Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Polje - Obrenovac timetable

thursday, 25.04.2024.
05:00 05:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 05:02
dep. 05:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 05:03
dep. 05:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 05:04
dep. 05:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 05:05
dep. 05:05
3.6 km
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 05:07
dep. 05:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 05:09
dep. 05:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:11
dep. 05:11
7.5 km
arr. 05:12
dep. 05:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 05:13
dep. 05:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 05:14
dep. 05:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 05:15
dep. 05:15
9.7 km
arr. 05:16
dep. 05:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 05:17
dep. 05:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 05:18
10.8 km
05:35 06:00 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:35
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 05:36
dep. 05:36
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 05:37
dep. 05:37
1.4 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 05:39
dep. 05:39
2.4 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 05:40
dep. 05:40
3.1 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 05:43
dep. 05:43
4 km
arr. 05:44
dep. 05:44
4.3 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 05:45
dep. 05:45
4.7 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 05:46
dep. 05:46
5.4 km
Veliko Polje, Gornji kraj - okretnica
arr. 05:48
dep. 05:48
5.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 05:49
dep. 05:49
6.7 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 05:50
dep. 05:50
7.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:52
dep. 05:52
8.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:53
dep. 05:53
8.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:55
dep. 05:55
9.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:56
dep. 05:56
10.8 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 05:58
dep. 05:58
12.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:00
13 km
06:00 06:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 06:02
dep. 06:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 06:03
dep. 06:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 06:04
dep. 06:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 06:05
dep. 06:05
3.6 km
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 06:07
dep. 06:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 06:08
dep. 06:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 06:09
dep. 06:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
7.5 km
arr. 06:12
dep. 06:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 06:13
dep. 06:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 06:14
dep. 06:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 06:15
dep. 06:15
9.7 km
arr. 06:16
dep. 06:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 06:17
dep. 06:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 06:18
10.8 km
07:00 07:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 07:02
dep. 07:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 07:03
dep. 07:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 07:04
dep. 07:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 07:08
dep. 07:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 07:09
dep. 07:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:11
dep. 07:11
7.5 km
arr. 07:12
dep. 07:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 07:13
dep. 07:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 07:14
dep. 07:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 07:15
dep. 07:15
9.7 km
arr. 07:16
dep. 07:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 07:17
dep. 07:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 07:18
10.8 km
07:02 07:30 (00:28)
Gornji kraj - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
dep. 07:02
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
0.8 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 07:08
dep. 07:08
2.1 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 07:10
dep. 07:10
2.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
3 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
3.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:16
dep. 07:16
4.2 km
Zvecka, Čivija
arr. 07:19
dep. 07:19
4.7 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 07:21
dep. 07:21
5.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:23
dep. 07:23
5.7 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 07:27
dep. 07:27
7.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 07:28
dep. 07:28
7.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:30
8.4 km
08:00 08:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 08:02
dep. 08:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 08:03
dep. 08:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 08:04
dep. 08:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 08:05
dep. 08:05
3.6 km
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 08:07
dep. 08:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 08:08
dep. 08:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 08:09
dep. 08:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:11
dep. 08:11
7.5 km
arr. 08:12
dep. 08:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 08:13
dep. 08:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 08:14
dep. 08:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 08:15
dep. 08:15
9.7 km
arr. 08:16
dep. 08:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 08:17
dep. 08:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 08:18
10.8 km
09:00 09:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 09:02
dep. 09:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 09:03
dep. 09:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 09:04
dep. 09:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
3.6 km
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 09:07
dep. 09:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 09:08
dep. 09:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 09:09
dep. 09:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:11
dep. 09:11
7.5 km
arr. 09:12
dep. 09:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 09:13
dep. 09:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 09:14
dep. 09:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 09:15
dep. 09:15
9.7 km
arr. 09:16
dep. 09:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 09:17
dep. 09:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 09:18
10.8 km
09:25 09:50 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:25
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 09:26
dep. 09:26
0.5 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 09:28
dep. 09:28
1.5 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 09:30
dep. 09:30
2.5 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 09:32
dep. 09:32
3.2 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 09:34
dep. 09:34
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 09:36
dep. 09:36
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 09:38
dep. 09:38
5.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:42
dep. 09:42
7.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:44
dep. 09:44
8.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 09:47
dep. 09:47
10.2 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 09:48
dep. 09:48
10.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:50
11.4 km
10:00 10:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 10:01
dep. 10:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 10:02
dep. 10:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 10:03
dep. 10:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 10:04
dep. 10:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 10:05
dep. 10:05
3.6 km
arr. 10:06
dep. 10:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 10:07
dep. 10:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 10:08
dep. 10:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 10:09
dep. 10:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:11
dep. 10:11
7.5 km
arr. 10:12
dep. 10:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 10:13
dep. 10:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 10:14
dep. 10:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 10:15
dep. 10:15
9.7 km
arr. 10:16
dep. 10:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 10:17
dep. 10:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 10:18
10.8 km
11:00 11:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 11:02
dep. 11:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 11:03
dep. 11:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 11:04
dep. 11:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 11:05
dep. 11:05
3.6 km
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 11:08
dep. 11:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:11
dep. 11:11
7.5 km
arr. 11:12
dep. 11:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 11:13
dep. 11:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 11:14
dep. 11:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 11:15
dep. 11:15
9.7 km
arr. 11:16
dep. 11:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 11:17
dep. 11:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 11:18
10.8 km
11:45 12:10 (00:25)
Stamenica kraj - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 11:50
dep. 11:50
2.5 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 11:52
dep. 11:52
3.2 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Veliko Polje, Stara pruga
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Veliko Polje, Pavici - Srednji kraj
arr. 11:58
dep. 11:58
5.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:02
dep. 12:02
7.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:04
dep. 12:04
8.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:06
