Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Polje - Mala Mostanica timetable

tuesday, 21.05.2024.
05:00 05:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 05:02
dep. 05:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 05:03
dep. 05:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 05:04
dep. 05:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 05:05
dep. 05:05
3.6 km
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 05:07
dep. 05:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 05:09
dep. 05:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:11
dep. 05:11
7.5 km
arr. 05:12
dep. 05:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 05:13
dep. 05:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 05:14
dep. 05:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 05:15
dep. 05:15
9.7 km
arr. 05:16
dep. 05:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 05:17
dep. 05:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 05:18
dep. 05:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 05:21
dep. 05:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 05:22
dep. 05:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:27
dep. 05:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 05:28
dep. 05:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 05:29
dep. 05:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:31
dep. 05:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 05:33
dep. 05:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 05:37
dep. 05:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 05:43
dep. 05:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 05:45
dep. 05:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 05:48
dep. 05:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 05:49
dep. 05:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 05:50
dep. 05:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 05:52
dep. 05:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 05:53
dep. 05:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 05:54
dep. 05:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 05:55
27.6 km
06:00 06:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 06:02
dep. 06:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 06:03
dep. 06:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 06:04
dep. 06:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 06:05
dep. 06:05
3.6 km
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 06:07
dep. 06:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 06:08
dep. 06:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 06:09
dep. 06:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
7.5 km
arr. 06:12
dep. 06:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 06:13
dep. 06:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 06:14
dep. 06:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 06:15
dep. 06:15
9.7 km
arr. 06:16
dep. 06:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 06:17
dep. 06:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 06:18
dep. 06:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 06:21
dep. 06:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 06:28
dep. 06:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 06:29
dep. 06:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 06:33
dep. 06:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 06:37
dep. 06:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 06:43
dep. 06:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 06:45
dep. 06:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 06:48
dep. 06:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 06:49
dep. 06:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 06:50
dep. 06:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 06:52
dep. 06:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 06:53
dep. 06:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 06:54
dep. 06:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 06:55
27.6 km
07:00 07:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 07:01
dep. 07:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 07:02
dep. 07:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 07:03
dep. 07:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 07:04
dep. 07:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 07:08
dep. 07:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 07:09
dep. 07:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:11
dep. 07:11
7.5 km
arr. 07:12
dep. 07:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 07:13
dep. 07:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 07:14
dep. 07:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 07:15
dep. 07:15
9.7 km
arr. 07:16
dep. 07:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 07:17
dep. 07:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 07:18
dep. 07:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 07:21
dep. 07:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:27
dep. 07:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 07:28
dep. 07:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 07:29
dep. 07:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:31
dep. 07:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 07:33
dep. 07:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 07:37
dep. 07:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 07:43
dep. 07:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 07:45
dep. 07:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 07:48
dep. 07:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 07:49
dep. 07:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 07:50
dep. 07:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 07:52
dep. 07:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 07:53
dep. 07:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 07:54
dep. 07:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 07:55
27.6 km
08:00 08:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 08:02
dep. 08:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 08:03
dep. 08:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 08:04
dep. 08:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 08:05
dep. 08:05
3.6 km
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 08:07
dep. 08:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 08:08
dep. 08:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 08:09
dep. 08:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:11
dep. 08:11
7.5 km
arr. 08:12
dep. 08:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 08:13
dep. 08:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 08:14
dep. 08:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 08:15
dep. 08:15
9.7 km
arr. 08:16
dep. 08:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 08:17
dep. 08:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 08:18
dep. 08:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 08:21
dep. 08:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:27
dep. 08:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:28
dep. 08:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 08:29
dep. 08:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:31
dep. 08:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 08:33
dep. 08:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 08:37
dep. 08:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 08:43
dep. 08:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 08:45
dep. 08:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 08:48
dep. 08:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 08:49
dep. 08:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 08:50
dep. 08:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 08:52
dep. 08:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 08:53
dep. 08:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 08:54
dep. 08:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 08:55
27.6 km
09:00 09:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 09:01
dep. 09:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 09:02
dep. 09:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 09:03
dep. 09:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 09:04
dep. 09:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
3.6 km
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 09:07
dep. 09:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 09:08
dep. 09:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 09:09
dep. 09:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:11
dep. 09:11
7.5 km
arr. 09:12
dep. 09:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 09:13
dep. 09:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 09:14
dep. 09:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 09:15
dep. 09:15
9.7 km
arr. 09:16
dep. 09:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 09:17
dep. 09:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 09:18
dep. 09:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 09:21
