Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vise Selo - Blace timetable

friday, 15.11.2019.
06:20 06:50 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 06:20
Vise Selo, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Barbatovac, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Barbatovac, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Kutlovac kod Blaca
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Kasevar, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kasevar, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
15 km
Trbunje, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Blace, Bus station
arr. 06:50
19 km
14:45 15:20 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 14:45
Vise Selo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Barbatovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
Barbatovac, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Kasevar, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Kasevar, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
16 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
19 km
Vise Selo - Blace timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
14:45 15:20 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 14:45
Vise Selo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Barbatovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
Barbatovac, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Kasevar, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Kasevar, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
16 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
19 km
Vise Selo - Blace timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:20 06:50 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 06:20
Vise Selo, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Barbatovac, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Barbatovac, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Kutlovac kod Blaca
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Kasevar, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kasevar, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
15 km
Trbunje, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Blace, Bus station
arr. 06:50
19 km
14:45 15:20 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 14:45
Vise Selo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Barbatovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
Barbatovac, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Kasevar, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Kasevar, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
16 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
19 km
Vise Selo - Blace timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
06:20 06:50 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 06:20
Vise Selo, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Barbatovac, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Barbatovac, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Kutlovac kod Blaca
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Kasevar, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Kasevar, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
15 km
Trbunje, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
16 km
Blace, Bus station
arr. 06:50
19 km
14:45 15:20 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 14:45
Vise Selo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Barbatovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
Barbatovac, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Kasevar, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Kasevar, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
16 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
19 km

Naselja Vise Selo i Blace su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vise Selo je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.