Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Vrbnica - Aleksandrovac timetable

friday, 19.07.2019.
06:00 06:30 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, 3
dep. 06:00
Velika Vrbnica, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Velika Vrbnica, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Raklja, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Raklja, I
arr. 06:24
dep. 06:24
9.2 km
Popovci, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Kozetin
arr. 06:28
dep. 06:28
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:30
14 km
06:09 06:35 (00:26)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 06:09
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:14
dep. 06:14
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:16
dep. 06:16
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:24
dep. 06:24
11 km
Bobote
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Vitkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
13.8 km
Stanjevo
arr. 06:31
dep. 06:31
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
17.5 km
07:10 07:50 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, 3
dep. 07:10
Velika Vrbnica, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Velika Vrbnica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Gornji Vratari, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Gornji Vratari, 1
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 07:27
dep. 07:27
5.3 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
6 km
Raklja, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Raklja, I
arr. 07:37
dep. 07:37
9.2 km
Popovci, Put
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Kozetin
arr. 07:47
dep. 07:47
12.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 07:49
dep. 07:49
13 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
14 km
07:12 07:45 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 07:12
Velika Vrbnica, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
1 km
Mrmos, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 07:23
dep. 07:23
5 km
Lacisled, Pr.
arr. 07:24
dep. 07:24
6 km
Lacisled, 3
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
9 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 07:32
dep. 07:32
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:35
dep. 07:35
11.5 km
Bobote
arr. 07:37
dep. 07:37
13.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:38
dep. 07:38
14.5 km
Vitkovo
arr. 07:39
dep. 07:39
15 km
Stanjevo
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:42
dep. 07:42
17.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 07:43
dep. 07:43
18 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:45
19 km
09:27 10:00 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 09:27
Velika Vrbnica, Dom
arr. 09:29
dep. 09:29
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 09:33
dep. 09:33
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 09:37
dep. 09:37
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 09:39
dep. 09:39
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 09:43
dep. 09:43
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 09:47
dep. 09:47
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 09:51
dep. 09:51
11 km
Bobote
arr. 09:52
dep. 09:52
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 09:53
dep. 09:53
13 km
Vitkovo
arr. 09:54
dep. 09:54
13.8 km
Stanjevo
arr. 09:55
dep. 09:55
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 09:57
dep. 09:57
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 09:58
dep. 09:58
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 10:00
17.5 km
11:27 12:00 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 11:27
Velika Vrbnica, Dom
arr. 11:29
dep. 11:29
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 11:37
dep. 11:37
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 11:39
dep. 11:39
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 11:43
dep. 11:43
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 11:47
dep. 11:47
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 11:50
dep. 11:50
11 km
Bobote
arr. 11:52
dep. 11:52
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Vitkovo
arr. 11:54
dep. 11:54
13.8 km
Stanjevo
arr. 11:55
dep. 11:55
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:57
dep. 11:57
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 11:58
dep. 11:58
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:00
17.5 km
12:27 13:00 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 12:27
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 12:36
dep. 12:36
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 12:39
dep. 12:39
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 12:40
dep. 12:40
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 12:43
dep. 12:43
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Bobote
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 12:53
dep. 12:53
13 km
Vitkovo
arr. 12:54
dep. 12:54
13.8 km
Stanjevo
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:57
dep. 12:57
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:00
17.5 km
12:57 13:30 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 12:57
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
1 km
Mrmos, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:09
dep. 13:09
6 km
Lacisled, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
9 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:17
dep. 13:17
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:20
dep. 13:20
11.5 km
Bobote
arr. 13:22
dep. 13:22
13.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:23
dep. 13:23
14.5 km
Vitkovo
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Stanjevo
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:27
dep. 13:27
17.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:28
dep. 13:28
18 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:30
19 km
13:27 14:00 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 13:27
Velika Vrbnica, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
1 km
Mrmos, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:35
dep. 13:35
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Lacisled, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:50
dep. 13:50
11.5 km
Bobote
arr. 13:52
dep. 13:52
13.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:53
dep. 13:53
14.5 km
Vitkovo
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Stanjevo
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:57
dep. 13:57
17.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:00
19 km
14:27 15:00 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 14:27
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:29
dep. 14:29
1 km
Mrmos, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 14:35
dep. 14:35
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Lacisled, Pr.