dep. 12:06
9.7 km
Obrenovac, Cara Lazara
arr. 12:07
dep. 12:07
10.2 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:08
dep. 12:08
10.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:10
11.4 km
12:00 12:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 12:01
dep. 12:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 12:02
dep. 12:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 12:03
dep. 12:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 12:04
dep. 12:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 12:05
dep. 12:05
3.6 km
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 12:07
dep. 12:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 12:08
dep. 12:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 12:09
dep. 12:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:11
dep. 12:11
7.5 km
arr. 12:12
dep. 12:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 12:13
dep. 12:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 12:14
dep. 12:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 12:15
dep. 12:15
9.7 km
arr. 12:16
dep. 12:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 12:17
dep. 12:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 12:18
10.8 km
13:00 13:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 13:02
dep. 13:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 13:03
dep. 13:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 13:04
dep. 13:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 13:05
dep. 13:05
3.6 km
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 13:07
dep. 13:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 13:08
dep. 13:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 13:09
dep. 13:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
arr. 13:12
dep. 13:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 13:13
dep. 13:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 13:14
dep. 13:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 13:15
dep. 13:15
9.7 km
arr. 13:16
dep. 13:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 13:17
dep. 13:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 13:18
10.8 km
14:00 14:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 14:02
dep. 14:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 14:03
dep. 14:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 14:04
dep. 14:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 14:05
dep. 14:05
3.6 km
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 14:07
dep. 14:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 14:08
dep. 14:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 14:09
dep. 14:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
7.5 km
arr. 14:12
dep. 14:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 14:13
dep. 14:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 14:14
dep. 14:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 14:15
dep. 14:15
9.7 km
arr. 14:16
dep. 14:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 14:17
dep. 14:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 14:18
10.8 km
15:00 15:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 15:02
dep. 15:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 15:03
dep. 15:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 15:04
dep. 15:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 15:05
dep. 15:05
3.6 km
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 15:07
dep. 15:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 15:08
dep. 15:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 15:09
dep. 15:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:11
dep. 15:11
7.5 km
arr. 15:12
dep. 15:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 15:13
dep. 15:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 15:14
dep. 15:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 15:15
dep. 15:15
9.7 km
arr. 15:16
dep. 15:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 15:17
dep. 15:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 15:18
10.8 km
16:00 16:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 16:02
dep. 16:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 16:03
dep. 16:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 16:04
dep. 16:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 16:05
dep. 16:05
3.6 km
arr. 16:06
dep. 16:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 16:07
dep. 16:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 16:08
dep. 16:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
7.5 km
arr. 16:12
dep. 16:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 16:13
dep. 16:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 16:14
dep. 16:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 16:15
dep. 16:15
9.7 km
arr. 16:16
dep. 16:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 16:17
dep. 16:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 16:18
10.8 km
17:00 17:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 17:02
dep. 17:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 17:03
dep. 17:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 17:04
dep. 17:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 17:05
dep. 17:05
3.6 km
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 17:07
dep. 17:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 17:08
dep. 17:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 17:09
dep. 17:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:11
dep. 17:11
7.5 km
arr. 17:12
dep. 17:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 17:13
dep. 17:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 17:14
dep. 17:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 17:15
dep. 17:15
9.7 km
arr. 17:16
dep. 17:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 17:17
dep. 17:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 17:18
10.8 km
18:00 18:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 18:02
dep. 18:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 18:03
dep. 18:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 18:04
dep. 18:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 18:05
dep. 18:05
3.6 km
arr. 18:06
dep. 18:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 18:07
dep. 18:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 18:08
dep. 18:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:11
dep. 18:11
7.5 km
arr. 18:12
dep. 18:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 18:13
dep. 18:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 18:14
dep. 18:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 18:15
dep. 18:15
9.7 km
arr. 18:16
dep. 18:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 18:17
dep. 18:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 18:18
10.8 km
19:00 19:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 19:01
dep. 19:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 19:02
dep. 19:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 19:03
dep. 19:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 19:04
dep. 19:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 19:05
dep. 19:05
3.6 km
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 19:07
dep. 19:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 19:08
dep. 19:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 19:09
dep. 19:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:11
dep. 19:11
7.5 km
arr. 19:12
dep. 19:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 19:13
dep. 19:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 19:14
dep. 19:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 19:15
dep. 19:15
9.7 km
arr. 19:16
dep. 19:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 19:17
dep. 19:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 19:18
10.8 km
20:00 20:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 20:02
dep. 20:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 20:03
dep. 20:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 20:04
dep. 20:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 20:05
dep. 20:05
3.6 km
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 20:07
dep. 20:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 20:08
dep. 20:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 20:09
dep. 20:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:11
dep. 20:11
7.5 km
arr. 20:12
dep. 20:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 20:13
dep. 20:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 20:14
dep. 20:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 20:15
dep. 20:15
9.7 km
arr. 20:16
dep. 20:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 20:17
dep. 20:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 20:18
10.8 km
22:00 22:18 (00:18)
Stamenica kraj - okretnicaVrtic
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 22:01
dep. 22:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 22:02
dep. 22:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 22:03
dep. 22:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 22:04
dep. 22:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 22:05
dep. 22:05
3.6 km
arr. 22:06
dep. 22:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 22:07
dep. 22:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 22:08
dep. 22:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 22:09
dep. 22:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 22:10
dep. 22:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:11
dep. 22:11
7.5 km
arr. 22:12
dep. 22:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 22:13
dep. 22:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 22:14
dep. 22:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 22:15
dep. 22:15
9.7 km
arr. 22:16
dep. 22:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 22:17
dep. 22:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 22:18
10.8 km

Naselja Veliko Polje i Obrenovac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Polje je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.