Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Crljeni - Arnajevo timetable

monday, 14.10.2019.
06:45 07:02 (00:17)
TermoelektranaUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 06:45
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:51
dep. 06:51
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 06:53
dep. 06:53
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 06:55
dep. 06:55
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 07:00
dep. 07:00
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 07:02
10.1 km
06:46 07:11 (00:25)
DomSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Dom
dep. 06:46
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
1.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
2.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
7.5 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:11
10.5 km
06:46 07:11 (00:25)
DomSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Dom
dep. 06:46
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:49
dep. 06:49
1.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
2.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
7.5 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:11
10.5 km
07:30 07:52 (00:22)
VagaSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Vaga
dep. 07:30
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 07:40
dep. 07:40
5.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Arnajevo, Skola
arr. 07:52
9 km
11:36 12:01 (00:25)
DomSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Dom
dep. 11:36
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:39
dep. 11:39
1.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 11:41
dep. 11:41
2.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 11:43
dep. 11:43
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 11:47
dep. 11:47
5.5 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 11:54
dep. 11:54
7.5 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 11:57
dep. 11:57
8.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 12:01
10.5 km
13:21 13:46 (00:25)
DomSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Dom
dep. 13:21
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
2.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 13:28
dep. 13:28
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
7.5 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 13:42
dep. 13:42
8.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 13:46
10.5 km
14:15 14:32 (00:17)
TermoelektranaUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 14:15
Sokolovo, Sokolovo
arr. 14:21
dep. 14:21
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 14:23
dep. 14:23
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 14:25
dep. 14:25
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 14:30
dep. 14:30
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 14:32
10.1 km
15:30 15:52 (00:22)
VagaSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Vaga
dep. 15:30
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 15:40
dep. 15:40
5.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 15:48
dep. 15:48
7 km
Arnajevo, Skola
arr. 15:52
9 km
18:21 18:46 (00:25)
DomSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Dom
dep. 18:21
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:24
dep. 18:24
1.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 18:26
dep. 18:26
2.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 18:28
dep. 18:28
3.5 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 18:32
dep. 18:32
5.5 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 18:34
dep. 18:34
7 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 18:39
dep. 18:39
7.5 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 18:42
dep. 18:42
8.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 18:46
10.5 km
19:50 20:07 (00:17)
TermoelektranaUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Termoelektrana
dep. 19:50
Sokolovo, Sokolovo
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 19:58
dep. 19:58
6.9 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 20:00
dep. 20:00
7.6 km
Arnajevo, Skola
arr. 20:03
dep. 20:03
8.5 km
Arnajevo, Selo
arr. 20:05
dep. 20:05
9.3 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 20:07
10.1 km
20:40 21:02 (00:22)
VagaSkola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Crljeni, Vaga
dep. 20:40
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 20:42
dep. 20:42
1 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
Sokolovo, Jug kuce
arr. 20:48
dep. 20:48
4 km
Sokolovo, Sokolovo
arr. 20:50
dep. 20:50
5.5 km
Sokolovo, Arnajevo - N kuca
arr. 20:55
dep. 20:55
6 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 20:58
dep. 20:58
7 km
Arnajevo, Skola
arr. 21:02
9 km

Naselja Veliki Crljeni i Arnajevo su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Crljeni je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.