Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Siljegovac - Krusevac timetable

saturday, 20.07.2019.
00:37 01:30 (00:53)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 00:37
Veliki Siljegovac, 4
arr. 00:39
dep. 00:39
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 00:41
dep. 00:41
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 00:43
dep. 00:43
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 00:45
dep. 00:45
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 00:46
dep. 00:46
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 00:47
dep. 00:47
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 00:50
dep. 00:50
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 00:51
dep. 00:51
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 00:53
dep. 00:53
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 00:55
dep. 00:55
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 00:57
dep. 00:57
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 01:00
dep. 01:00
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 01:08
dep. 01:08
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 01:12
dep. 01:12
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 01:13
dep. 01:13
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 01:14
dep. 01:14
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 01:16
dep. 01:16
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 01:17
dep. 01:17
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 01:18
dep. 01:18
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 01:19
dep. 01:19
20 km
Kapidzija, 1
arr. 01:20
dep. 01:20
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 01:22
dep. 01:22
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 01:23
dep. 01:23
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 01:25
dep. 01:25
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 01:27
dep. 01:27
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:30
24.5 km
04:50 05:50 (01:00)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 3
dep. 04:50
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
Belasica, Intersection
arr. 04:59
dep. 04:59
13 km
Belasica, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
12.5 km
Belasica, 2
arr. 04:57
dep. 04:57
12 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:00
dep. 05:00
14 km
Pozlata, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
14.5 km
Pozlata, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
15 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 05:08
dep. 05:08
16.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Crkvina
arr. 05:13
dep. 05:13
18.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
19 km
Kaonik, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
20 km
Kaonik, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
21 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
22 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:27
dep. 05:27
24.5 km
Josje, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
24 km
Josje, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
23.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:29
dep. 05:29
26 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
29 km
Gaglovo, Skola
arr. 05:35
dep. 05:35
30.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 05:36
dep. 05:36
31.2 km
Gaglovo, M
arr. 05:37
dep. 05:37
31.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
32.5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:40
dep. 05:40
33.8 km
Kapidzija, 3
arr. 05:41
dep. 05:41
34.5 km
Kapidzija, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
35 km
Kapidzija, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
35.5 km
Parunovac, IM
arr. 05:44
dep. 05:44
36.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:45
dep. 05:45
36.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:46
dep. 05:46
37.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
38.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:50
39.5 km
04:50 06:05 (01:15)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 3
dep. 04:50
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 04:54
dep. 04:54
2.5 km
Belasica, Intersection
arr. 04:59
dep. 04:59
13 km
Belasica, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
12.5 km
Belasica, 2
arr. 04:57
dep. 04:57
12 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:00
dep. 05:00
14 km
Pozlata, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
14.5 km
Pozlata, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
15 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 05:05
dep. 05:05
16 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 05:08
dep. 05:08
16.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Crkvina
arr. 05:13
dep. 05:13
18.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
19 km
Kaonik, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
20 km
Kaonik, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
21 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
32 km
Djunis, ZD
arr. 05:34
dep. 05:34
30 km
Djunis, Skola
arr. 05:31
dep. 05:31
28.5 km
Djunis, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
29 km
Djunis, TP
arr. 05:30
dep. 05:30
28 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 05:28
dep. 05:28
27 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:39
dep. 05:39
33 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:42
dep. 05:42
34.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
37.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 05:49
dep. 05:49
39.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 05:50
dep. 05:50
39.7 km
Gaglovo, M
arr. 05:51
dep. 05:51
40.2 km
Gaglovo, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
41 km
Kapidzija, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
42.3 km
Kapidzija, 3
arr. 05:57
dep. 05:57
43 km
Kapidzija, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
43.5 km
Kapidzija, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
44 km
Parunovac, IM
arr. 06:00
dep. 06:00
44.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:01
dep. 06:01
44.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:02
dep. 06:02
45.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:03
dep. 06:03
46.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:05
48 km
05:33 06:25 (00:52)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 05:33
Veliki Siljegovac, 4
arr. 05:35
dep. 05:35
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 05:39
dep. 05:39
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 05:42
dep. 05:42
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 05:46
dep. 05:46
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:53
dep. 05:53
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:56
dep. 05:56
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:08
dep. 06:08
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 06:10
dep. 06:10
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Kapidzija, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:18
dep. 06:18
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:21
dep. 06:21
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
24.5 km
06:23 07:15 (00:52)
Crkva
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, Crkva
dep. 06:23
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 06:21
dep. 06:21
-2 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
-2.5 km
Belasica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:28
dep. 06:28
3.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 06:29
dep. 06:29
3.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
6 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
6.5 km
Poljaci, 4
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Poljaci, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
7.5 km
Poljaci, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Poljaci, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 06:44
dep. 06:44
10 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
11.5 km
Modrica, 3
arr. 06:49
dep. 06:49
14 km
Modrica, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
15 km
Modrica, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
15.5 km
Modrica, V
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:58
dep. 06:58
17.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:59
dep. 06:59
18 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
18.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
19.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:04
dep. 07:04
20.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:06
dep. 07:06
