Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Golovode - Krusevac timetable

thursday, 14.11.2019.
00:13 00:30 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 00:13
Veliko Golovode, 2
arr. 00:15
dep. 00:15
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 00:16
dep. 00:16
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 00:19
dep. 00:19
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 00:21
dep. 00:21
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 00:22
dep. 00:22
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 00:24
dep. 00:24
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 00:25
dep. 00:25
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 00:27
dep. 00:27
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 00:28
dep. 00:28
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:30
6.1 km
05:29 05:45 (00:16)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 05:29
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
6.3 km
05:37 05:55 (00:18)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 05:37
Veliko Golovode, M
arr. 05:38
dep. 05:38
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:44
dep. 05:44
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:45
dep. 05:45
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 05:47
dep. 05:47
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 05:51
dep. 05:51
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:54
dep. 05:54
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:55
7 km
05:50 06:10 (00:20)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 05:50
Veliko Golovode, M
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:59
dep. 05:59
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:01
dep. 06:01
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:02
dep. 06:02
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:05
dep. 06:05
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:09
dep. 06:09
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:10
7 km
05:57 06:13 (00:16)
PRSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 05:57
Veliko Golovode, M
arr. 05:58
dep. 05:58
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:04
dep. 06:04
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:05
dep. 06:05
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:07
dep. 06:07
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:08
dep. 06:08
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:11
dep. 06:11
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:13
6 km
05:58 06:15 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 05:58
Veliko Golovode, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:06
dep. 06:06
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:09
dep. 06:09
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:10
dep. 06:10
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:13
dep. 06:13
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
6.1 km
06:05 06:20 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 06:05
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
6.3 km
06:05 06:20 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 06:05
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
6.3 km
06:15 06:30 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 06:15
Veliko Golovode, M
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:21
dep. 06:21
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:23
dep. 06:23
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:25
dep. 06:25
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:26
dep. 06:26
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
6.3 km
06:20 06:40 (00:20)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 06:20
Veliko Golovode, M
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:29
dep. 06:29
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:31
dep. 06:31
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:32
dep. 06:32
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:35
dep. 06:35
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:39
dep. 06:39
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
7 km
06:30 06:50 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 06:30
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:37
dep. 06:37
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:40
dep. 06:40
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:47
dep. 06:47
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:48
dep. 06:48
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:50
7.4 km
06:51 07:05 (00:14)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 06:51
Veliko Golovode, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:56
dep. 06:56
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:58
dep. 06:58
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:00
dep. 07:00
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:01
dep. 07:01
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:05
6.3 km
06:52 07:10 (00:18)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 06:52
Veliko Golovode, M
arr. 06:53
dep. 06:53
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:59
dep. 06:59
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:00
dep. 07:00
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:01
dep. 07:01
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:02
dep. 07:02
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:05
dep. 07:05
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:09
dep. 07:09
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:10
7 km
06:58 07:15 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 06:58
Veliko Golovode, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:06
dep. 07:06
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:07
dep. 07:07
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:09
dep. 07:09
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
6.1 km
07:00 07:20 (00:20)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 07:00
Veliko Golovode, M
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:08
dep. 07:08
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:09
dep. 07:09
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:11
dep. 07:11
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:19
dep. 07:19
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:20
7 km
07:30 07:50 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 07:30
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:38
dep. 07:38
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:40
dep. 07:40
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:41
dep. 07:41
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:43
dep. 07:43
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:45
dep. 07:45
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:46
dep. 07:46
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:47
dep. 07:47
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:48
dep. 07:48
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:50
7.4 km
08:10 08:25 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 08:10
Veliko Golovode, M
arr. 08:11
dep. 08:11
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:16
dep. 08:16
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:18
dep. 08:18
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:20
dep. 08:20
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:21
dep. 08:21
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
6.3 km
08:13 08:30 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 08:13
Veliko Golovode, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:21
dep. 08:21
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:22
dep. 08:22
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:24
dep. 08:24
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:25
dep. 08:25
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:27
dep. 08:27
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:28
dep. 08:28
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:30
6.1 km
08:20 08:40 (00:20)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 08:20
Veliko Golovode, M
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:28
dep. 08:28
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:29
dep. 08:29
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 08:31
dep. 08:31
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 08:35
dep. 08:35
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:37
dep. 08:37
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
7 km
10:15 10:35 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 10:15
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:22
dep. 10:22
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:23
dep. 10:23
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:25
dep. 10:25
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:26
dep. 10:26
