Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vise Selo - Blace timetable

saturday, 20.07.2019.
14:45 15:20 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 14:45
Vise Selo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Barbatovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
Barbatovac, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Kasevar, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Kasevar, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
11 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
12 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
15 km
Vise Selo - Blace timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:20 06:50 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 06:20
Vise Selo, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Barbatovac, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Barbatovac, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Kasevar, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Kasevar, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Trbunje, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
12 km
Blace, Bus station
arr. 06:50
15 km
14:45 15:20 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 14:45
Vise Selo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Barbatovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
Barbatovac, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Kasevar, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Kasevar, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
11 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
12 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
15 km
Vise Selo - Blace timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:20 06:50 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 06:20
Vise Selo, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Barbatovac, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Barbatovac, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Kasevar, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Kasevar, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Trbunje, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
12 km
Blace, Bus station
arr. 06:50
15 km
14:45 15:20 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 14:45
Vise Selo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Barbatovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
Barbatovac, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Kasevar, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Kasevar, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
11 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
12 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
15 km
Vise Selo - Blace timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:20 06:50 (00:30)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 06:20
Vise Selo, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Barbatovac, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Barbatovac, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Kasevar, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Kasevar, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Trbunje, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
12 km
Blace, Bus station
arr. 06:50
15 km
14:45 15:20 (00:35)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vise Selo, 2
dep. 14:45
Vise Selo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Donje Grgure, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Barbatovac, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
Barbatovac, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
7 km
Barbatovac, Kuti. put
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Kasevar, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Kasevar, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
11 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
12 km
Blace, Bus station
arr. 15:20
15 km

Naselja Vise Selo i Blace su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vise Selo je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.