dep. 09:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 09:22
dep. 09:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:27
dep. 09:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:28
dep. 09:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 09:29
dep. 09:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:31
dep. 09:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 09:33
dep. 09:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 09:37
dep. 09:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 09:43
dep. 09:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 09:45
dep. 09:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 09:48
dep. 09:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 09:49
dep. 09:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 09:50
dep. 09:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 09:52
dep. 09:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 09:53
dep. 09:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 09:54
dep. 09:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 09:55
27.6 km
10:00 10:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 10:01
dep. 10:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 10:02
dep. 10:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 10:03
dep. 10:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 10:04
dep. 10:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 10:05
dep. 10:05
3.6 km
arr. 10:06
dep. 10:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 10:07
dep. 10:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 10:08
dep. 10:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 10:09
dep. 10:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:11
dep. 10:11
7.5 km
arr. 10:12
dep. 10:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 10:13
dep. 10:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 10:14
dep. 10:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 10:15
dep. 10:15
9.7 km
arr. 10:16
dep. 10:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 10:17
dep. 10:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 10:18
dep. 10:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 10:20
dep. 10:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 10:21
dep. 10:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 10:22
dep. 10:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:25
dep. 10:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:27
dep. 10:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 10:28
dep. 10:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 10:29
dep. 10:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:31
dep. 10:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 10:33
dep. 10:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 10:37
dep. 10:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 10:45
dep. 10:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 10:48
dep. 10:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 10:49
dep. 10:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 10:50
dep. 10:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 10:52
dep. 10:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 10:53
dep. 10:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 10:54
dep. 10:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 10:55
27.6 km
11:00 11:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 11:02
dep. 11:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 11:03
dep. 11:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 11:04
dep. 11:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 11:05
dep. 11:05
3.6 km
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 11:08
dep. 11:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 11:09
dep. 11:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:11
dep. 11:11
7.5 km
arr. 11:12
dep. 11:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 11:13
dep. 11:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 11:14
dep. 11:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 11:15
dep. 11:15
9.7 km
arr. 11:16
dep. 11:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 11:17
dep. 11:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 11:18
dep. 11:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 11:20
dep. 11:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 11:21
dep. 11:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 11:22
dep. 11:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:27
dep. 11:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 11:28
dep. 11:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 11:29
dep. 11:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:31
dep. 11:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 11:33
dep. 11:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 11:37
dep. 11:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 11:43
dep. 11:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 11:45
dep. 11:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 11:48
dep. 11:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 11:50
dep. 11:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 11:52
dep. 11:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 11:53
dep. 11:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 11:54
dep. 11:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 11:55
27.6 km
12:00 12:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 12:01
dep. 12:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 12:02
dep. 12:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 12:03
dep. 12:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 12:04
dep. 12:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 12:05
dep. 12:05
3.6 km
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 12:07
dep. 12:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 12:08
dep. 12:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 12:09
dep. 12:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:11
dep. 12:11
7.5 km
arr. 12:12
dep. 12:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 12:13
dep. 12:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 12:14
dep. 12:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 12:15
dep. 12:15
9.7 km
arr. 12:16
dep. 12:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 12:17
dep. 12:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 12:18
dep. 12:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 12:20
dep. 12:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 12:21
dep. 12:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:27
dep. 12:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 12:28
dep. 12:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 12:29
dep. 12:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:31
dep. 12:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 12:33
dep. 12:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 12:37
dep. 12:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 12:43
dep. 12:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 12:45
dep. 12:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 12:48
dep. 12:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 12:49
dep. 12:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 12:50
dep. 12:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 12:52
dep. 12:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 12:53
dep. 12:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 12:54
dep. 12:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 12:55
27.6 km
13:00 13:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 13:02
dep. 13:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 13:03
dep. 13:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 13:04
dep. 13:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 13:05
dep. 13:05
3.6 km
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 13:07
dep. 13:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 13:08
dep. 13:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 13:09
dep. 13:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
arr. 13:12
dep. 13:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 13:13
dep. 13:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 13:14
dep. 13:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 13:15
dep. 13:15
9.7 km
arr. 13:16
dep. 13:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 13:17
dep. 13:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 13:18
dep. 13:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 13:20
dep. 13:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 13:21
dep. 13:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 13:22
dep. 13:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:27
dep. 13:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 13:28
dep. 13:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 13:29
dep. 13:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 13:31
dep. 13:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 13:33
dep. 13:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 13:37
dep. 13:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 13:43