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:28
dep. 10:28
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:31
dep. 10:31
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:32
dep. 10:32
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:33
dep. 10:33
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:35
7.4 km
10:40 10:55 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 10:40
Veliko Golovode, M
arr. 10:41
dep. 10:41
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:46
dep. 10:46
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:48
dep. 10:48
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:50
dep. 10:50
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:51
dep. 10:51
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:53
dep. 10:53
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:55
6.3 km
11:15 11:35 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 11:15
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:22
dep. 11:22
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:23
dep. 11:23
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:25
dep. 11:25
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:26
dep. 11:26
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:28
dep. 11:28
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 11:30
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:33
dep. 11:33
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:35
7.4 km
12:15 12:35 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 12:15
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:22
dep. 12:22
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:23
dep. 12:23
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:25
dep. 12:25
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:26
dep. 12:26
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:28
dep. 12:28
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:32
dep. 12:32
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:33
dep. 12:33
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:35
7.4 km
12:17 12:35 (00:18)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 12:17
Veliko Golovode, M
arr. 12:18
dep. 12:18
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:24
dep. 12:24
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:25
dep. 12:25
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:26
dep. 12:26
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:27
dep. 12:27
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:34
dep. 12:34
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:35
7 km
12:20 12:40 (00:20)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 12:20
Veliko Golovode, M
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:28
dep. 12:28
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:29
dep. 12:29
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:31
dep. 12:31
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:32
dep. 12:32
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:35
dep. 12:35
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:39
dep. 12:39
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:40
7 km
12:28 12:45 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 12:28
Veliko Golovode, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:36
dep. 12:36
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:37
dep. 12:37
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:39
dep. 12:39
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:40
dep. 12:40
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:42
dep. 12:42
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:43
dep. 12:43
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:45
6.1 km
12:45 13:00 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 12:45
Veliko Golovode, M
arr. 12:46
dep. 12:46
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
6.3 km
13:45 14:05 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 13:45
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:53
dep. 13:53
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:56
dep. 13:56
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:58
dep. 13:58
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:00
dep. 14:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:01
dep. 14:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:02
dep. 14:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:03
dep. 14:03
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:05
7.4 km
14:10 14:25 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 14:10
Veliko Golovode, M
arr. 14:11
dep. 14:11
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:18
dep. 14:18
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:20
dep. 14:20
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:21
dep. 14:21
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:25
6.3 km
14:13 14:30 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 14:13
Veliko Golovode, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:21
dep. 14:21
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:22
dep. 14:22
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:24
dep. 14:24
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:25
dep. 14:25
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:28
dep. 14:28
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:30
6.1 km
14:17 14:35 (00:18)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 14:17
Veliko Golovode, M
arr. 14:18
dep. 14:18
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:24
dep. 14:24
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:25
dep. 14:25
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:26
dep. 14:26
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:27
dep. 14:27
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:30
dep. 14:30
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
7 km
15:00 15:20 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 15:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:07
dep. 15:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:08
dep. 15:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:11
dep. 15:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:13
dep. 15:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:15
dep. 15:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:17
dep. 15:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:20
7.4 km
15:10 15:25 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 15:10
Veliko Golovode, M
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:18
dep. 15:18
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:20
dep. 15:20
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:21
dep. 15:21
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
6.3 km
15:15 15:30 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 15:15
Veliko Golovode, M
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:20
dep. 15:20
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:21
dep. 15:21
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:22
dep. 15:22
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:26
dep. 15:26
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
7 km
16:00 16:20 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 16:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:07
dep. 16:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:08
dep. 16:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:13
dep. 16:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:17
dep. 16:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:18
dep. 16:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:20
7.4 km
16:03 16:20 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 16:03
Veliko Golovode, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:11
dep. 16:11
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:12
dep. 16:12
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:14
dep. 16:14
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:15
dep. 16:15
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:18
dep. 16:18
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
6.1 km
16:12 16:28 (00:16)
PRSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 16:12
Veliko Golovode, M
arr. 16:13
dep. 16:13
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:19
dep. 16:19
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:20
dep. 16:20
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:22
dep. 16:22
3.8 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:25
dep. 16:25
4.9 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:26
dep. 16:26
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:28
6 km
16:30 16:50 (00:20)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 16:30
Veliko Golovode, M
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:38
dep. 16:38
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:39
dep. 16:39
