Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Trnovac - Biljaca timetable

wednesday, 13.11.2019.
06:00 06:35 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 06:00
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 06:10
dep. 06:10
3 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:18
dep. 06:18
8 km
Samoljica
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Biljaca, Center
arr. 06:35
20 km
09:15 09:55 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 09:15
Bujanovac, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Bujanovac, Motel
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Levosoje
arr. 09:35
dep. 09:35
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Samoljica
arr. 09:50
dep. 09:50
13 km
Biljaca, Center
arr. 09:55
20 km
10:45 11:20 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 10:45
Veliki Trnovac, Skola
arr. 10:48
dep. 10:48
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 10:59
dep. 10:59
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 11:07
dep. 11:07
8 km
Samoljica
arr. 11:13
dep. 11:13
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
18 km
Biljaca, Center
arr. 11:20
20 km
10:45 11:20 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 10:45
Veliki Trnovac, Skola
arr. 10:48
dep. 10:48
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 10:59
dep. 10:59
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 11:07
dep. 11:07
8 km
Samoljica
arr. 11:13
dep. 11:13
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
18 km
Biljaca, Center
arr. 11:20
20 km
11:00 11:35 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 11:00
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 11:14
dep. 11:14
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 11:18
dep. 11:18
8 km
Samoljica
arr. 11:25
dep. 11:25
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Biljaca, Center
arr. 11:35
20 km
11:45 12:25 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 11:45
Bujanovac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
3 km
Bujanovac, Motel
arr. 11:55
dep. 11:55
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Levosoje
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Samoljica
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Biljaca, Center
arr. 12:25
20 km
13:45 14:22 (00:37)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 13:45
Veliki Trnovac, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:54
dep. 13:54
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:08
dep. 14:08
8 km
Samoljica
arr. 14:14
dep. 14:14
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
18 km
Biljaca, Center
arr. 14:22
20 km
13:45 14:22 (00:37)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 13:45
Veliki Trnovac, Skola
arr. 13:48
dep. 13:48
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:54
dep. 13:54
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 14:08
dep. 14:08
8 km
Samoljica
arr. 14:14
dep. 14:14
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
18 km
Biljaca, Center
arr. 14:22
20 km
14:00 14:30 (00:30)
IICenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 14:00
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Biljaca, Center
arr. 14:30
7 km
16:30 17:00 (00:30)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 16:30
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Biljaca
arr. 17:00
7 km
19:20 19:55 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 19:20
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 19:30
dep. 19:30
3 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 19:32
dep. 19:32
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 19:34
dep. 19:34
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 19:38
dep. 19:38
8 km
Samoljica
arr. 19:45
dep. 19:45
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 19:50
dep. 19:50
18 km
Biljaca, Center
arr. 19:55
20 km
19:30 20:10 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 19:30
Bujanovac, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Bujanovac, Motel
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 19:45
dep. 19:45
5 km
Levosoje
arr. 19:50
dep. 19:50
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 20:00
dep. 20:00
10 km
Samoljica
arr. 20:05
dep. 20:05
13 km
Biljaca, Center
arr. 20:10
20 km
19:35 20:10 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 19:35
Veliki Trnovac, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 19:41
dep. 19:41
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 19:46
dep. 19:46
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 19:52
dep. 19:52
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 19:54
dep. 19:54
8 km
Samoljica
arr. 19:57
dep. 19:57
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 20:05
dep. 20:05
18 km
Biljaca, Center
arr. 20:10
20 km
19:35 20:10 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 19:35
Veliki Trnovac, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 19:41
dep. 19:41
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 19:46
dep. 19:46
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 19:52
dep. 19:52
5 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 19:54
dep. 19:54
8 km
Samoljica
arr. 19:57
dep. 19:57
14 km
Biljaca, Ulaz
arr. 20:05
dep. 20:05
18 km
Biljaca, Center
arr. 20:10
20 km

Naselja Veliki Trnovac i Biljaca su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Trnovac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.