Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Vrbnica - Aleksandrovac timetable

friday, 25.09.2020.
06:09 06:35 (00:26)
P.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 06:09
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:14
dep. 06:14
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:16
dep. 06:16
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:24
dep. 06:24
11 km
Bobote
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Vitkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
13.8 km
Stanjevo
arr. 06:31
dep. 06:31
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
17.5 km
14:40 15:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica
dep. 14:40
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
2.3 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
6.6 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
7.6 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
8.9 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
10.5 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
12.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
13.5 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
14.3 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
17.6 km
15:47 16:20 (00:33)
P.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 15:47
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:56
dep. 15:56
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:59
dep. 15:59
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Bobote
arr. 16:12
dep. 16:12
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:13
dep. 16:13
13 km
Vitkovo
arr. 16:14
dep. 16:14
13.8 km
Stanjevo
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:17
dep. 16:17
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:18
dep. 16:18
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:20
17.5 km
18:25 18:50 (00:25)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 18:25
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
2.3 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
6.6 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
7.6 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
8.9 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
10.5 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
12.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
13.5 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
17.6 km
20:42 21:15 (00:33)
P.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 20:42
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:52
dep. 20:52
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:54
dep. 20:54
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 20:55
dep. 20:55
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:58
dep. 20:58
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 21:02
dep. 21:02
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 21:05
dep. 21:05
11 km
Bobote
arr. 21:07
dep. 21:07
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 21:08
dep. 21:08
13 km
Vitkovo
arr. 21:09
dep. 21:09
13.8 km
Stanjevo
arr. 21:10
dep. 21:10
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 21:12
dep. 21:12
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 21:13
dep. 21:13
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 21:15
17.5 km
Velika Vrbnica - Aleksandrovac timetable
Departures on: saturday, 26.09.2020.
06:09 06:35 (00:26)
P.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 06:09
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:14
dep. 06:14
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:16
dep. 06:16
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:24
dep. 06:24
11 km
Bobote
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Vitkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
13.8 km
Stanjevo
arr. 06:31
dep. 06:31
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
17.5 km
14:40 15:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica
dep. 14:40
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
2.3 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
6.6 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
7.6 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
8.9 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
10.5 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
12.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
13.5 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
14.3 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
17.6 km
15:47 16:20 (00:33)
P.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 15:47
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:56
dep. 15:56
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:57
dep. 15:57
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:59
dep. 15:59
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Bobote
arr. 16:12
dep. 16:12
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:13
dep. 16:13
13 km
Vitkovo
arr. 16:14
dep. 16:14
13.8 km
Stanjevo
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:17
dep. 16:17
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:18
dep. 16:18
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:20
17.5 km
18:25 18:50 (00:25)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 18:25
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
2.3 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
6.6 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
7.6 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
8.9 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
10.5 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
12.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
13.5 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
17.6 km
20:42 21:15 (00:33)
P.Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, P.
dep. 20:42
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
1.5 km
Mrmos, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
2.5 km
Mrmos, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
3.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:52
dep. 20:52
4.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:54
dep. 20:54
5.5 km
Lacisled, 3
arr. 20:55
dep. 20:55
6.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
8.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:58
dep. 20:58
9.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 21:02
dep. 21:02
10 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 21:05
dep. 21:05
11 km
Bobote
arr. 21:07
dep. 21:07
12 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 21:08
dep. 21:08
13 km
Vitkovo
arr. 21:09
dep. 21:09
13.8 km
Stanjevo
arr. 21:10
dep. 21:10
15 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 21:12
dep. 21:12
15.8 km
Stanjevo, Ventil
arr. 21:13
dep. 21:13
17 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 21:15
17.5 km

Naselja Velika Vrbnica i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Vrbnica je u 06:09 h, dok je poslednji polazak u 20:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.