Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Gradiste - Pozarevac timetable

thursday, 30.06.2022.
03:23 04:27 (01:04)
UTV-aMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 03:23
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
8.7 km
arr. 03:43
dep. 03:43
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
16.9 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 03:50
dep. 03:50
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
21.4 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
28.1 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
37.5 km
06:00 06:40 (00:40)
TC DanubiusBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 06:00
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Majilovac, I - Centar
arr. 06:19
dep. 06:19
16 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 06:21
dep. 06:21
18 km
Beranje, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
20 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
24 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
34 km
06:45 07:35 (00:50)
TC DanubiusBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 06:45
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Topolovnik, II
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
arr. 07:02
dep. 07:02
13 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:06
dep. 07:06
15 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:11
dep. 07:11
18 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Beranje, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:19
dep. 07:19
24 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:24
dep. 07:24
27 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:26
dep. 07:26
28 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:27
dep. 07:27
29 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 07:29
dep. 07:29
31 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:31
dep. 07:31
32 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:35
34 km
07:24 08:27 (01:03)
UTV-aMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 07:24
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
8.7 km
arr. 07:44
dep. 07:44
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
16.9 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 07:51
dep. 07:51
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
21.4 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
28.1 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
37.5 km
09:05 09:50 (00:45)
TC DanubiusBus station
The timetable is valid until: 06.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 09:05
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
arr. 09:20
dep. 09:20
13 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
16 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
18 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
34 km
10:45 11:50 (01:05)
TC DanubiusFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 10:45
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
9 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
arr. 11:15
dep. 11:15
17 km
Majilovac, I - Centar
arr. 11:19
dep. 11:19
20 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Beranje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
24 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 11:31
dep. 11:31
28 km
Bratinac, Mlin
arr. 11:35
dep. 11:35
31 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Pozarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
41 km
Pozarevac, Farma
arr. 11:50
42 km
12:44 13:47 (01:03)
UTV-aMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 12:44
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
8.7 km
arr. 13:04
dep. 13:04
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
16.9 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 13:11
dep. 13:11
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
21.4 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
28.1 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
37.5 km
18:59 20:02 (01:03)
UTV-aMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, UTV-a
dep. 18:59
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
1.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
6.3 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
7.7 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
8.7 km
arr. 19:19
dep. 19:19
12.8 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
16.9 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 19:26
dep. 19:26
17.4 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
21.4 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
28.1 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
32.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
35.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
36.1 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
36.8 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
37.5 km

Naselja Veliko Gradiste i Pozarevac su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Gradiste je u 03:23 h, dok je poslednji polazak u 18:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.