Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Gradiste - Golubac timetable

tuesday, 22.10.2019.
08:06 08:51 (00:45)
Ramski ritRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, Ramski rit
dep. 08:06
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 08:08
dep. 08:08
1.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:10
dep. 08:10
1.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 08:12
dep. 08:12
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 08:16
dep. 08:16
5.9 km
Branicevo, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
9.7 km
Ponikve
arr. 08:24
dep. 08:24
12.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
13.4 km
Usije, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
14.6 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
16.1 km
Golubac, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:40
18.8 km
Golubac, Dedine
arr. 08:47
dep. 08:47
21.4 km
Golubac, Ridan
arr. 08:51
24.6 km
11:07 11:46 (00:39)
Ramski ritRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, Ramski rit
dep. 11:07
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
1.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 11:10
dep. 11:10
1.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 11:12
dep. 11:12
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 11:16
dep. 11:16
5.9 km
Branicevo, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
9.7 km
Ponikve
arr. 11:24
dep. 11:24
12.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
13.4 km
Usije, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
14.6 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
16.1 km
Golubac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:35
18.8 km
Golubac, Dedine
arr. 11:42
dep. 11:42
21.4 km
Golubac, Ridan
arr. 11:46
24.6 km
13:30 13:57 (00:27)
TC DanubiusBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 13:30
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Kusice, Krak
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Branicevo, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
12 km
Ponikve
arr. 13:49
dep. 13:49
16 km
Usije, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
18 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
19 km
Golubac, Bus station
arr. 13:57
22 km
14:12 14:37 (00:25)
Ramski ritBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, Ramski rit
dep. 14:12
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 14:15
dep. 14:15
1.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:17
dep. 14:17
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 14:21
dep. 14:21
5.9 km
Branicevo, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
9.7 km
Ponikve
arr. 14:29
dep. 14:29
12.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
13.4 km
Usije, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
14.6 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
16.1 km
Golubac, Bus station
arr. 14:37
18.8 km
15:06 15:51 (00:45)
Ramski ritRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, Ramski rit
dep. 15:06
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
1.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:10
dep. 15:10
1.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:12
dep. 15:12
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
5.9 km
Branicevo, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
9.7 km
Ponikve
arr. 15:24
dep. 15:24
12.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
13.4 km
Usije, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14.6 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
16.1 km
Golubac, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:40
18.8 km
Golubac, Dedine
arr. 15:47
dep. 15:47
21.4 km
Golubac, Ridan
arr. 15:51
24.6 km
17:35 18:00 (00:25)
TC DanubiusBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 17:35
Branicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Golubac, Bus station
arr. 18:00
18 km
19:06 19:51 (00:45)
Ramski ritRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, Ramski rit
dep. 19:06
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:08
dep. 19:08
1.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:10
dep. 19:10
1.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 19:12
dep. 19:12
2.9 km
Kusice, Krak
arr. 19:16
dep. 19:16
5.9 km
Branicevo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
9.7 km
Ponikve
arr. 19:24
dep. 19:24
12.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
13.4 km
Usije, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
14.6 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
16.1 km
Golubac, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:40
18.8 km
Golubac, Dedine
arr. 19:47
dep. 19:47
21.4 km
Golubac, Ridan
arr. 19:51
24.6 km
21:36 22:16 (00:40)
Novo naseljeRidan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, Novo naselje
dep. 21:36
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 21:40
dep. 21:40
0.8 km
Kusice, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
4.9 km
Branicevo, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
8.7 km
Ponikve
arr. 21:53
dep. 21:53
11.6 km
Bikinje, Intersection
arr. 21:54
dep. 21:54
12.4 km
Usije, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
13.6 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 21:57
dep. 21:57
15.1 km
Golubac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
17.8 km
Golubac, Dedine
arr. 22:12
dep. 22:12
20.4 km
Golubac, Ridan
arr. 22:16
23.6 km

Naselja Veliko Gradiste i Golubac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Gradiste je u 08:06 h, dok je poslednji polazak u 21:36 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Veliko Gradiste - Golubac iznosi od 2,02 EUR do 2,02 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.