Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Crljeni - Barajevo timetable

thursday, 20.02.2020.
06:45 07:35 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 06:45
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:51
dep. 06:51
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:53
dep. 06:53
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:55
dep. 06:55
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 07:00
dep. 07:00
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 07:05
dep. 07:05
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:15
dep. 07:15
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:18
dep. 07:18
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:20
dep. 07:20
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 07:21
dep. 07:21
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 07:23
dep. 07:23
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 07:26
dep. 07:26
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:29
dep. 07:29
20.9 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:35
23.5 km
14:15 15:05 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 14:15
Sokolovo, Sokolovo
arr. 14:21
dep. 14:21
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:23
dep. 14:23
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 14:25
dep. 14:25
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 14:30
dep. 14:30
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 14:35
dep. 14:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 14:38
dep. 14:38
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 14:45
dep. 14:45
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:48
dep. 14:48
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 14:51
dep. 14:51
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 14:53
dep. 14:53
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 14:56
dep. 14:56
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 14:58
dep. 14:58
20.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
20.9 km
arr. 15:00
dep. 15:00
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 15:05
23.5 km
19:50 20:40 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 19:50
Sokolovo, Sokolovo
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:58
dep. 19:58
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 20:00
dep. 20:00
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 20:03
dep. 20:03
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 20:05
dep. 20:05
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 20:07
dep. 20:07
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 20:10
dep. 20:10
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 20:13
dep. 20:13
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:20
dep. 20:20
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:23
dep. 20:23
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:25
dep. 20:25
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 20:26
dep. 20:26
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 20:28
dep. 20:28
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 20:31
dep. 20:31
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 20:33
dep. 20:33
20.3 km
arr. 20:34
dep. 20:34
20.9 km
arr. 20:35
dep. 20:35
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 20:40
23.5 km
Veliki Crljeni - Barajevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:45 07:35 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 06:45
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:51
dep. 06:51
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:53
dep. 06:53
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:55
dep. 06:55
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 07:00
dep. 07:00
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 07:05
dep. 07:05
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:15
dep. 07:15
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:18
dep. 07:18
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:20
dep. 07:20
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 07:21
dep. 07:21
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 07:23
dep. 07:23
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 07:26
dep. 07:26
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:29
dep. 07:29
20.9 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:35
23.5 km
14:15 15:05 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 14:15
Sokolovo, Sokolovo
arr. 14:21
dep. 14:21
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:23
dep. 14:23
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 14:25
dep. 14:25
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 14:30
dep. 14:30
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 14:35
dep. 14:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 14:38
dep. 14:38
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 14:45
dep. 14:45
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:48
dep. 14:48
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 14:51
dep. 14:51
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 14:53
dep. 14:53
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 14:56
dep. 14:56
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 14:58
dep. 14:58
20.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
20.9 km
arr. 15:00
dep. 15:00
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 15:05
23.5 km
19:50 20:40 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 19:50
Sokolovo, Sokolovo
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:58
dep. 19:58
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 20:00
dep. 20:00
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 20:03
dep. 20:03
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 20:05
dep. 20:05
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 20:07
dep. 20:07
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 20:10
dep. 20:10
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 20:13
dep. 20:13
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:20
dep. 20:20
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:23
dep. 20:23
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:25
dep. 20:25
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 20:26
dep. 20:26
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 20:28
dep. 20:28
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 20:31
dep. 20:31
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 20:33
dep. 20:33
20.3 km
arr. 20:34
dep. 20:34
20.9 km
arr. 20:35
dep. 20:35
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 20:40
23.5 km
Veliki Crljeni - Barajevo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:45 07:35 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 06:45
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:51
dep. 06:51
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:53
dep. 06:53
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:55
dep. 06:55
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 07:00
dep. 07:00
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 07:05
dep. 07:05
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:15
dep. 07:15
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:18
dep. 07:18
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:20
dep. 07:20
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 07:21
dep. 07:21
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 07:23
dep. 07:23
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 07:26
dep. 07:26
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 07:28
dep. 07:28
20.3 km
arr. 07:29
dep. 07:29
20.9 km
arr. 07:30
dep. 07:30
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:35
23.5 km
14:15 15:05 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 14:15
Sokolovo, Sokolovo
arr. 14:21
dep. 14:21
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:23
dep. 14:23
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 14:25
dep. 14:25
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 14:30
dep. 14:30
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 14:35
dep. 14:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 14:38
dep. 14:38
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 14:45
dep. 14:45
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:48
dep. 14:48
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:50
dep. 14:50
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 14:51
dep. 14:51
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 14:53
dep. 14:53
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 14:56
dep. 14:56
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 14:58
dep. 14:58
20.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
20.9 km
arr. 15:00
dep. 15:00
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 15:05
23.5 km
19:50 20:40 (00:50)
TermoelektranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 19:50
Sokolovo, Sokolovo
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:58
dep. 19:58
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 20:00
dep. 20:00
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 20:03
dep. 20:03
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 20:05
dep. 20:05
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 20:07
dep. 20:07
10.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 20:10
dep. 20:10
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 20:13
dep. 20:13
12.1 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
12.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:20
dep. 20:20
13.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:23
dep. 20:23
14.6 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:25
dep. 20:25
17.6 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 20:26
dep. 20:26
18.4 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 20:28
dep. 20:28
19.1 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 20:31
dep. 20:31
19.6 km
Lisovic, Pogled
arr. 20:33
dep. 20:33
20.3 km
arr. 20:34
dep. 20:34
20.9 km
arr. 20:35
dep. 20:35
21.5 km
Barajevo, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
22.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 20:40
23.5 km

Naselja Veliki Crljeni i Barajevo su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Crljeni je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.