Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Veliki Crljeni - Lazarevac timetable

sunday, 26.05.2019.
05:53 06:21 (00:28)
Sokolovacki put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
dep. 05:53
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:57
dep. 05:57
2 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
3.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Vreoci, Dom
arr. 06:06
dep. 06:06
6.5 km
Vreoci, Susara
arr. 06:08
dep. 06:08
7.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:09
dep. 06:09
8 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:11
dep. 06:11
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Sopic, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
13.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Lazarevac, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
14.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:21
15 km
06:05 06:35 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 06:05
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:09
dep. 06:09
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:18
dep. 06:18
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:19
dep. 06:19
7 km
Vreoci, Dom
arr. 06:20
dep. 06:20
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 06:22
dep. 06:22
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Sopic, Dom
arr. 06:29
dep. 06:29
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Lazarevac, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:35
16 km
06:21 06:45 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 06:21
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Vreoci, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Sopic, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
12.9 km
06:30 06:56 (00:26)
Matica kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Matica kuca
dep. 06:30
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:32
dep. 06:32
1.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Vreoci, Susara
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:44
dep. 06:44
7.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:45
dep. 06:45
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:46
dep. 06:46
9.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:48
dep. 06:48
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
13.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:56
14.5 km
06:38 07:04 (00:26)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 06:38
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
Vreoci, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:54
dep. 06:54
11 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Lazarevac, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 07:04
15.3 km
07:10 07:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 07:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:24
dep. 07:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:30
13 km
07:11 07:35 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 07:11
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Vreoci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Sopic, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:35
12.9 km
08:10 08:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 08:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:24
dep. 08:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:30
13 km
08:40 09:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 08:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 08:44
dep. 08:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 08:56
dep. 08:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:00
13 km
09:00 09:30 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 09:00
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 09:06
dep. 09:06
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:09
dep. 09:09
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 09:13
dep. 09:13
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 09:14
dep. 09:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 09:17
dep. 09:17
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:18
dep. 09:18
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 09:19
dep. 09:19
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:22
dep. 09:22
13 km
Sopic, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:25
dep. 09:25
15 km
Lazarevac, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:30
16 km
09:10 09:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 09:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:18
dep. 09:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:26
dep. 09:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:30
13 km
09:21 09:45 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 09:21
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:23
dep. 09:23
1 km
Vreoci, Dom
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:32
dep. 09:32
6 km
Sopic, Dom
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:42
dep. 09:42
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:45
12.9 km
09:51 10:15 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 09:51
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:53
dep. 09:53
1 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:02
dep. 10:02
6 km
Sopic, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:12
dep. 10:12
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:15
12.9 km
10:10 10:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 10:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:24
dep. 10:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:30
13 km
10:14 10:40 (00:26)
Matica kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Matica kuca
dep. 10:14
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:15
dep. 10:15
1 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:16
dep. 10:16
1.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:23
dep. 10:23
5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:24
dep. 10:24
5.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Vreoci, Susara
arr. 10:27
dep. 10:27
7 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:28
dep. 10:28
7.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 10:29
dep. 10:29
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:30
dep. 10:30
9.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:32
dep. 10:32
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 10:34
dep. 10:34
13 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:35
dep. 10:35
13.5 km
Lazarevac, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:40
14.5 km
10:25 10:55 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 10:25
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 10:26
dep. 10:26
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 10:27
dep. 10:27
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 10:29
dep. 10:29
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:31
dep. 10:31
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:34
dep. 10:34
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:38
dep. 10:38
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:39
dep. 10:39
7 km
Vreoci, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 10:42
dep. 10:42
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:43
dep. 10:43
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 10:44
dep. 10:44
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:45
dep. 10:45
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:47
dep. 10:47
13 km
Sopic, Dom
arr. 10:49
dep. 10:49
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Lazarevac, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:55
16 km
10:40 11:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 10:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:44
dep. 10:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:48
dep. 10:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:54
dep. 10:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:56
dep. 10:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:00
13 km
11:10 11:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 11:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:14
