.07.2019.
04:20 05:40 (01:20)
Karaici
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Vitasi, Karaici
dep. 04:20
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 04:23
dep. 04:23
3.7 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 04:29
dep. 04:29
7 km
Bioska, Crveni vir
arr. 04:33
dep. 04:33
9.9 km
Bioska, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
12.3 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:39
dep. 04:39
13.8 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:41
dep. 04:41
15.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:43
dep. 04:43
17 km
arr. 04:45
dep. 04:45
18.4 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:49
dep. 04:49
20.5 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
21.2 km
Stapari, Jasike
arr. 04:52
dep. 04:52
22.1 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:54
dep. 04:54
23.6 km
Stapari, Garaza
arr. 04:55
dep. 04:55
24.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:57
dep. 04:57
25.6 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:58
dep. 04:58
26.3 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 05:01
dep. 05:01
28.1 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:03
dep. 05:03
29.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
30.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
32.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:08
dep. 05:08
33.5 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
34.4 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:15
dep. 05:15
35.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:17
dep. 05:17
35.9 km
Uzice, Terazije
arr. 05:18
dep. 05:18
36.8 km
Uzice, Kostica
arr. 05:20
dep. 05:20
37.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:21
dep. 05:21
37.8 km
Uzice, Treska
arr. 05:22
dep. 05:22
38.5 km
Uzice, Hotel
arr. 05:25
dep. 05:25
38.9 km
arr. 05:26
dep. 05:26
39.4 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:28
dep. 05:28
40.8 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
41.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
41.5 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
42 km
Uzice, Senjak
arr. 05:33
dep. 05:33
42.7 km
Uzice, Kozara
arr. 05:35
dep. 05:35
44.3 km
arr. 05:37
dep. 05:37
44.9 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 05:39
dep. 05:39
46.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 05:40
47 km

Naselja Vitasi i Sevojno su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vitasi je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 04:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.