Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vitanovac kod Kraljeva - Trstenik timetable

saturday, 20.07.2019.
05:45 06:25 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 05:45
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:47
dep. 05:47
1.7 km
Cukojevac
arr. 05:51
dep. 05:51
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 05:55
dep. 05:55
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 05:58
dep. 05:58
7.7 km
Ugljarevo
arr. 06:05
dep. 06:05
11.9 km
Lozna
arr. 06:14
dep. 06:14
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:19
dep. 06:19
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
23.7 km
14:35 15:15 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 14:35
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:40
dep. 14:40
1.7 km
Cukojevac
arr. 14:45
dep. 14:45
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 14:50
dep. 14:50
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 14:55
dep. 14:55
7.7 km
Ugljarevo
arr. 15:00
dep. 15:00
11.9 km
Lozna
arr. 15:05
dep. 15:05
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:10
dep. 15:10
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:15
23.7 km
16:10 16:50 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 16:10
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:12
dep. 16:12
1.7 km
Cukojevac
arr. 16:16
dep. 16:16
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 16:20
dep. 16:20
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 16:23
dep. 16:23
7.7 km
Ugljarevo
arr. 16:30
dep. 16:30
11.9 km
Lozna
arr. 16:39
dep. 16:39
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:44
dep. 16:44
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:50
23.7 km
Vitanovac kod Kraljeva - Trstenik timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:45 06:25 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 05:45
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:47
dep. 05:47
1.7 km
Cukojevac
arr. 05:51
dep. 05:51
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 05:55
dep. 05:55
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 05:58
dep. 05:58
7.7 km
Ugljarevo
arr. 06:05
dep. 06:05
11.9 km
Lozna
arr. 06:14
dep. 06:14
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:19
dep. 06:19
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
23.7 km
14:35 15:15 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 14:35
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:40
dep. 14:40
1.7 km
Cukojevac
arr. 14:45
dep. 14:45
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 14:50
dep. 14:50
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 14:55
dep. 14:55
7.7 km
Ugljarevo
arr. 15:00
dep. 15:00
11.9 km
Lozna
arr. 15:05
dep. 15:05
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:10
dep. 15:10
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:15
23.7 km
16:10 16:50 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 16:10
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:12
dep. 16:12
1.7 km
Cukojevac
arr. 16:16
dep. 16:16
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 16:20
dep. 16:20
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 16:23
dep. 16:23
7.7 km
Ugljarevo
arr. 16:30
dep. 16:30
11.9 km
Lozna
arr. 16:39
dep. 16:39
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:44
dep. 16:44
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:50
23.7 km
Vitanovac kod Kraljeva - Trstenik timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:45 06:25 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 05:45
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:47
dep. 05:47
1.7 km
Cukojevac
arr. 05:51
dep. 05:51
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 05:55
dep. 05:55
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 05:58
dep. 05:58
7.7 km
Ugljarevo
arr. 06:05
dep. 06:05
11.9 km
Lozna
arr. 06:14
dep. 06:14
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:19
dep. 06:19
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
23.7 km
14:35 15:15 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 14:35
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:40
dep. 14:40
1.7 km
Cukojevac
arr. 14:45
dep. 14:45
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 14:50
dep. 14:50
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 14:55
dep. 14:55
7.7 km
Ugljarevo
arr. 15:00
dep. 15:00
11.9 km
Lozna
arr. 15:05
dep. 15:05
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:10
dep. 15:10
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:15
23.7 km
16:10 16:50 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vitanovac kod Kraljeva
dep. 16:10
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 16:12
dep. 16:12
1.7 km
Cukojevac
arr. 16:16
dep. 16:16
3.7 km
Stubal kod Kraljeva, Beloševići
arr. 16:20
dep. 16:20
5.7 km
Stubal kod Kraljeva
arr. 16:23
dep. 16:23
7.7 km
Ugljarevo
arr. 16:30
dep. 16:30
11.9 km
Lozna
arr. 16:39
dep. 16:39
16.7 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:44
dep. 16:44
19.7 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:50
23.7 km

Naselja Vitanovac kod Kraljeva i Trstenik su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vitanovac kod Kraljeva je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 16:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.