dep. 11:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:18
dep. 11:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:26
dep. 11:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:30
13 km
11:30 12:00 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 11:30
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:39
dep. 11:39
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:43
dep. 11:43
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:44
dep. 11:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 11:47
dep. 11:47
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:50
dep. 11:50
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:52
dep. 11:52
13 km
Sopic, Dom
arr. 11:54
dep. 11:54
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:55
dep. 11:55
15 km
Lazarevac, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:00
16 km
11:47 12:13 (00:26)
Matica kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Matica kuca
dep. 11:47
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:48
dep. 11:48
1 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:49
dep. 11:49
1.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
3 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:57
dep. 11:57
5.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Vreoci, Susara
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:01
dep. 12:01
7.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:03
dep. 12:03
9.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:05
dep. 12:05
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:08
dep. 12:08
13.5 km
Lazarevac, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:13
14.5 km
12:10 12:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 12:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:14
dep. 12:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:18
dep. 12:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:30
13 km
12:21 12:45 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 12:21
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Vreoci, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Sopic, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:42
dep. 12:42
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:45
12.9 km
12:30 13:00 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 12:30
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:43
dep. 12:43
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 12:47
dep. 12:47
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:48
dep. 12:48
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:49
dep. 12:49
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Sopic, Dom
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Lazarevac, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:00
16 km
12:38 13:04 (00:26)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 12:38
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
Vreoci, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:54
dep. 12:54
11 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
12 km
Lazarevac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 13:04
15.3 km
13:10 13:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 13:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:18
dep. 13:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:24
dep. 13:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:26
dep. 13:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:30
13 km
14:03 14:31 (00:28)
Sokolovacki put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
dep. 14:03
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 14:05
dep. 14:05
1 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
3.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 14:14
dep. 14:14
5.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Vreoci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
6.5 km
Vreoci, Susara
arr. 14:18
dep. 14:18
7.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:19
dep. 14:19
8 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:20
dep. 14:20
9 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:21
dep. 14:21
10 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:23
dep. 14:23
12 km
Sopic, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
13.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Lazarevac, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
14.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:31
15 km
14:05 14:35 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 14:05
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 14:06
dep. 14:06
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 14:18
dep. 14:18
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Vreoci, Dom
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:23
dep. 14:23
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:24
dep. 14:24
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:25
dep. 14:25
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Sopic, Dom
arr. 14:29
dep. 14:29
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Lazarevac, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:35
16 km
14:10 14:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 14:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:18
dep. 14:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:24
dep. 14:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:26
dep. 14:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:30
13 km
14:40 15:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 14:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:00
13 km
15:10 15:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 15:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:18
dep. 15:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:26
dep. 15:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:30
13 km
15:11 15:35 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 15:11
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Sopic, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:35
12.9 km
15:21 15:45 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 15:21
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Vreoci, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Sopic, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:45
12.9 km
15:40 16:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 15:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:54
dep. 15:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:56
dep. 15:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:00
13 km
16:10 16:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 16:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:18
dep. 16:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:24
dep. 16:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:26
dep. 16:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:30
13 km
16:30 17:00 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 16:30
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 16:43
dep. 16:43
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 16:47
dep. 16:47
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 16:49
dep. 16:49
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:52
dep. 16:52
13 km
Sopic, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:55
dep. 16:55
15 km
Lazarevac, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:00
16 km
17:10 17:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 17:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:18
dep. 17:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:30
13 km
17:40 18:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 17:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:48
dep. 17:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:56
dep. 17:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:00
13 km
18:10 18:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 18:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:24
dep. 18:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:30
13 km
18:20 18:46 (00:26)
Matica kuca
