Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Krusince - Krusevac timetable

sunday, 21.07.2019.
17:07 18:15 (01:08)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince, Intersection
dep. 17:07
Veliko Krusince
arr. 17:08
dep. 17:08
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
1.7 km
Mala Reka kod Krusevca, MZ
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 17:16
dep. 17:16
7.6 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 17:19
dep. 17:19
8.6 km
Belasica, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
12.6 km
Belasica, 1
arr. 17:25
dep. 17:25
12.1 km
Belasica, 2
arr. 17:24
dep. 17:24
11.6 km
Belasica, Kamenica
arr. 17:27
dep. 17:27
22.6 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 17:29
dep. 17:29
23.6 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 17:30
dep. 17:30
23.9 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 17:32
dep. 17:32
24.1 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 17:35
dep. 17:35
24.6 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
26.1 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
26.6 km
Poljaci, 4
arr. 17:39
dep. 17:39
27.1 km
Poljaci, 3
arr. 17:40
dep. 17:40
27.6 km
Poljaci, 2
arr. 17:42
dep. 17:42
28.1 km
Poljaci, 1
arr. 17:44
dep. 17:44
29.1 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:46
dep. 17:46
30.1 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
31.1 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:49
dep. 17:49
31.6 km
Modrica, 3
arr. 17:53
dep. 17:53
34.1 km
Modrica, 2
arr. 17:55
dep. 17:55
35.1 km
Modrica, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
35.6 km
Modrica, V
arr. 17:58
dep. 17:58
36.6 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:59
dep. 17:59
37.1 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:00
dep. 18:00
37.6 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:01
dep. 18:01
38.1 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
38.8 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
39.9 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:06
dep. 18:06
40.4 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:08
dep. 18:08
40.9 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:10
dep. 18:10
41.7 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:11
dep. 18:11
41.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:13
dep. 18:13
42.8 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
43.9 km
Veliko Krusince - Krusevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
04:36 05:45 (01:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince, Intersection
dep. 04:36
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
1.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
4.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
11 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
12.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
13.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
14.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
14.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
15 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
15.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
17 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
17.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
18 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
18.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
19 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
20 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
21 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
22 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
22.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
25 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
26 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
26.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
27.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
28 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
28.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
29 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
29.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
30.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
31.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
31.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
32.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
32.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
33.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
34.8 km
05:20 06:20 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 05:20
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 05:22
dep. 05:22
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Belasica, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
7 km
Belasica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Belasica, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
12 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
12.5 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
13 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
13.5 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
15.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
16.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
17 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
19.5 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
20.5 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
22 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
22.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
23 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
23.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
24.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
25.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
25.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
26.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
27.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
27.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
28.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
29.3 km
12:00 13:00 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 12:00
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Belasica, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Belasica, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6.5 km
Belasica, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Poljaci, 4
arr. 12:24
dep. 12:24
12.5 km
Poljaci, 3
arr. 12:25
dep. 12:25
13 km
Poljaci, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
13.5 km
Poljaci, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
15.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
16.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Modrica, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
19.5 km
Modrica, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
20.5 km
Modrica, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
21 km
Modrica, V
arr. 12:43
dep. 12:43
22 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:44
dep. 12:44
22.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:45
dep. 12:45
23 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:46
dep. 12:46
23.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
24.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
25.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
25.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
26.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
27.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
27.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
28.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
29.3 km
16:30 17:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 16:30
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 16:32
dep. 16:32
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Belasica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
7 km
Belasica, 1
arr. 16:40
dep. 16:40
6.5 km
Belasica, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:45
dep. 16:45
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
12 km
Poljaci, 4
arr. 16:54
dep. 16:54
12.5 km
Poljaci, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
13 km
Poljaci, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
13.5 km
Poljaci, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:01
dep. 17:01
15.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
16.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
17 km
Modrica, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
19.5 km
Modrica, 2
arr. 17:10
dep. 17:10
20.5 km
Modrica, 1
arr. 17:11
dep. 17:11
21 km
Modrica, V
arr. 17:13
dep. 17:13
22 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:14
dep. 17:14
22.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:16
dep. 17:16
23.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
24.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
25.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:21
dep. 17:21
25.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:23
dep. 17:23
26.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:25
dep. 17:25
27.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:26
dep. 17:26
27.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
28.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
29.3 km
Veliko Krusince - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
04:36 05:45 (01:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince, Intersection
dep. 04:36
Veliko Krusince
arr. 04:38
dep. 04:38
0.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
1.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 04:45
dep. 04:45
3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 04:49
dep. 04:49
4.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:53
dep. 04:53
11 km
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
12.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
13.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
14.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
14.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
15 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
15.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
17 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
17.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
18 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
18.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
19 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
20 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
21 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
22 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
22.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
25 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
26 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
26.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
27.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
28 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
28.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
29 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
29.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
30.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
31.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
31.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
32.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
32.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
33.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
34.8 km
05:20 06:20 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 05:20
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 05:22
dep. 05:22
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Belasica, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
7 km
Belasica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Belasica, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
12 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
12.5 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
13 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
13.5 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
15.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
16.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
17 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
19.5 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
20.5 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
22 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
22.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
23 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
23.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
24.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
25.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
25.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
26.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
27.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
27.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
28.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
29.3 km
12:00 13:00 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 12:00
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Belasica, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Belasica, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6.5 km
Belasica, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 12:12
dep. 12:12
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Poljaci, 4
arr. 12:24
dep. 12:24
12.5 km
Poljaci, 3
arr. 12:25
dep. 12:25
13 km
Poljaci, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
13.5 km
Poljaci, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
15.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
16.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Modrica, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
19.5 km
Modrica, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
20.5 km
Modrica, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
21 km
Modrica, V
arr. 12:43
dep. 12:43
22 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:44
dep. 12:44
22.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:45
dep. 12:45
23 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:46
dep. 12:46
23.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
24.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
25.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
25.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
26.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
27.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
27.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
28.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
29.3 km
16:30 17:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Krusince
dep. 16:30
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 16:32
dep. 16:32
1.5 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Belasica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
7 km
Belasica, 1
arr. 16:40
dep. 16:40
6.5 km
Belasica, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:45
dep. 16:45
9.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
10 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
11.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
12 km
Poljaci, 4
arr. 16:54
dep. 16:54
12.5 km
Poljaci, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
13 km
Poljaci, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
13.5 km
Poljaci, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
14.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:01
dep. 17:01
15.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
16.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
17 km
Modrica, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
19.5 km
Modrica, 2
arr. 17:10
dep. 17:10
20.5 km
Modrica, 1
arr. 17:11
dep. 17:11
21 km
Modrica, V
arr. 17:13
dep. 17:13
22 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:14
dep. 17:14
22.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:16
dep. 17:16
23.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
24.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
25.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:21
dep. 17:21
25.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:23
dep. 17:23
26.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:25
dep. 17:25
27.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:26
dep. 17:26
27.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
28.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
29.3 km

Naselja Veliko Krusince i Krusevac su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Krusince je u 04:36 h, dok je poslednji polazak u 17:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.