Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Golovode - Citluk kod Krusevca timetable

thursday, 14.11.2019.
06:30 06:58 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 06:30
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:37
dep. 06:37
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:40
dep. 06:40
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:47
dep. 06:47
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:48
dep. 06:48
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:50
dep. 06:50
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:51
dep. 06:51
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:53
dep. 06:53
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 06:55
dep. 06:55
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 06:57
dep. 06:57
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 06:58
10.3 km
07:30 07:58 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 07:30
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:37
dep. 07:37
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:38
dep. 07:38
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:40
dep. 07:40
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:41
dep. 07:41
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:43
dep. 07:43
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:45
dep. 07:45
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:46
dep. 07:46
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:47
dep. 07:47
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:48
dep. 07:48
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:50
dep. 07:50
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:51
dep. 07:51
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:53
dep. 07:53
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 07:55
dep. 07:55
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 07:57
dep. 07:57
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 07:58
10.3 km
10:15 10:43 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 10:15
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:22
dep. 10:22
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:23
dep. 10:23
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:25
dep. 10:25
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:26
dep. 10:26
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:28
dep. 10:28
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:31
dep. 10:31
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:32
dep. 10:32
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:33
dep. 10:33
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:35
dep. 10:35
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:36
dep. 10:36
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:38
dep. 10:38
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 10:40
dep. 10:40
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 10:42
dep. 10:42
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 10:43
10.3 km
11:15 11:43 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 11:15
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:22
dep. 11:22
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:23
dep. 11:23
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:25
dep. 11:25
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:26
dep. 11:26
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:28
dep. 11:28
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 11:30
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:33
dep. 11:33
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:35
dep. 11:35
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:36
dep. 11:36
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:38
dep. 11:38
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 11:40
dep. 11:40
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 11:42
dep. 11:42
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 11:43
10.3 km
12:15 12:43 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 12:15
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:22
dep. 12:22
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:23
dep. 12:23
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:25
dep. 12:25
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:26
dep. 12:26
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:28
dep. 12:28
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:32
dep. 12:32
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:33
dep. 12:33
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:35
dep. 12:35
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:36
dep. 12:36
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:38
dep. 12:38
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 12:40
dep. 12:40
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 12:42
dep. 12:42
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 12:43
10.3 km
13:45 14:13 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 13:45
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:53
dep. 13:53
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:56
dep. 13:56
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:58
dep. 13:58
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:00
dep. 14:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:01
dep. 14:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:02
dep. 14:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:03
dep. 14:03
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:05
dep. 14:05
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:06
dep. 14:06
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:08
dep. 14:08
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 14:13
10.3 km
15:00 15:28 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 15:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:07
dep. 15:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:08
dep. 15:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:11
dep. 15:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:13
dep. 15:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:15
dep. 15:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:17
dep. 15:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:20
dep. 15:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:21
dep. 15:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:23
dep. 15:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 15:25
dep. 15:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 15:27
dep. 15:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 15:28
10.3 km
16:00 16:28 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 16:00
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:07
dep. 16:07
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:08
dep. 16:08
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:13
dep. 16:13
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:17
dep. 16:17
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:18
dep. 16:18
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:20
dep. 16:20
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:21
dep. 16:21
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:23
dep. 16:23
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 16:25
dep. 16:25
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 16:27
dep. 16:27
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 16:28
10.3 km
18:45 19:13 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 18:45
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:52
dep. 18:52
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:55
dep. 18:55
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:56
dep. 18:56
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:58
dep. 18:58
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:00
dep. 19:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:01
dep. 19:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:02
dep. 19:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:03
dep. 19:03
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:05
dep. 19:05
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:06
dep. 19:06
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:08
dep. 19:08
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 19:10
dep. 19:10
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 19:12
dep. 19:12
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 19:13
10.3 km
19:45 20:13 (00:28)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Golovode
dep. 19:45
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
0.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
1.6 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:52
dep. 19:52
2.1 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:53
dep. 19:53
2.6 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:55
dep. 19:55
3.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:56
dep. 19:56
3.9 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:58
dep. 19:58
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:05
dep. 20:05
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:06
dep. 20:06
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:08
dep. 20:08
8.8 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 20:10
dep. 20:10
9.3 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 20:12
dep. 20:12
9.8 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 20:13
10.3 km

Naselja Veliko Golovode i Citluk kod Krusevca su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Golovode je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.