Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Golovode - Citluk kod Krusevca timetable

saturday, 20.07.2019.
06:30 06:58 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 06:30
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:37
dep. 06:37
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:40
dep. 06:40
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:47
dep. 06:47
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:48
dep. 06:48
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:50
dep. 06:50
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:51
dep. 06:51
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:53
dep. 06:53
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 06:55
dep. 06:55
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 06:57
dep. 06:57
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 06:58
10.3 km
07:30 07:58 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 07:30
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:38
dep. 07:38
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:40
dep. 07:40
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:41
dep. 07:41
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:43
dep. 07:43
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:45
dep. 07:45
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:46
dep. 07:46
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:47
dep. 07:47
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:48
dep. 07:48
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:50
dep. 07:50
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:51
dep. 07:51
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:53
dep. 07:53
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 07:55
dep. 07:55
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 07:57
dep. 07:57
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 07:58
10.3 km
10:00 10:28 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 10:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:07
dep. 10:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:08
dep. 10:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:10
dep. 10:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:11
dep. 10:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:13
dep. 10:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:16
dep. 10:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:17
dep. 10:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:18
dep. 10:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:20
dep. 10:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:21
dep. 10:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:23
dep. 10:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 10:25
dep. 10:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 10:27
dep. 10:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 10:28
10.3 km
11:00 11:28 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 11:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:07
dep. 11:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:08
dep. 11:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:10
dep. 11:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:11
dep. 11:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:13
dep. 11:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:15
dep. 11:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:16
dep. 11:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:17
dep. 11:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:18
dep. 11:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:20
dep. 11:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:21
dep. 11:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:23
dep. 11:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 11:25
dep. 11:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 11:27
dep. 11:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 11:28
10.3 km
12:00 12:28 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 12:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:07
dep. 12:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:08
dep. 12:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:10
dep. 12:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:11
dep. 12:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:13
dep. 12:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:15
dep. 12:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:16
dep. 12:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:17
dep. 12:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:18
dep. 12:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:20
dep. 12:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:21
dep. 12:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:23
dep. 12:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 12:25
dep. 12:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 12:27
dep. 12:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 12:28
10.3 km
13:00 13:28 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 13:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:07
dep. 13:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:08
dep. 13:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:11
dep. 13:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:13
dep. 13:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:15
dep. 13:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:16
dep. 13:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:17
dep. 13:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:18
dep. 13:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:20
dep. 13:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:21
dep. 13:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:23
dep. 13:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 13:25
dep. 13:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 13:27
dep. 13:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 13:28
10.3 km
14:00 14:28 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 14:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:07
dep. 14:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:08
dep. 14:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:10
dep. 14:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:11
dep. 14:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:13
dep. 14:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:16
dep. 14:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:17
dep. 14:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:18
dep. 14:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:20
dep. 14:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:21
dep. 14:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:23
dep. 14:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 14:25
dep. 14:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 14:27
dep. 14:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 14:28
10.3 km
15:00 15:28 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 15:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:07
dep. 15:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:08
dep. 15:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:11
dep. 15:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:13
dep. 15:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:15
dep. 15:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:17
dep. 15:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:20
dep. 15:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:21
dep. 15:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:23
dep. 15:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 15:25
dep. 15:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 15:27
dep. 15:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 15:28
10.3 km
16:00 16:28 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 16:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:07
dep. 16:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:08
dep. 16:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:13
dep. 16:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:17
dep. 16:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:18
dep. 16:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:20
dep. 16:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:21
dep. 16:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:23
dep. 16:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 16:25
dep. 16:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 16:27
dep. 16:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 16:28
10.3 km
18:45 19:13 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 18:45
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:52
dep. 18:52
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:55
dep. 18:55
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:56
dep. 18:56
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:58
dep. 18:58
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:00
dep. 19:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:01
dep. 19:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:02
dep. 19:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:03
dep. 19:03
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:05
dep. 19:05
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:06
dep. 19:06
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:08
dep. 19:08
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 19:10
dep. 19:10
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 19:12
dep. 19:12
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 19:13
10.3 km
19:45 20:13 (00:28)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 19:45
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:52
dep. 19:52
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:53
dep. 19:53
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:55
dep. 19:55
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:56
dep. 19:56
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:58
dep. 19:58
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:05
dep. 20:05
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:06
dep. 20:06
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:08
dep. 20:08
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 20:10
dep. 20:10
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 20:12
dep. 20:12
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 20:13
10.3 km

Naselja Veliko Golovode i Citluk kod Krusevca su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Golovode je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.