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:41
dep. 16:41
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:42
dep. 16:42
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:47
dep. 16:47
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:49
dep. 16:49
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
7 km
16:32 16:50 (00:18)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 16:32
Veliko Golovode, M
arr. 16:33
dep. 16:33
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:39
dep. 16:39
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:40
dep. 16:40
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:41
dep. 16:41
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:42
dep. 16:42
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:47
dep. 16:47
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:49
dep. 16:49
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
7 km
16:58 17:15 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 16:58
Veliko Golovode, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:06
dep. 17:06
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:07
dep. 17:07
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:09
dep. 17:09
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:10
dep. 17:10
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:12
dep. 17:12
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 17:13
dep. 17:13
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:15
6.1 km
17:00 17:15 (00:15)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 17:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:07
dep. 17:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:08
dep. 17:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:11
dep. 17:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:13
dep. 17:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:15
5.3 km
17:15 17:30 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 17:15
Veliko Golovode, M
arr. 17:16
dep. 17:16
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:23
dep. 17:23
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:25
dep. 17:25
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:26
dep. 17:26
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
6.3 km
18:30 18:45 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 18:30
Veliko Golovode, M
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:36
dep. 18:36
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:37
dep. 18:37
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:38
dep. 18:38
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:41
dep. 18:41
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:44
dep. 18:44
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:45
7 km
18:45 19:00 (00:15)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 18:45
Veliko Golovode, M
arr. 18:46
dep. 18:46
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:51
dep. 18:51
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:55
dep. 18:55
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:56
dep. 18:56
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
6.3 km
18:45 19:05 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 18:45
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:52
dep. 18:52
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:55
dep. 18:55
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:56
dep. 18:56
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:58
dep. 18:58
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:00
dep. 19:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:01
dep. 19:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:02
dep. 19:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:03
dep. 19:03
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:05
7.4 km
18:58 19:15 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 18:58
Veliko Golovode, 2
arr. 19:00
dep. 19:00
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:06
dep. 19:06
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:09
dep. 19:09
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:10
dep. 19:10
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:13
dep. 19:13
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:15
6.1 km
19:45 20:05 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 19:45
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:52
dep. 19:52
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:53
dep. 19:53
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:55
dep. 19:55
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:56
dep. 19:56
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:58
dep. 19:58
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:05
7.4 km
19:47 20:05 (00:18)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 19:47
Veliko Golovode, M
arr. 19:48
dep. 19:48
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:54
dep. 19:54
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:55
dep. 19:55
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:56
dep. 19:56
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:57
dep. 19:57
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:02
dep. 20:02
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:04
dep. 20:04
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:05
7 km
19:50 20:10 (00:20)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 19:50
Veliko Golovode, M
arr. 19:51
dep. 19:51
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:58
dep. 19:58
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:59
dep. 19:59
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:01
dep. 20:01
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:02
dep. 20:02
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:05
dep. 20:05
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:09
dep. 20:09
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:10
7 km
20:58 21:15 (00:17)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, 3
dep. 20:58
Veliko Golovode, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
1 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
2.1 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 21:06
dep. 21:06
2.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:07
dep. 21:07
3.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:09
dep. 21:09
3.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:10
dep. 21:10
4.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
5 km
Krusevac, Fontana
arr. 21:13
dep. 21:13
5.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:15
6.1 km
21:17 21:30 (00:13)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 21:17
Veliko Golovode, M
arr. 21:18
dep. 21:18
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 21:23
dep. 21:23
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:24
dep. 21:24
3.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:25
dep. 21:25
4.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:26
dep. 21:26
4.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:28
dep. 21:28
5.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
6.3 km
21:25 21:45 (00:20)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 21:25
Veliko Golovode, M
arr. 21:26
dep. 21:26
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 21:33
dep. 21:33
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:34
dep. 21:34
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 21:36
dep. 21:36
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 21:37
dep. 21:37
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 21:40
dep. 21:40
5.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:42
dep. 21:42
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 21:44
dep. 21:44
6.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:45
7 km
Veliko Golovode - Krusevac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
00:42 01:00 (00:18)
PRBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode, PR
dep. 00:42
Veliko Golovode, M
arr. 00:43
dep. 00:43
0.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 00:44
dep. 00:44
1.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 00:46
dep. 00:46
2.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 00:48
dep. 00:48
2.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 00:49
dep. 00:49
3.3 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 00:51
dep. 00:51
4.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 00:52
dep. 00:52
4.5 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 00:55
dep. 00:55
5.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:57
dep. 00:57
5.9 km
Krusevac, Merkur
arr. 00:59
dep. 00:59
6.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:00
6.9 km

Naselja Veliko Golovode i Krusevac su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Golovode je u 00:13 h, dok je poslednji polazak u 21:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.