dep. 13:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 13:45
dep. 13:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 13:48
dep. 13:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 13:49
dep. 13:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 13:50
dep. 13:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 13:52
dep. 13:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 13:53
dep. 13:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 13:54
dep. 13:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 13:55
27.6 km
14:00 14:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 14:01
dep. 14:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 14:02
dep. 14:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 14:03
dep. 14:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 14:04
dep. 14:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 14:05
dep. 14:05
3.6 km
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 14:07
dep. 14:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 14:08
dep. 14:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 14:09
dep. 14:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
7.5 km
arr. 14:12
dep. 14:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 14:13
dep. 14:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 14:14
dep. 14:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 14:15
dep. 14:15
9.7 km
arr. 14:16
dep. 14:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 14:17
dep. 14:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 14:18
dep. 14:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 14:20
dep. 14:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 14:21
dep. 14:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 14:22
dep. 14:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:27
dep. 14:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 14:28
dep. 14:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 14:29
dep. 14:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:31
dep. 14:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 14:33
dep. 14:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 14:37
dep. 14:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 14:43
dep. 14:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 14:45
dep. 14:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 14:48
dep. 14:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 14:49
dep. 14:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 14:50
dep. 14:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 14:52
dep. 14:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 14:53
dep. 14:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 14:54
dep. 14:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 14:55
27.6 km
15:00 15:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 15:01
dep. 15:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 15:02
dep. 15:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 15:03
dep. 15:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 15:04
dep. 15:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 15:05
dep. 15:05
3.6 km
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 15:07
dep. 15:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 15:08
dep. 15:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 15:09
dep. 15:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:11
dep. 15:11
7.5 km
arr. 15:12
dep. 15:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 15:13
dep. 15:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 15:14
dep. 15:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 15:15
dep. 15:15
9.7 km
arr. 15:16
dep. 15:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 15:17
dep. 15:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 15:18
dep. 15:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 15:21
dep. 15:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 15:22
dep. 15:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:27
dep. 15:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 15:28
dep. 15:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 15:29
dep. 15:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:31
dep. 15:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 15:33
dep. 15:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 15:37
dep. 15:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 15:45
dep. 15:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 15:48
dep. 15:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 15:49
dep. 15:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 15:50
dep. 15:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 15:52
dep. 15:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 15:53
dep. 15:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 15:54
dep. 15:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 15:55
27.6 km
16:00 16:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 16:02
dep. 16:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 16:03
dep. 16:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 16:04
dep. 16:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 16:05
dep. 16:05
3.6 km
arr. 16:06
dep. 16:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 16:07
dep. 16:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 16:08
dep. 16:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
7.5 km
arr. 16:12
dep. 16:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 16:13
dep. 16:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 16:14
dep. 16:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 16:15
dep. 16:15
9.7 km
arr. 16:16
dep. 16:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 16:17
dep. 16:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 16:18
dep. 16:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 16:20
dep. 16:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 16:21
dep. 16:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 16:22
dep. 16:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:27
dep. 16:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:28
dep. 16:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 16:29
dep. 16:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:31
dep. 16:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 16:33
dep. 16:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 16:37
dep. 16:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 16:43
dep. 16:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 16:45
dep. 16:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 16:48
dep. 16:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 16:49
dep. 16:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 16:50
dep. 16:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 16:52
dep. 16:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 16:53
dep. 16:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 16:54
dep. 16:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 16:55
27.6 km
17:00 17:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 17:02
dep. 17:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 17:03
dep. 17:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 17:04
dep. 17:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 17:05
dep. 17:05
3.6 km
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 17:07
dep. 17:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 17:08
dep. 17:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 17:09
dep. 17:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:11
dep. 17:11
7.5 km
arr. 17:12
dep. 17:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 17:13
dep. 17:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 17:14
dep. 17:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 17:15
dep. 17:15
9.7 km
arr. 17:16
dep. 17:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 17:17
dep. 17:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 17:18
dep. 17:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 17:21
dep. 17:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 17:22
dep. 17:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:27
dep. 17:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 17:28
dep. 17:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 17:29
dep. 17:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:31
dep. 17:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 17:33
dep. 17:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 17:37
dep. 17:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 17:43
dep. 17:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 17:45
dep. 17:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 17:48
dep. 17:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 17:49
dep. 17:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 17:50
dep. 17:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 17:52
dep. 17:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 17:53
dep. 17:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 17:54
dep. 17:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 17:55
27.6 km