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Lacisled, 3
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:43
dep. 14:43
9 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:50
dep. 14:50
11.5 km
Bobote
arr. 14:52
dep. 14:52
13.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:53
dep. 14:53
14.5 km
Vitkovo
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Stanjevo
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:57
dep. 14:57
17.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:00
19 km
14:40 15:05 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica
dep. 14:40
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
2.3 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
6.6 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
7.6 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
8.9 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
10.5 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
12.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
13.5 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
14.3 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
17.6 km
14:57 15:32 (00:35)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 14:57
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
1 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
5 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
9 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:20
dep. 15:20
11.5 km
Bobote
arr. 15:22
dep. 15:22
13.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:23
dep. 15:23
14.5 km
Vitkovo
arr. 15:24
dep. 15:24
15 km
Stanjevo
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:27
dep. 15:27
17.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:28
dep. 15:28
18 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
19.5 km
15:47 16:20 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 15:47
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:56
dep. 15:56
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:59
dep. 15:59
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Bobote
arr. 16:12
dep. 16:12
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:13
dep. 16:13
13 km
Vitkovo
arr. 16:14
dep. 16:14
13.8 km
Stanjevo
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:17
dep. 16:17
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:18
dep. 16:18
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:20
17.5 km
16:42 17:15 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 16:42
Velika Vrbnica, Dom
arr. 16:44
dep. 16:44
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 16:51
dep. 16:51
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 16:52
dep. 16:52
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 17:05
dep. 17:05
11 km
Bobote
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Vitkovo
arr. 17:09
dep. 17:09
13.8 km
Stanjevo
arr. 17:10
dep. 17:10
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 17:12
dep. 17:12
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 17:13
dep. 17:13
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:15
17.5 km
17:42 18:15 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 17:42
Velika Vrbnica, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 17:50
dep. 17:50
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 17:51
dep. 17:51
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 17:52
dep. 17:52
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 17:54
dep. 17:54
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 17:55
dep. 17:55
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 17:58
dep. 17:58
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:02
dep. 18:02
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Bobote
arr. 18:07
dep. 18:07
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Vitkovo
arr. 18:09
dep. 18:09
13.8 km
Stanjevo
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:12
dep. 18:12
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 18:13
dep. 18:13
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:15
17.5 km
18:21 18:45 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica
dep. 18:21
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
1.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
8 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
9 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
10.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
12.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
13.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
22 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
18 km
18:27 19:00 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 18:27
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:29
dep. 18:29
1 km
Mrmos, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 18:35
dep. 18:35
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 18:36
dep. 18:36
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 18:37
dep. 18:37
5 km
Lacisled, Pr.
arr. 18:39
dep. 18:39
6 km
Lacisled, 3
arr. 18:40
dep. 18:40
7 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:44
dep. 18:44
9 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:50
dep. 18:50
11.5 km
Bobote
arr. 18:52
dep. 18:52
13.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:53
dep. 18:53
14.5 km
Vitkovo
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Stanjevo
arr. 18:55
dep. 18:55
16 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:57
dep. 18:57
17.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 18:58
dep. 18:58
18 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 19:00
19 km
19:42 20:15 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 19:42
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
1 km
Mrmos, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:51
dep. 19:51
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:52
dep. 19:52
5 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:54
dep. 19:54
6 km
Lacisled, 3
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
dep. 19:58
9 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:02
dep. 20:02
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:05
dep. 20:05
11.5 km
Bobote
arr. 20:07
dep. 20:07
13.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:08
dep. 20:08
14.5 km
Vitkovo
arr. 20:09
dep. 20:09
15 km
Stanjevo
arr. 20:10
dep. 20:10
16 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:12
dep. 20:12
17.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 20:13
dep. 20:13
18 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:15
19 km
20:42 21:15 (00:33)
P.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 20:42
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:52
dep. 20:52
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:54
dep. 20:54
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 20:55
dep. 20:55
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:58
dep. 20:58
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 21:02
dep. 21:02
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 21:05
dep. 21:05
11 km
Bobote
arr. 21:07
dep. 21:07
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 21:08
dep. 21:08
13 km
Vitkovo
arr. 21:09
dep. 21:09
13.8 km
Stanjevo
arr. 21:10
dep. 21:10
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 21:12
dep. 21:12
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 21:13
dep. 21:13
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 21:15
17.5 km

Naselja Velika Vrbnica i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Vrbnica je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.