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Matica kuca
dep. 18:20
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:21
dep. 18:21
1 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:22
dep. 18:22
1.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:29
dep. 18:29
5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:30
dep. 18:30
5.5 km
Vreoci, Dom
arr. 18:31
dep. 18:31
6 km
Vreoci, Susara
arr. 18:33
dep. 18:33
7 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:34
dep. 18:34
7.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 18:35
dep. 18:35
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:36
dep. 18:36
9.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:38
dep. 18:38
11.5 km
Sopic, Dom
arr. 18:40
dep. 18:40
13 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:41
dep. 18:41
13.5 km
Lazarevac, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:46
14.5 km
18:21 18:45 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 18:21
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:23
dep. 18:23
1 km
Vreoci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:32
dep. 18:32
6 km
Sopic, Dom
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:45
12.9 km
19:00 19:31 (00:31)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 19:00
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 19:03
dep. 19:03
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:12
dep. 19:12
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 19:13
dep. 19:13
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 19:14
dep. 19:14
7 km
Vreoci, Dom
arr. 19:16
dep. 19:16
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 19:17
dep. 19:17
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:18
dep. 19:18
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 19:19
dep. 19:19
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Sopic, Dom
arr. 19:24
dep. 19:24
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:27
dep. 19:27
15 km
Lazarevac, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:31
16 km
19:10 19:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 19:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:14
dep. 19:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:18
dep. 19:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:24
dep. 19:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:26
dep. 19:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:30
13 km
19:40 20:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 19:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:48
dep. 19:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:54
dep. 19:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:56
dep. 19:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:00
13 km
19:45 20:15 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 19:45
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 19:46
dep. 19:46
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 19:51
dep. 19:51
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:54
dep. 19:54
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 19:58
dep. 19:58
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 19:59
dep. 19:59
7 km
Vreoci, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 20:02
dep. 20:02
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:03
dep. 20:03
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 20:04
dep. 20:04
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:07
dep. 20:07
13 km
Sopic, Dom
arr. 20:09
dep. 20:09
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Lazarevac, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:15
16 km
20:10 20:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 20:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:18
dep. 20:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:24
dep. 20:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:30
13 km
20:40 21:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 20:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:48
dep. 20:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:54
dep. 20:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:56
dep. 20:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:00
13 km
21:10 21:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 21:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 21:15
dep. 21:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:18
dep. 21:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:24
dep. 21:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:26
dep. 21:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:30
13 km
21:21 21:45 (00:24)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 21:21
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:23
dep. 21:23
1 km
Vreoci, Dom
arr. 21:30
dep. 21:30
5 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:32
dep. 21:32
6 km
Sopic, Dom
arr. 21:40
dep. 21:40
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
11 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
12.9 km
21:40 22:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 21:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:44
dep. 21:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 21:45
dep. 21:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:48
dep. 21:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:54
dep. 21:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:56
dep. 21:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:00
13 km
21:40 22:10 (00:30)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Intersection
dep. 21:40
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 21:42
dep. 21:42
1 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 21:44
dep. 21:44
2 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 21:46
dep. 21:46
3 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:49
dep. 21:49
4.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 21:53
dep. 21:53
6.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 21:54
dep. 21:54
7 km
Vreoci, Dom
arr. 21:55
dep. 21:55
7.5 km
Vreoci, Susara
arr. 21:57
dep. 21:57
8.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:58
dep. 21:58
9 km
Vreoci, Peštan
arr. 21:59
dep. 21:59
10 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:00
dep. 22:00
11 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:02
dep. 22:02
13 km
Sopic, Dom
arr. 22:04
dep. 22:04
14.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:05
dep. 22:05
15 km
Lazarevac, Center
arr. 22:08
dep. 22:08
15.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:10
16 km
22:10 22:30 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 22:10
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:14
dep. 22:14
3 km
Vreoci, Dom
arr. 22:15
dep. 22:15
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:18
dep. 22:18
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:24
dep. 22:24
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:26
dep. 22:26
11 km
Lazarevac, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:30
13 km
23:40 00:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 23:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:44
dep. 23:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 23:45
dep. 23:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 23:48
dep. 23:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 23:54
dep. 23:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 23:56
dep. 23:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 23:59
dep. 23:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 00:00
13 km
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
00:40 01:00 (00:20)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 00:40
Veliki Crljeni, Dom
arr. 00:44
dep. 00:44
3 km
Vreoci, Dom
arr. 00:45
dep. 00:45
4 km
Vreoci, Zavod
arr. 00:48
dep. 00:48
6 km
Sopic, Krivaja
arr. 00:54
dep. 00:54
10 km
Lazarevac, Rampa
arr. 00:56
dep. 00:56
11 km
Lazarevac, Center
arr. 00:59
dep. 00:59
12.4 km
Lazarevac, Bus station
arr. 01:00
13 km

Naselja Veliki Crljeni i Lazarevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Crljeni je u 00:40 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.