Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Siljegovac - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
00:37 01:30 (00:53)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 00:37
Veliki Siljegovac, 4
arr. 00:39
dep. 00:39
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 00:41
dep. 00:41
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 00:43
dep. 00:43
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 00:45
dep. 00:45
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 00:46
dep. 00:46
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 00:47
dep. 00:47
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 00:50
dep. 00:50
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 00:51
dep. 00:51
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 00:53
dep. 00:53
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 00:55
dep. 00:55
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 00:57
dep. 00:57
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 01:00
dep. 01:00
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 01:08
dep. 01:08
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 01:12
dep. 01:12
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 01:13
dep. 01:13
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 01:14
dep. 01:14
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 01:16
dep. 01:16
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 01:17
dep. 01:17
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 01:18
dep. 01:18
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 01:19
dep. 01:19
20 km
Kapidzija, 1
arr. 01:20
dep. 01:20
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 01:22
dep. 01:22
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 01:23
dep. 01:23
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 01:25
dep. 01:25
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 01:27
dep. 01:27
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:30
24.5 km
04:50 05:50 (01:00)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 3
dep. 04:50
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
Belasica, Intersection
arr. 04:59
dep. 04:59
13 km
Belasica, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
12.5 km
Belasica, 2
arr. 04:57
dep. 04:57
12 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:00
dep. 05:00
14 km
Pozlata, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
14.5 km
Pozlata, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
15 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 05:08
dep. 05:08
16.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Crkvina
arr. 05:13
dep. 05:13
18.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
19 km
Kaonik, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
20 km
Kaonik, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
21 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
22 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:27
dep. 05:27
24.5 km
Josje, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
24 km
Josje, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
23.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:29
dep. 05:29
26 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
29 km
Gaglovo, Skola
arr. 05:35
dep. 05:35
30.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 05:36
dep. 05:36
31.2 km
Gaglovo, M
arr. 05:37
dep. 05:37
31.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
32.5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:40
dep. 05:40
33.8 km
Kapidzija, 3
arr. 05:41
dep. 05:41
34.5 km
Kapidzija, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
35 km
Kapidzija, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
35.5 km
Parunovac, IM
arr. 05:44
dep. 05:44
36.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:45
dep. 05:45
36.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:46
dep. 05:46
37.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
38.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:50
39.5 km
04:53 05:45 (00:52)
CrkvaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, Crkva
dep. 04:53
Belasica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
1.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
2.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
3.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
3.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
6 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
6.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
7.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
9 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
11 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
11.5 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
15.5 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
16.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
17 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
17.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
18 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
18.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
19.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
20.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
20.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
21.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
21.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
22.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
23.8 km
05:21 06:35 (01:14)
5Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 05:21
Veliki Siljegovac, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 05:26
dep. 05:26
3.2 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 05:29
dep. 05:29
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
5 km
Kaonik, 3
arr. 05:31
dep. 05:31
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 05:33
dep. 05:33
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
22.5 km
Djunis, ZD
arr. 05:57
dep. 05:57
20.5 km
Djunis, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
19.5 km
Djunis, TP
arr. 05:53
dep. 05:53
18.5 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
17.5 km
Praskovce
arr. 05:47
dep. 05:47
15.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:02
dep. 06:02
23.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:05
dep. 06:05
25 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
29.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:18
dep. 06:18
30.2 km
Gaglovo, M
arr. 06:19
dep. 06:19
30.7 km
Kapidzija, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
33.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:27
dep. 06:27
35.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:28
dep. 06:28
35.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:30
dep. 06:30
36.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
37.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:35
38.5 km
05:22 06:35 (01:13)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 05:22
Veliki Siljegovac, 4
arr. 05:24
dep. 05:24
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 05:28
dep. 05:28
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 05:30
dep. 05:30
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 05:33
dep. 05:33
6 km
Kaonik, 3
arr. 05:35
dep. 05:35
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 05:37
dep. 05:37
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
18.5 km
Djunis, ZD
arr. 05:57
dep. 05:57
16.5 km
Djunis, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
15.5 km
Djunis, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Djunis, TP
arr. 05:53
dep. 05:53
14.5 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:02
dep. 06:02
19.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
24 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
25.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:18
dep. 06:18
26.2 km
Gaglovo, M
arr. 06:19
dep. 06:19
26.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
27.5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:22
dep. 06:22
28.8 km
Kapidzija, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
29.5 km
Kapidzija, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
30 km
Kapidzija, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
30.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:27
dep. 06:27
31.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:28
dep. 06:28
31.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:30
dep. 06:30
32.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:32
dep. 06:32
33.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:35
34.5 km
05:33 06:25 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 05:33
Veliki Siljegovac, 4
arr. 05:35
dep. 05:35
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 05:39
dep. 05:39
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 05:42
dep. 05:42
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 05:46
dep. 05:46
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:53
dep. 05:53
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:08
dep. 06:08
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 06:10
