Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Trnovac - Pristina timetable

sunday, 23.02.2020.
06:30 08:35 (02:05)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 06:30
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Lucane
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Konculj
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Ranilug
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Dobrcane
arr. 07:25
dep. 07:25
30 km
Kmetovce
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Gnjilane
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
41 km
Brasaljce
arr. 07:55
dep. 07:55
53 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 08:05
dep. 08:05
62 km
Slivovo kod Pristine
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
Mramor kod Pristine
arr. 08:15
dep. 08:15
72 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 08:20
dep. 08:20
80 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Pristina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
90 km
Pristina, Bus station
arr. 08:35
91 km
11:30 13:35 (02:05)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 11:30
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Lucane
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Konculj
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Ranilug
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Dobrcane
arr. 12:25
dep. 12:25
30 km
Kmetovce
arr. 12:35
dep. 12:35
36 km
Gnjilane
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Brasaljce
arr. 12:55
dep. 12:55
53 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 13:00
dep. 13:00
58 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 13:05
dep. 13:05
62 km
Slivovo kod Pristine
arr. 13:10
dep. 13:10
68 km
Mramor kod Pristine
arr. 13:15
dep. 13:15
72 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 13:20
dep. 13:20
80 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
82 km
Pristina, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
90 km
Pristina, Bus station
arr. 13:35
91 km
Veliki Trnovac - Pristina timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:30 08:35 (02:05)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 06:30
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Lucane
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Konculj
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Ranilug
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Dobrcane
arr. 07:25
dep. 07:25
30 km
Kmetovce
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Gnjilane
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
41 km
Brasaljce
arr. 07:55
dep. 07:55
53 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 08:05
dep. 08:05
62 km
Slivovo kod Pristine
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
Mramor kod Pristine
arr. 08:15
dep. 08:15
72 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 08:20
dep. 08:20
80 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Pristina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
90 km
Pristina, Bus station
arr. 08:35
91 km
11:30 13:35 (02:05)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 11:30
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Lucane
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Konculj
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Ranilug
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Dobrcane
arr. 12:25
dep. 12:25
30 km
Kmetovce
arr. 12:35
dep. 12:35
36 km
Gnjilane
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Brasaljce
arr. 12:55
dep. 12:55
53 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 13:00
dep. 13:00
58 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 13:05
dep. 13:05
62 km
Slivovo kod Pristine
arr. 13:10
dep. 13:10
68 km
Mramor kod Pristine
arr. 13:15
dep. 13:15
72 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 13:20
dep. 13:20
80 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
82 km
Pristina, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
90 km
Pristina, Bus station
arr. 13:35
91 km
Veliki Trnovac - Pristina timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:30 08:35 (02:05)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 06:30
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Lucane
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Konculj
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Ranilug
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Dobrcane
arr. 07:25
dep. 07:25
30 km
Kmetovce
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Gnjilane
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
41 km
Brasaljce
arr. 07:55
dep. 07:55
53 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 08:05
dep. 08:05
62 km
Slivovo kod Pristine
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
Mramor kod Pristine
arr. 08:15
dep. 08:15
72 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 08:20
dep. 08:20
80 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Pristina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
90 km
Pristina, Bus station
arr. 08:35
91 km
11:30 13:35 (02:05)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 11:30
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Lucane
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Konculj
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Ranilug
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Dobrcane
arr. 12:25
dep. 12:25
30 km
Kmetovce
arr. 12:35
dep. 12:35
36 km
Gnjilane
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Brasaljce
arr. 12:55
dep. 12:55
53 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 13:00
dep. 13:00
58 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 13:05
dep. 13:05
62 km
Slivovo kod Pristine
arr. 13:10
dep. 13:10
68 km
Mramor kod Pristine
arr. 13:15
dep. 13:15
72 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 13:20
dep. 13:20
80 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
82 km
Pristina, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
90 km
Pristina, Bus station
arr. 13:35
91 km
Veliki Trnovac - Pristina timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
06:30 08:35 (02:05)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 06:30
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Lucane
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Konculj
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Ranilug
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Dobrcane
arr. 07:25
dep. 07:25
30 km
Kmetovce
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Gnjilane
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
41 km
Brasaljce
arr. 07:55
dep. 07:55
53 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 08:05
dep. 08:05
62 km
Slivovo kod Pristine
arr. 08:10
dep. 08:10
68 km
Mramor kod Pristine
arr. 08:15
dep. 08:15
72 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 08:20
dep. 08:20
80 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
82 km
Pristina, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
90 km
Pristina, Bus station
arr. 08:35
91 km
11:30 13:35 (02:05)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 11:30
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Lucane
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Konculj
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Ranilug
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Dobrcane
arr. 12:25
dep. 12:25
30 km
Kmetovce
arr. 12:35
dep. 12:35
36 km
Gnjilane
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Brasaljce
arr. 12:55
dep. 12:55
53 km
Paralovo kod Gnjilana
arr. 13:00
dep. 13:00
58 km
Labljane kod Novog Brda
arr. 13:05
dep. 13:05
62 km
Slivovo kod Pristine
arr. 13:10
dep. 13:10
68 km
Mramor kod Pristine
arr. 13:15
dep. 13:15
72 km
Gracanica near Pristina, Kisnica
arr. 13:20
dep. 13:20
80 km
Gracanica near Pristina, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
82 km
Pristina, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
90 km
Pristina, Bus station
arr. 13:35
91 km

Naselja Veliki Trnovac i Pristina su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Trnovac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 11:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.