Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Ropotovo - Vranje timetable

friday, 19.07.2019.
06:40 08:22 (01:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Ropotovo
dep. 06:40
Pancelo
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tomance kod Raniluga
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Ranilug
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Gornje Korminjane
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Donje Korminjane
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Domorovce
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Konculj
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Sejace, Bresic
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Lucane
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:40
dep. 07:40
28.2 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
29.3 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:47
dep. 07:47
30.4 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 07:49
dep. 07:49
32.5 km
Srpska Kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranje, Bus station
arr. 08:22
50 km
Veliko Ropotovo - Vranje timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:40 08:22 (01:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Ropotovo
dep. 06:40
Pancelo
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tomance kod Raniluga
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Ranilug
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Gornje Korminjane
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Donje Korminjane
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Domorovce
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Konculj
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Sejace, Bresic
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Lucane
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:40
dep. 07:40
28.2 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
29.3 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:47
dep. 07:47
30.4 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 07:49
dep. 07:49
32.5 km
Srpska Kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranje, Bus station
arr. 08:22
50 km
Veliko Ropotovo - Vranje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:40 08:22 (01:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Ropotovo
dep. 06:40
Pancelo
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tomance kod Raniluga
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Ranilug
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Gornje Korminjane
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Donje Korminjane
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Domorovce
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Konculj
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Sejace, Bresic
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Lucane
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:40
dep. 07:40
28.2 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
29.3 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:47
dep. 07:47
30.4 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 07:49
dep. 07:49
32.5 km
Srpska Kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranje, Bus station
arr. 08:22
50 km
Veliko Ropotovo - Vranje timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:40 08:22 (01:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Ropotovo
dep. 06:40
Pancelo
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tomance kod Raniluga
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Ranilug
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Gornje Korminjane
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Donje Korminjane
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Domorovce
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Konculj
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Sejace, Bresic
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Lucane
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:40
dep. 07:40
28.2 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
29.3 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:47
dep. 07:47
30.4 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 07:49
dep. 07:49
32.5 km
Srpska Kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranje, Bus station
arr. 08:22
50 km
Veliko Ropotovo - Vranje timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:40 08:22 (01:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Ropotovo
dep. 06:40
Pancelo
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tomance kod Raniluga
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Ranilug
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Gornje Korminjane
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Donje Korminjane
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Domorovce
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Konculj
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Sejace, Bresic
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Lucane
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:40
dep. 07:40
28.2 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
29.3 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:47
dep. 07:47
30.4 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 07:49
dep. 07:49
32.5 km
Srpska Kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranje, Bus station
arr. 08:22
50 km
Veliko Ropotovo - Vranje timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
06:40 08:22 (01:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Ropotovo
dep. 06:40
Pancelo
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tomance kod Raniluga
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Ranilug
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Gornje Korminjane
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Donje Korminjane
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Domorovce
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Konculj
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Sejace, Bresic
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Lucane
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:40
dep. 07:40
28.2 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
29.3 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:47
dep. 07:47
30.4 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 07:49
dep. 07:49
32.5 km
Srpska Kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranje, Bus station
arr. 08:22
50 km
Veliko Ropotovo - Vranje timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
06:40 08:22 (01:42)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Ropotovo
dep. 06:40
Pancelo
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tomance kod Raniluga
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Ranilug, Pr.Put
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Ranilug
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Gornje Korminjane
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Donje Korminjane
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Domorovce
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Konculj
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Sejace, Bresic
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Lucane
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:35
dep. 07:35
26 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:40
dep. 07:40
28.2 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
29.3 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:47
dep. 07:47
30.4 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 07:49
dep. 07:49
32.5 km
Srpska Kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
34 km
Vranje, Bus station
arr. 08:22
50 km

Naselja Veliko Ropotovo i Vranje su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 42min., a najduže 01h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Ropotovo je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 06:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.