dep. 06:10
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Kapidzija, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:18
dep. 06:18
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:21
dep. 06:21
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
24.5 km
06:31 07:15 (00:44)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 06:31
Veliki Siljegovac, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 06:40
dep. 06:40
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:51
dep. 06:51
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:59
dep. 06:59
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 07:00
dep. 07:00
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 07:01
dep. 07:01
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 07:03
dep. 07:03
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 07:04
dep. 07:04
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
20 km
Kapidzija, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 07:07
dep. 07:07
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:08
dep. 07:08
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:09
dep. 07:09
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
23.4 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
23.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
24.5 km
07:33 08:25 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 07:33
Veliki Siljegovac, 4
arr. 07:35
dep. 07:35
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 07:39
dep. 07:39
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 07:46
dep. 07:46
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 07:47
dep. 07:47
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:53
dep. 07:53
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:56
dep. 07:56
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 08:08
dep. 08:08
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:09
dep. 08:09
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 08:10
dep. 08:10
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 08:13
dep. 08:13
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 08:14
dep. 08:14
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
20 km
Kapidzija, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:18
dep. 08:18
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:19
dep. 08:19
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:21
dep. 08:21
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
24.5 km
07:50 08:45 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 3
dep. 07:50
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 07:52
dep. 07:52
1 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 07:54
dep. 07:54
2.5 km
Belasica, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
13 km
Belasica, 1
arr. 07:58
dep. 07:58
12.5 km
Belasica, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
12 km
Belasica, Kamenica
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Pozlata, 2
arr. 08:01
dep. 08:01
14.5 km
Pozlata, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
15 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 08:05
dep. 08:05
16 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 08:08
dep. 08:08
16.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 08:10
dep. 08:10
17 km
Crkvina
arr. 08:13
dep. 08:13
18.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 08:14
dep. 08:14
19 km
Kaonik, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
20 km
Kaonik, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
21 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
22 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
23 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:24
dep. 08:24
24.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
27.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 08:29
dep. 08:29
29.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
29.7 km
Gaglovo, M
arr. 08:31
dep. 08:31
30.2 km
Gaglovo, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
31 km
Kapidzija, 4
arr. 08:36
dep. 08:36
32.3 km
Kapidzija, 3
arr. 08:37
dep. 08:37
33 km
Kapidzija, 2
arr. 08:38
dep. 08:38
33.5 km
Kapidzija, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
34 km
Parunovac, IM
arr. 08:40
dep. 08:40
34.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:41
dep. 08:41
34.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:42
dep. 08:42
35.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:43
dep. 08:43
36.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
38 km
08:05 08:48 (00:43)
5Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 08:05
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
4.7 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
6.8 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
7.4 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
9.1 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
12.1 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
14.1 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
17.8 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
19.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
19.6 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
24.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
22.7 km
09:48 10:40 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 09:48
Veliki Siljegovac, 4
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 09:52
dep. 09:52
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 09:54
dep. 09:54
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 09:56
dep. 09:56
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 09:57
dep. 09:57
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 10:01
dep. 10:01
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 10:02
dep. 10:02
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 10:04
dep. 10:04
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 10:08
dep. 10:08
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 10:11
dep. 10:11
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 10:23
dep. 10:23
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 10:24
dep. 10:24
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 10:25
dep. 10:25
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 10:28
dep. 10:28
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Kapidzija, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 10:33
dep. 10:33
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 10:34
dep. 10:34
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 10:36
dep. 10:36
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
24.5 km
11:18 12:10 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 11:18
Veliki Siljegovac, 4
arr. 11:20
dep. 11:20
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 11:22
dep. 11:22
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 11:24
dep. 11:24
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 11:27
dep. 11:27
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 11:31
dep. 11:31
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 11:32
dep. 11:32
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 11:34
dep. 11:34
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 11:38
dep. 11:38
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 11:41
dep. 11:41
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 11:53
dep. 11:53
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 11:54
dep. 11:54
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 11:55
dep. 11:55
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 11:58
dep. 11:58
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 11:59
dep. 11:59
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Kapidzija, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:03
dep. 12:03
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:04
dep. 12:04
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:06
dep. 12:06
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:08
dep. 12:08
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:10
24.5 km
12:28 13:20 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 12:28
Veliki Siljegovac, 4
arr. 12:30
dep. 12:30
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 12:34
dep. 12:34
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 12:41
dep. 12:41
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:04
dep. 13:04
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 13:05
dep. 13:05
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:08
dep. 13:08
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 13:09
dep. 13:09
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Kapidzija, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 13:13
dep. 13:13
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:14
dep. 13:14
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:16
dep. 13:16
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:18
dep. 13:18
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
24.5 km
13:15 14:10 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 3
