Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Krusince - Zdravinje kod Krusevca timetable

monday, 14.10.2019.
04:36 05:07 (00:31)
Intersection1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince, Intersection
dep. 04:36
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
1.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
4.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
11 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
12.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
13.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
14.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
14.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
15 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
15.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
17 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
17.5 km
05:20 05:43 (00:23)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 05:20
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 05:22
dep. 05:22
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Belasica, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
7 km
Belasica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Belasica, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
12 km
12:00 12:23 (00:23)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 12:00
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Belasica, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Belasica, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6.5 km
Belasica, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 12:23
12 km
16:30 16:53 (00:23)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 16:30
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 16:32
dep. 16:32
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Belasica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
7 km
Belasica, 1
arr. 16:40
dep. 16:40
6.5 km
Belasica, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:45
dep. 16:45
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:53
12 km
21:30 21:45 (00:15)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 21:30
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 21:33
dep. 21:33
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 21:32
dep. 21:32
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 21:34
dep. 21:34
3 km
Belasica, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
7 km
Belasica, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
6.5 km
Belasica, 2
arr. 21:39
dep. 21:39
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 21:42
dep. 21:42
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 21:44
dep. 21:44
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 21:45
9.5 km
Veliko Krusince - Zdravinje kod Krusevca timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
04:36 05:07 (00:31)
Intersection1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince, Intersection
dep. 04:36
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
1.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
4.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
11 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
12.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
13.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
14.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
14.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
15 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
15.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
17 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
17.5 km
05:20 05:43 (00:23)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 05:20
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 05:22
dep. 05:22
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Belasica, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
7 km
Belasica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Belasica, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
12 km
12:00 12:23 (00:23)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 12:00
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Belasica, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Belasica, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6.5 km
Belasica, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 12:23
12 km
16:30 16:53 (00:23)
1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 16:30
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 16:32
dep. 16:32
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Belasica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
7 km
Belasica, 1
arr. 16:40
dep. 16:40
6.5 km
Belasica, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:45
dep. 16:45
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:53
12 km
21:30 21:45 (00:15)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 21:30
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 21:33
dep. 21:33
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 21:32
dep. 21:32
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 21:34
dep. 21:34
3 km
Belasica, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
7 km
Belasica, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
6.5 km
Belasica, 2
arr. 21:39
dep. 21:39
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 21:42
dep. 21:42
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 21:44
dep. 21:44
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 21:45
9.5 km

Naselja Veliko Krusince i Zdravinje kod Krusevca su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Krusince je u 04:36 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.