Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Trnovac - Gnjilane timetable

saturday, 20.07.2019.
05:30 06:35 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 05:30
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 05:38
dep. 05:38
7 km
Lucane
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Sejace, Bresic
arr. 05:45
dep. 05:45
14 km
Konculj
arr. 05:50
dep. 05:50
16 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:58
dep. 05:58
23 km
Ranilug
arr. 06:01
dep. 06:01
26 km
Petrovce
arr. 06:04
dep. 06:04
27 km
Dobrcane
arr. 06:15
dep. 06:15
29 km
Kmetovce
arr. 06:25
dep. 06:25
35 km
Gnjilane, AS
arr. 06:35
40 km
06:30 07:50 (01:20)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 06:30
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Lucane
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Konculj
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Ranilug
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Dobrcane
arr. 07:25
dep. 07:25
30 km
Kmetovce
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Gnjilane
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 07:50
41 km
07:30 08:50 (01:20)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Lucane
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Konculj
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 08:15
dep. 08:15
22 km
Ranilug
arr. 08:20
dep. 08:20
27 km
Dobrcane
arr. 08:25
dep. 08:25
30 km
Kmetovce
arr. 08:35
dep. 08:35
36 km
Gnjilane
arr. 08:45
dep. 08:45
40 km
Gnjilane, AS
arr. 08:50
41 km
08:30 09:50 (01:20)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 08:30
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Turija kod Bujanovca
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Lucane
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Konculj
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 09:10
dep. 09:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 09:15
dep. 09:15
22 km
Dobrcane
arr. 09:25
dep. 09:25
27 km
Gnjilane, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
40 km
Gnjilane
arr. 09:50
41 km
10:00 11:05 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 10:00
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Lucane
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Sejace, Bresic
arr. 10:15
dep. 10:15
14 km
Konculj
arr. 10:20
dep. 10:20
16 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 10:28
dep. 10:28
23 km
Ranilug
arr. 10:31
dep. 10:31
26 km
Petrovce
arr. 10:34
dep. 10:34
27 km
Dobrcane
arr. 10:45
dep. 10:45
29 km
Kmetovce
arr. 10:55
dep. 10:55
35 km
Gnjilane, AS
arr. 11:05
40 km
11:30 12:50 (01:20)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 11:30
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Lucane
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Konculj
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Ranilug
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Dobrcane
arr. 12:25
dep. 12:25
30 km
Kmetovce
arr. 12:35
dep. 12:35
36 km
Gnjilane
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Gnjilane, Center
arr. 12:50
41 km
13:30 14:50 (01:20)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 13:30
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Lucane
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Konculj
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 14:15
dep. 14:15
22 km
Ranilug
arr. 14:20
dep. 14:20
27 km
Dobrcane
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Kmetovce
arr. 14:35
dep. 14:35
36 km
Gnjilane
arr. 14:45
dep. 14:45
40 km
Gnjilane, AS
arr. 14:50
41 km
15:00 16:05 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 15:00
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Lucane
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Sejace, Bresic
arr. 15:15
dep. 15:15
14 km
Konculj
arr. 15:20
dep. 15:20
16 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 15:28
dep. 15:28
23 km
Ranilug
arr. 15:31
dep. 15:31
26 km
Petrovce
arr. 15:34
dep. 15:34
27 km
Dobrcane
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Kmetovce
arr. 15:55
dep. 15:55
35 km
Gnjilane, AS
arr. 16:05
40 km
17:00 18:15 (01:15)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Turija kod Bujanovca
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Lucane
arr. 17:20
dep. 17:20
8 km
Konculj
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 17:40
dep. 17:40
20 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 17:45
dep. 17:45
22 km
Dobrcane
arr. 17:55
dep. 17:55
27 km
Gnjilane, ulaz
arr. 18:10
dep. 18:10
39 km
Gnjilane, AS
arr. 18:15
40 km

Naselja Veliki Trnovac i Gnjilane su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Trnovac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.