dep. 13:15
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Belasica, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Belasica, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
12.5 km
Belasica, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
Belasica, Kamenica
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Pozlata, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
14.5 km
Pozlata, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 13:33
dep. 13:33
16.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 13:35
dep. 13:35
17 km
Crkvina
arr. 13:38
dep. 13:38
18.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
19 km
Kaonik, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
20 km
Kaonik, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
21 km
Kaonik, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
22 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 13:46
dep. 13:46
23 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 13:49
dep. 13:49
24.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
27.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
29.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:55
dep. 13:55
29.7 km
Gaglovo, M
arr. 13:56
dep. 13:56
30.2 km
Gaglovo, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Kapidzija, 4
arr. 14:01
dep. 14:01
32.3 km
Kapidzija, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
33 km
Kapidzija, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
33.5 km
Kapidzija, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
34 km
Parunovac, IM
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:06
dep. 14:06
34.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:07
dep. 14:07
35.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:08
dep. 14:08
36.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
38 km
13:48 14:40 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 13:48
Veliki Siljegovac, 4
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 13:52
dep. 13:52
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 13:54
dep. 13:54
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 13:57
dep. 13:57
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 14:01
dep. 14:01
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:11
dep. 14:11
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:23
dep. 14:23
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:24
dep. 14:24
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 14:25
dep. 14:25
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 14:28
dep. 14:28
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Kapidzija, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 14:33
dep. 14:33
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:34
dep. 14:34
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
24.5 km
14:30 15:25 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 3
dep. 14:30
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 14:34
dep. 14:34
2.5 km
Belasica, Intersection
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Belasica, Kamenica
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 14:40
dep. 14:40
6.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
8.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Poljaci, 4
arr. 14:49
dep. 14:49
9.5 km
Poljaci, 3
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Poljaci, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
10.5 km
Poljaci, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
11.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 14:56
dep. 14:56
12.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
13.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Modrica, 3
arr. 15:03
dep. 15:03
16.5 km
Modrica, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
17.5 km
Modrica, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Modrica, V
arr. 15:08
dep. 15:08
19 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:09
dep. 15:09
19.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:10
dep. 15:10
20 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:11
dep. 15:11
20.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
21.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
22.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
22.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:18
dep. 15:18
23.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:20
dep. 15:20
24.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:21
dep. 15:21
24.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
25.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
26.3 km
15:28 16:20 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 15:28
Veliki Siljegovac, 4
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 15:41
dep. 15:41
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:03
dep. 16:03
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:04
dep. 16:04
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 16:05
dep. 16:05
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 16:08
dep. 16:08
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 16:09
dep. 16:09
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Kapidzija, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 16:13
dep. 16:13
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:14
dep. 16:14
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:16
dep. 16:16
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:20
24.5 km
16:48 17:40 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 16:48
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:52
dep. 16:52
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:57
dep. 16:57
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 17:01
dep. 17:01
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 17:02
dep. 17:02
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:08
dep. 17:08
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:11
dep. 17:11
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 17:24
dep. 17:24
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 17:25
dep. 17:25
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 17:29
dep. 17:29
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Kapidzija, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 17:33
dep. 17:33
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:34
dep. 17:34
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:36
dep. 17:36
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
24.5 km
19:03 19:55 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 19:03
Veliki Siljegovac, 4
arr. 19:05
dep. 19:05
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 19:07
dep. 19:07
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 19:09
dep. 19:09
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 19:12
dep. 19:12
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 19:13
dep. 19:13
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 19:16
dep. 19:16
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 19:23
dep. 19:23
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 19:26
dep. 19:26
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 19:38
dep. 19:38
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:39
dep. 19:39
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 19:40
dep. 19:40
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:43
dep. 19:43
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 19:44
dep. 19:44
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Kapidzija, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 19:48
dep. 19:48
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:49
dep. 19:49
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:51
dep. 19:51
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:53
dep. 19:53
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:55
24.5 km
20:18 21:10 (00:52)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 20:18
Veliki Siljegovac, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 20:24
dep. 20:24
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 20:32
dep. 20:32
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 20:38
dep. 20:38
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:41
dep. 20:41
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:53
dep. 20:53
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:54
dep. 20:54
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 20:55
dep. 20:55
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
20 km
Kapidzija, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 21:03
dep. 21:03
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 21:04
dep. 21:04
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 21:06
dep. 21:06
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:08
dep. 21:08
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:10
24.5 km

Naselja Veliki Siljegovac i Krusevac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Siljegovac je u 00:37 h, dok je poslednji polazak u 20:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.