Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Siljegovac - Srndalje timetable

wednesday, 16.10.2019.
07:00 07:15 (00:15)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, Crkva
dep. 07:00
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 06:56
dep. 06:56
-2 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
-2.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 07:03
dep. 07:03
1.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Veliko Krusince
arr. 07:09
dep. 07:09
5.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Srndalje, R-1
arr. 07:12
dep. 07:12
6.5 km
Srndalje, R-2
arr. 07:13
dep. 07:13
7.5 km
Srndalje
arr. 07:15
9 km
12:15 12:40 (00:25)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 2
dep. 12:15
Veliki Siljegovac, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 12:20
dep. 12:20
2.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
7 km
Veliko Krusince
arr. 12:34
dep. 12:34
8 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
8.5 km
Srndalje, R-1
arr. 12:36
dep. 12:36
9 km
Srndalje, R-2
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Srndalje
arr. 12:40
11.5 km
13:15 13:40 (00:25)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 2
dep. 13:15
Veliki Siljegovac, 1
arr. 13:17
dep. 13:17
0.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 13:20
dep. 13:20
2.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 13:24
dep. 13:24
4 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 13:28
dep. 13:28
5.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Veliko Krusince
arr. 13:34
dep. 13:34
8 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
8.5 km
Srndalje, R-1
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Srndalje, R-2
arr. 13:38
dep. 13:38
10 km
Srndalje
arr. 13:40
11.5 km
20:00 20:15 (00:15)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, Crkva
dep. 20:00
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 19:56
dep. 19:56
-2 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
-2.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
4.5 km
Veliko Krusince
arr. 20:09
dep. 20:09
5.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Srndalje, R-1
arr. 20:12
dep. 20:12
6.5 km
Srndalje, R-2
arr. 20:13
dep. 20:13
7.5 km
Srndalje
arr. 20:15
9 km
Veliki Siljegovac - Srndalje timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
07:00 07:15 (00:15)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, Crkva
dep. 07:00
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 06:56
dep. 06:56
-2 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
-2.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 07:03
dep. 07:03
1.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
4.5 km
Veliko Krusince
arr. 07:09
dep. 07:09
5.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Srndalje, R-1
arr. 07:12
dep. 07:12
6.5 km
Srndalje, R-2
arr. 07:13
dep. 07:13
7.5 km
Srndalje
arr. 07:15
9 km
12:15 12:40 (00:25)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 2
dep. 12:15
Veliki Siljegovac, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 12:20
dep. 12:20
2.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 12:28
dep. 12:28
5.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
7 km
Veliko Krusince
arr. 12:34
dep. 12:34
8 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
8.5 km
Srndalje, R-1
arr. 12:36
dep. 12:36
9 km
Srndalje, R-2
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Srndalje
arr. 12:40
11.5 km
13:15 13:40 (00:25)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 2
dep. 13:15
Veliki Siljegovac, 1
arr. 13:17
dep. 13:17
0.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 13:20
dep. 13:20
2.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 13:24
dep. 13:24
4 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 13:28
dep. 13:28
5.5 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Veliko Krusince
arr. 13:34
dep. 13:34
8 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
8.5 km
Srndalje, R-1
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Srndalje, R-2
arr. 13:38
dep. 13:38
10 km
Srndalje
arr. 13:40
11.5 km
20:00 20:15 (00:15)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, Crkva
dep. 20:00
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 19:56
dep. 19:56
-2 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
-2.5 km
Zebica kod Krusevca
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
4.5 km
Veliko Krusince
arr. 20:09
dep. 20:09
5.5 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Srndalje, R-1
arr. 20:12
dep. 20:12
6.5 km
Srndalje, R-2
arr. 20:13
dep. 20:13
7.5 km
Srndalje
arr. 20:15
9 km

Naselja Veliki Siljegovac i Srndalje su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Siljegovac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.