20.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:08
dep. 07:08
21.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
21.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
22.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
23.8 km
07:33 08:25 (00:52)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 07:33
Veliki Siljegovac, 4
arr. 07:35
dep. 07:35
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 07:39
dep. 07:39
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 07:42
dep. 07:42
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 07:46
dep. 07:46
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 07:47
dep. 07:47
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:53
dep. 07:53
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:56
dep. 07:56
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 08:08
dep. 08:08
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:09
dep. 08:09
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 08:10
dep. 08:10
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 08:13
dep. 08:13
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 08:14
dep. 08:14
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
20 km
Kapidzija, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 08:18
dep. 08:18
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:19
dep. 08:19
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:21
dep. 08:21
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
24.5 km
08:05 08:48 (00:43)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 08:05
Kaonik, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
4.7 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
6.8 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
7.4 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:20
dep. 08:20
9.1 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
12.1 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
14.1 km
Kapidzija, 2
arr. 08:36
dep. 08:36
17.8 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
19.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:40
dep. 08:40
19.6 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
24.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:48
22.7 km
09:48 10:40 (00:52)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 09:48
Veliki Siljegovac, 4
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 09:52
dep. 09:52
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 09:54
dep. 09:54
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 09:56
dep. 09:56
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 09:57
dep. 09:57
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 10:01
dep. 10:01
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 10:02
dep. 10:02
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 10:04
dep. 10:04
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 10:08
dep. 10:08
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 10:11
dep. 10:11
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 10:23
dep. 10:23
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 10:24
dep. 10:24
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 10:25
dep. 10:25
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 10:28
dep. 10:28
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Kapidzija, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 10:33
dep. 10:33
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 10:34
dep. 10:34
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 10:36
dep. 10:36
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
24.5 km
11:18 12:10 (00:52)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 11:18
Veliki Siljegovac, 4
arr. 11:20
dep. 11:20
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 11:22
dep. 11:22
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 11:24
dep. 11:24
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 11:27
dep. 11:27
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 11:31
dep. 11:31
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 11:32
dep. 11:32
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 11:34
dep. 11:34
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 11:38
dep. 11:38
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 11:41
dep. 11:41
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 11:53
dep. 11:53
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 11:54
dep. 11:54
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 11:55
dep. 11:55
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 11:58
dep. 11:58
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 11:59
dep. 11:59
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Kapidzija, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:03
dep. 12:03
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:04
dep. 12:04
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:06
dep. 12:06
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:08
dep. 12:08
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:10
24.5 km
13:48 14:40 (00:52)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 13:48
Veliki Siljegovac, 4
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 13:52
dep. 13:52
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 13:54
dep. 13:54
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 13:57
dep. 13:57
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 14:01
dep. 14:01
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:11
dep. 14:11
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:23
dep. 14:23
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:24
dep. 14:24
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 14:25
dep. 14:25
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 14:28
dep. 14:28
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Kapidzija, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 14:33
dep. 14:33
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:34
dep. 14:34
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
24.5 km
15:28 16:20 (00:52)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 15:28
Veliki Siljegovac, 4
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 15:41
dep. 15:41
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:03
dep. 16:03
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:04
dep. 16:04
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 16:05
dep. 16:05
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 16:08
dep. 16:08
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 16:09
dep. 16:09
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Kapidzija, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 16:13
dep. 16:13
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:14
dep. 16:14
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:16
dep. 16:16
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:20
24.5 km
19:18 20:10 (00:52)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Siljegovac, 5
dep. 19:18
Veliki Siljegovac, 4
arr. 19:20
dep. 19:20
1 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 19:24
dep. 19:24
3 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:26
dep. 19:26
4 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 19:27
dep. 19:27
4.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
5 km
Kaonik, Izlaz
arr. 19:31
dep. 19:31
5.5 km
Kaonik, 3
arr. 19:32
dep. 19:32
6.5 km
Kaonik, 2
arr. 19:34
dep. 19:34
7.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
8.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 19:38
dep. 19:38
9.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 19:41
dep. 19:41
11 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
14 km
Gaglovo, Skola
arr. 19:53
dep. 19:53
15.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:54
dep. 19:54
16.2 km
Gaglovo, M
arr. 19:55
dep. 19:55
16.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
17.5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:58
dep. 19:58
18.8 km
Kapidzija, 3
arr. 19:59
dep. 19:59
19.5 km
Kapidzija, 2
arr. 20:00
dep. 20:00
20 km
Kapidzija, 1
arr. 20:01
dep. 20:01
20.5 km
Parunovac, IM
arr. 20:03
dep. 20:03
21.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 20:04
dep. 20:04
21.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 20:06
dep. 20:06
22.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
23.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:10
24.5 km

Naselja Veliki Siljegovac i Krusevac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Siljegovac je u 00:37 h, dok je poslednji polazak u 19:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.