18:00 18:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 18:01
dep. 18:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 18:02
dep. 18:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 18:03
dep. 18:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 18:04
dep. 18:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 18:05
dep. 18:05
3.6 km
arr. 18:06
dep. 18:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 18:07
dep. 18:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 18:08
dep. 18:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:11
dep. 18:11
7.5 km
arr. 18:12
dep. 18:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 18:13
dep. 18:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 18:14
dep. 18:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 18:15
dep. 18:15
9.7 km
arr. 18:16
dep. 18:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 18:17
dep. 18:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 18:18
dep. 18:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 18:20
dep. 18:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 18:21
dep. 18:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:27
dep. 18:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 18:28
dep. 18:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 18:29
dep. 18:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:31
dep. 18:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 18:33
dep. 18:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 18:37
dep. 18:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 18:43
dep. 18:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 18:45
dep. 18:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 18:48
dep. 18:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 18:49
dep. 18:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 18:50
dep. 18:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 18:52
dep. 18:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 18:53
dep. 18:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 18:54
dep. 18:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 18:55
27.6 km
19:00 19:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 19:01
dep. 19:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 19:02
dep. 19:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 19:03
dep. 19:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 19:04
dep. 19:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 19:05
dep. 19:05
3.6 km
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 19:07
dep. 19:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 19:08
dep. 19:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 19:09
dep. 19:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:11
dep. 19:11
7.5 km
arr. 19:12
dep. 19:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 19:13
dep. 19:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 19:14
dep. 19:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 19:15
dep. 19:15
9.7 km
arr. 19:16
dep. 19:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 19:17
dep. 19:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 19:18
dep. 19:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 19:20
dep. 19:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 19:21
dep. 19:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 19:27
dep. 19:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 19:28
dep. 19:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 19:29
dep. 19:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 19:31
dep. 19:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 19:33
dep. 19:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 19:37
dep. 19:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 19:43
dep. 19:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 19:45
dep. 19:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 19:48
dep. 19:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 19:49
dep. 19:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 19:50
dep. 19:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 19:52
dep. 19:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 19:53
dep. 19:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 19:54
dep. 19:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 19:55
27.6 km
20:00 20:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 20:01
dep. 20:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 20:02
dep. 20:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 20:03
dep. 20:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 20:04
dep. 20:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 20:05
dep. 20:05
3.6 km
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 20:07
dep. 20:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 20:08
dep. 20:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 20:09
dep. 20:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:11
dep. 20:11
7.5 km
arr. 20:12
dep. 20:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 20:13
dep. 20:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 20:14
dep. 20:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 20:15
dep. 20:15
9.7 km
arr. 20:16
dep. 20:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 20:17
dep. 20:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 20:18
dep. 20:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 20:20
dep. 20:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 20:21
dep. 20:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 20:22
dep. 20:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:27
dep. 20:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 20:28
dep. 20:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 20:29
dep. 20:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 20:31
dep. 20:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 20:33
dep. 20:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 20:37
dep. 20:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 20:43
dep. 20:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 20:45
dep. 20:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 20:48
dep. 20:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 20:49
dep. 20:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 20:50
dep. 20:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 20:52
dep. 20:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 20:53
dep. 20:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 20:54
dep. 20:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 20:55
27.6 km
22:00 22:55 (00:55)
Stamenica kraj - okretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:00
Veliko Polje, Dalekovod
arr. 22:01
dep. 22:01
0.4 km
Veliko Polje, Zivinska farma
arr. 22:02
dep. 22:02
1.3 km
Veliko Polje, Stanobara
arr. 22:03
dep. 22:03
2.2 km
Veliko Polje, Igraliste
arr. 22:04
dep. 22:04
2.9 km
Veliko Polje, Stepici - Srednji kraj
arr. 22:05
dep. 22:05
3.6 km
arr. 22:06
dep. 22:06
4 km
Veliko Polje, Stepici - novi put
arr. 22:07
dep. 22:07
4.4 km
Veliko Polje, Trafo - novi put
arr. 22:08
dep. 22:08
4.9 km
Veliko Polje, Prodavnica
arr. 22:09
dep. 22:09
6.2 km
Veliko Polje, Gornji kraj - raskrsnica
arr. 22:10
dep. 22:10
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:11
dep. 22:11
7.5 km
arr. 22:12
dep. 22:12
7.9 km
Zvecka, Matije Gupca
arr. 22:13
dep. 22:13
8.8 km
Obrenovac, Solunskog fronta
arr. 22:14
dep. 22:14
9.3 km
Obrenovac, Slobodana Tankosica
arr. 22:15
dep. 22:15
9.7 km
arr. 22:16
dep. 22:16
10.1 km
Obrenovac, Vidovdanska
arr. 22:17
dep. 22:17
10.4 km
Obrenovac, Vrtic
arr. 22:18
dep. 22:18
10.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 22:20
dep. 22:20
12 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 22:21
dep. 22:21
12.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 22:22
dep. 22:22
13 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:25
dep. 22:25
14.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:27
dep. 22:27
15.8 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 22:28
dep. 22:28
16.3 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 22:29
dep. 22:29
17.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 22:31
dep. 22:31
18.6 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 22:33
dep. 22:33
19.2 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 22:37
dep. 22:37
19.8 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 22:43
dep. 22:43
20.4 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 22:45
dep. 22:45
21.1 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 22:48
dep. 22:48
22.5 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 22:49
dep. 22:49
23 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 22:50
dep. 22:50
23.6 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 22:52
dep. 22:52
24.9 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 22:53
dep. 22:53
25.6 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 22:54
dep. 22:54
26.1 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 22:55
27.6 km

Naselja Veliko Polje i Mala Mostanica su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Polje je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.