Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Veliko Gradiste - Pozarevac timetable

friday, 23.11.2018.
03:23 04:27 (01:04)
UTV-a
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 03:23
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
8.7 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
16.9 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
-138.7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
28.1 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
37.5 km
06:00 06:40 (00:40)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 06:00
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Djurakovo, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Majilovac, I - Centar
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 06:21
dep. 06:21
18 km
Beranje, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
20 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
34 km
06:45 07:35 (00:50)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 06:45
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Topolovnik, II
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Djurakovo, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
13 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:06
dep. 07:06
15 km
Majilovac, II
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:11
dep. 07:11
18 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Beranje, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:19
dep. 07:19
24 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:24
dep. 07:24
27 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:26
dep. 07:26
28 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:27
dep. 07:27
29 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:29
dep. 07:29
31 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:31
dep. 07:31
32 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:35
34 km
07:24 08:27 (01:03)
UTV-a
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 07:24
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
8.7 km
Djurakovo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
16.9 km
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
21.4 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
28.1 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
37.5 km
09:05 09:50 (00:45)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 2,80 EUR
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 09:05
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
16 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
18 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
34 km
09:45 10:35 (00:50)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 09:45
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 09:49
dep. 09:49
2 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:52
dep. 09:52
5 km
Topolovnik, II
arr. 09:56
dep. 09:56
8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:58
dep. 09:58
9 km
Djurakovo, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
13 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:06
dep. 10:06
15 km
Majilovac, II
arr. 10:08
dep. 10:08
16 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:11
dep. 10:11
18 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:13
dep. 10:13
19 km
Beranje, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
20 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:19
dep. 10:19
24 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:24
dep. 10:24
27 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 10:26
dep. 10:26
28 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 10:27
dep. 10:27
29 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:29
dep. 10:29
31 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 10:31
dep. 10:31
32 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:35
34 km
10:45 11:50 (01:05)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 10:45
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 11:15
dep. 11:15
17 km
Majilovac, I - Centar
arr. 11:19
dep. 11:19
20 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Beranje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
24 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 11:31
dep. 11:31
28 km
Bratinac, Mlin
arr. 11:35
dep. 11:35
31 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Pozarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
41 km
Pozarevac, Farma
arr. 11:50
42 km
12:44 13:47 (01:03)
UTV-a
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 12:44
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
8.7 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
16.9 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
21.4 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
28.1 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
37.5 km
14:00 15:05 (01:05)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:03
dep. 14:03
1.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:09
dep. 14:09
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:10
dep. 14:10
7.6 km
Djurakovo, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:21
dep. 14:21
15.9 km
Majilovac, II
arr. 14:22
dep. 14:22
16.4 km
Kurjace
arr. 14:29
dep. 14:29
20.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
26.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:40
dep. 14:40
27 km
Beranje, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
28.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:48
dep. 14:48
30.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:53
dep. 14:53
34.8 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:54
dep. 14:54
35.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:55
dep. 14:55
36.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:58
dep. 14:58
38.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:59
dep. 14:59
39.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:05
42 km
15:39 16:42 (01:03)
UTV-a
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 15:39
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:41
dep. 15:41
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 15:51
dep. 15:51
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:53
dep. 15:53
8.7 km
Djurakovo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 16:05
dep. 16:05
16.9 km
Majilovac, II
arr. 16:06
dep. 16:06
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 16:09
dep. 16:09
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 16:10
dep. 16:10
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
21.4 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:15
dep. 16:15
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:20
dep. 16:20
28.1 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:25
dep. 16:25
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:35
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:39
dep. 16:39
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:42
37.5 km
18:59 20:02 (01:03)
UTV-a
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 18:59
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
8.7 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
16.9 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
21.4 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
28.1 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
37.5 km

Naselja Veliko Gradiste i Pozarevac su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Gradiste je u 03:23 h, dok je poslednji polazak u 18:59 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Veliko Gradiste - Pozarevac iznosi od 2,80 EUR do 2,80 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.