Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Polje - Obrenovac timetable

monday, 24.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:35
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 05:36
dep. 05:36
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 05:37
dep. 05:37
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 05:39
dep. 05:39
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 05:40
dep. 05:40
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 05:42
dep. 05:42
3.6 km
arr. 05:43
dep. 05:43
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 05:44
dep. 05:44
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 05:45
dep. 05:45
4.9 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 05:46
dep. 05:46
5.4 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 05:49
dep. 05:49
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
7.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:52
dep. 05:52
8.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:53
dep. 05:53
9.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:55
dep. 05:55
10.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 05:57
dep. 05:57
10.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:00
12.5 km
07:02 07:30 (00:28)
Gornji kraj - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
dep. 07:02
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
0.8 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 07:08
dep. 07:08
2.1 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 07:10
dep. 07:10
2.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
3 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
3.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:16
dep. 07:16
4.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 07:19
dep. 07:19
4.7 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 07:21
dep. 07:21
5.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:23
dep. 07:23
5.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 07:27
dep. 07:27
7.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 07:28
dep. 07:28
7.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:30
8.4 km
09:25 09:50 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:25
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 09:27
dep. 09:27
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 09:29
dep. 09:29
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 09:31
dep. 09:31
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 09:33
dep. 09:33
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 09:35
dep. 09:35
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 09:36
dep. 09:36
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 09:38
dep. 09:38
5.8 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
7.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:42
dep. 09:42
7.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:45
dep. 09:45
8.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 09:47
dep. 09:47
10.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 09:48
dep. 09:48
10.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:50
12.1 km
11:45 12:10 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 11:47
dep. 11:47
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 11:49
dep. 11:49
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 11:51
dep. 11:51
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 11:53
dep. 11:53
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 11:55
dep. 11:55
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 11:58
dep. 11:58
5.8 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:00
dep. 12:00
7.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:02
dep. 12:02
7.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:05
dep. 12:05
8.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:06
dep. 12:06
9.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:07
dep. 12:07
10.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:08
dep. 12:08
10.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:10
12.1 km
16:00 16:25 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 16:02
dep. 16:02
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 16:04
dep. 16:04
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 16:06
dep. 16:06
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 16:08
dep. 16:08
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 16:13
dep. 16:13
5.8 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
7.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:17
dep. 16:17
7.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:20
dep. 16:20
8.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:21
dep. 16:21
9.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
10.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:23
dep. 16:23
10.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:25
12.1 km
19:55 20:20 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:55
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 19:57
dep. 19:57
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 19:59
dep. 19:59
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 20:01
dep. 20:01
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 20:03
dep. 20:03
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 20:05
dep. 20:05
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 20:06
dep. 20:06
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 20:08
dep. 20:08
5.8 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
7.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:12
dep. 20:12
7.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:15
dep. 20:15
8.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:16
dep. 20:16
9.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 20:17
dep. 20:17
10.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 20:18
dep. 20:18
10.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:20
12.1 km
Veliko Polje - Obrenovac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:35
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 05:36
dep. 05:36
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 05:37
dep. 05:37
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 05:39
dep. 05:39
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 05:40
dep. 05:40
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 05:42
dep. 05:42
3.6 km
arr. 05:43
dep. 05:43
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 05:44
dep. 05:44
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 05:45
dep. 05:45
4.9 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 05:46
dep. 05:46
5.4 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 05:49
dep. 05:49
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:50
dep. 05:50
7.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:52
dep. 05:52
8.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:53
dep. 05:53
9.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:55
dep. 05:55
10.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 05:57
dep. 05:57
10.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:00
12.5 km
07:02 07:30 (00:28)
Gornji kraj - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
dep. 07:02
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
0.8 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 07:08
dep. 07:08
2.1 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 07:10
dep. 07:10
2.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
3 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
3.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:16
dep. 07:16
4.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 07:19
dep. 07:19
4.7 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 07:21
dep. 07:21
5.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:23
dep. 07:23
5.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 07:27
dep. 07:27
7.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 07:28
dep. 07:28
7.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:30
8.4 km
09:25 09:50 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:25
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 09:27
dep. 09:27
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 09:29
dep. 09:29
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 09:31
dep. 09:31
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 09:33
dep. 09:33
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 09:35
dep. 09:35
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 09:36
dep. 09:36
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 09:38
dep. 09:38
5.8 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
7.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:42
dep. 09:42
7.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:45
dep. 09:45
8.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 09:47
dep. 09:47
10.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 09:48
dep. 09:48
10.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:50
12.1 km
11:45 12:10 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 11:47
dep. 11:47
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 11:49
dep. 11:49
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 11:51
dep. 11:51
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 11:53
dep. 11:53
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 11:55
dep. 11:55
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 11:58
dep. 11:58
5.8 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:00
dep. 12:00
7.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:02
dep. 12:02
7.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:05
dep. 12:05
8.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:06
dep. 12:06
9.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:07
dep. 12:07
10.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:08
dep. 12:08
10.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:10
12.1 km
16:00 16:25 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 16:02
dep. 16:02
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 16:04
dep. 16:04
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 16:06
dep. 16:06
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 16:08
dep. 16:08
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 16:13
dep. 16:13
5.8 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
7.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:17
dep. 16:17
7.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:20
dep. 16:20
8.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:21
dep. 16:21
9.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
10.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:23
dep. 16:23
10.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:25
12.1 km
19:55 20:20 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:55
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 19:57
dep. 19:57
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 19:59
dep. 19:59
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 20:01
dep. 20:01
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 20:03
dep. 20:03
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 20:05
dep. 20:05
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 20:06
dep. 20:06
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 20:08
dep. 20:08
5.8 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
7.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:12
dep. 20:12
7.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:15
dep. 20:15
8.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:16
dep. 20:16
9.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 20:17
dep. 20:17
10.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 20:18
dep. 20:18
10.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:20
12.1 km

Naselja Veliko Polje i Obrenovac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Polje je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.