Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Vrbnica - Gaglovo timetable

wednesday, 23.10.2019.
14:10 15:00 (00:50)
DomZD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:10
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
16.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:48
dep. 14:48
18.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:50
dep. 14:50
19.1 km
Kapidzija, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
19.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Kapidzija, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
20.8 km
Kapidzija, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Gaglovo, M
arr. 14:58
dep. 14:58
23.6 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:00
24.1 km
Velika Vrbnica - Gaglovo timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
14:10 15:00 (00:50)
DomZD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:10
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
16.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:48
dep. 14:48
18.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:50
dep. 14:50
19.1 km
Kapidzija, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
19.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Kapidzija, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
20.8 km
Kapidzija, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Gaglovo, M
arr. 14:58
dep. 14:58
23.6 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:00
24.1 km
Velika Vrbnica - Gaglovo timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
14:10 15:00 (00:50)
DomZD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:10
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
16.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:48
dep. 14:48
18.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:50
dep. 14:50
19.1 km
Kapidzija, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
19.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Kapidzija, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
20.8 km
Kapidzija, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Gaglovo, M
arr. 14:58
dep. 14:58
23.6 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:00
24.1 km
Velika Vrbnica - Gaglovo timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
14:10 15:00 (00:50)
DomZD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:10
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
16.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:48
dep. 14:48
18.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:50
dep. 14:50
19.1 km
Kapidzija, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
19.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Kapidzija, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
20.8 km
Kapidzija, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Gaglovo, M
arr. 14:58
dep. 14:58
23.6 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:00
24.1 km
Velika Vrbnica - Gaglovo timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
14:10 15:00 (00:50)
DomZD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:10
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
16.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:48
dep. 14:48
18.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:50
dep. 14:50
19.1 km
Kapidzija, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
19.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Kapidzija, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
20.8 km
Kapidzija, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Gaglovo, M
arr. 14:58
dep. 14:58
23.6 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:00
24.1 km
Velika Vrbnica - Gaglovo timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
14:10 15:00 (00:50)
DomZD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:10
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
16.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:48
dep. 14:48
18.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:50
dep. 14:50
19.1 km
Kapidzija, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
19.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Kapidzija, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
20.8 km
Kapidzija, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Gaglovo, M
arr. 14:58
dep. 14:58
23.6 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:00
24.1 km
Velika Vrbnica - Gaglovo timetable
Departures on: thursday, 31.10.2019.
14:10 15:00 (00:50)
DomZD
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:10
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
16.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
dep. 14:46
17.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:48
dep. 14:48
18.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:50
dep. 14:50
19.1 km
Kapidzija, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
19.8 km
Kapidzija, 3
arr. 14:53
dep. 14:53
20.3 km
Kapidzija, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
20.8 km
Kapidzija, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Gaglovo, M
arr. 14:58
dep. 14:58
23.6 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:00
24.1 km

Naselja Velika Vrbnica i Gaglovo su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Vrbnica je u 14:10 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.