Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Reka kod Malog Zvornika - Mali Zvornik timetable

wednesday, 17.07.2019.
04:25 04:50 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 04:25
Culine
arr. 04:35
dep. 04:35
5 km
Amajic
arr. 04:45
dep. 04:45
10 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 04:50
23 km
06:00 06:30 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 06:00
Culine
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Amajic
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 06:30
23 km
06:00 06:45 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 06:00
Voljevci, Covici
arr. 06:03
dep. 06:03
1.1 km
Voljevci, Cikarici
arr. 06:05
dep. 06:05
1.8 km
Voljevci, Stanojevici
arr. 06:07
dep. 06:07
2.8 km
Culine, Tabla
arr. 06:10
dep. 06:10
4.2 km
Culine, Kovac
arr. 06:12
dep. 06:12
5.4 km
Culine
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Citluk kod Malog Zvornika
arr. 06:16
dep. 06:16
8.1 km
Amajic
arr. 06:20
dep. 06:20
11.1 km
Budisic, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
13.1 km
Budisic, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
13.7 km
Budisic, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
14.8 km
Sakar, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
15.7 km
Sakar, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
17.9 km
Sakar, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Mali Zvornik
arr. 06:35
dep. 06:35
21.3 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 06:38
dep. 06:38
22.7 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
23.8 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 06:42
dep. 06:42
24.8 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 06:43
dep. 06:43
25.3 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 06:45
26.6 km
06:00 07:00 (01:00)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 06:00
Voljevci, Covici
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Voljevci, Cikarici
arr. 06:05
dep. 06:05
1.7 km
Voljevci, Stanojevici
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Culine, Tabla
arr. 06:10
dep. 06:10
4.1 km
Culine, Kovac
arr. 06:12
dep. 06:12
5.3 km
Culine
arr. 06:15
dep. 06:15
7.4 km
Citluk kod Malog Zvornika
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Amajic
arr. 06:20
dep. 06:20
10.6 km
Budisic, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Budisic, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
20.6 km
Budisic, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
21.7 km
Sakar, 3
arr. 06:42
dep. 06:42
22.6 km
Sakar, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
24.8 km
Sakar, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
25.9 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
28.2 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 06:53
dep. 06:53
29.6 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 06:55
dep. 06:55
30.7 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
31.7 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 06:58
dep. 06:58
32.2 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 06:59
dep. 06:59
32.9 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 07:00
33.5 km
07:00 07:30 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 07:00
Culine
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Amajic
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 07:30
23 km
07:40 08:15 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 07:40
Voljevci, Covici
arr. 07:43
dep. 07:43
1.1 km
Voljevci, Cikarici
arr. 07:45
dep. 07:45
1.8 km
Voljevci, Stanojevici
arr. 07:47
dep. 07:47
2.8 km
Culine, Tabla
arr. 07:50
dep. 07:50
4.2 km
Culine, Kovac
arr. 07:52
dep. 07:52
5.4 km
Culine
arr. 07:55
dep. 07:55
7.5 km
Citluk kod Malog Zvornika
arr. 07:56
dep. 07:56
8.1 km
Amajic
arr. 08:00
dep. 08:00
11.1 km
Budisic, 3
arr. 08:03
dep. 08:03
13.1 km
Budisic, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
13.7 km
Budisic, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
14.8 km
Sakar, 3
arr. 08:07
dep. 08:07
15.7 km
Sakar, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
17.9 km
Sakar, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
19 km
Mali Zvornik
arr. 08:15
21.3 km
08:45 09:20 (00:35)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 08:45
Voljevci, Covici
arr. 08:48
dep. 08:48
1.1 km
Voljevci, Cikarici
arr. 08:50
dep. 08:50
1.8 km
Voljevci, Stanojevici
arr. 08:52
dep. 08:52
2.8 km
Culine, Tabla
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
Culine, Kovac
arr. 08:57
dep. 08:57
5.4 km
Culine
arr. 09:00
dep. 09:00
7.5 km
Citluk kod Malog Zvornika
arr. 09:01
dep. 09:01
8.1 km
Amajic
arr. 09:05
dep. 09:05
11.1 km
Budisic, 3
arr. 09:08
dep. 09:08
13.1 km
Budisic, 2
arr. 09:09
dep. 09:09
13.7 km
Budisic, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
14.8 km
Sakar, 3
arr. 09:12
dep. 09:12
15.7 km
Sakar, 2
arr. 09:14
dep. 09:14
17.9 km
Sakar, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
19 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
21.3 km
08:57 09:35 (00:38)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 08:57
Culine
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Budisic
arr. 09:27
dep. 09:27
11 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:35
23 km
10:28 11:00 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 10:28
Culine
arr. 10:39
dep. 10:39
8 km
Amajic
arr. 10:43
dep. 10:43
11 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 11:00
23 km
12:10 12:40 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 12:10
Culine
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Amajic
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 12:40
23 km
14:11 15:00 (00:49)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 14:11
Culine
arr. 14:26
dep. 14:26
7.5 km
Amajic
arr. 14:36
dep. 14:36
11.1 km
Budisic
arr. 14:46
dep. 14:46
13.7 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 15:00
21.5 km
15:22 15:50 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 15:22
Culine
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Amajic
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 15:50
23 km
15:40 16:10 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 15:40
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
11 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 16:10
23 km
17:00 17:30 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 17:00
Culine
arr. 17:10
dep. 17:10
8 km
Amajic
arr. 17:15
dep. 17:15
11 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:30
23 km
17:50 18:35 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 17:50
Voljevci, Covici
arr. 17:53
dep. 17:53
1.1 km
Voljevci, Cikarici
arr. 17:55
dep. 17:55
1.8 km
Voljevci, Stanojevici
arr. 17:57
dep. 17:57
2.8 km
Culine, Tabla
arr. 18:00
dep. 18:00
4.2 km
Culine, Kovac
arr. 18:02
dep. 18:02
5.4 km
Culine
arr. 18:05
dep. 18:05
7.5 km
Citluk kod Malog Zvornika
arr. 18:06
dep. 18:06
8.1 km
Amajic
arr. 18:10
dep. 18:10
11.1 km
Budisic, 3
arr. 18:13
dep. 18:13
13.1 km
Budisic, 2
arr. 18:14
dep. 18:14
13.7 km
Budisic, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
14.8 km
Sakar, 3
arr. 18:17
dep. 18:17
15.7 km
Sakar, 2
arr. 18:19
dep. 18:19
17.9 km
Sakar, 1
arr. 18:21
dep. 18:21
19 km
Mali Zvornik
arr. 18:25
dep. 18:25
21.3 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:28
dep. 18:28
22.7 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 18:30
dep. 18:30
23.8 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 18:32
dep. 18:32
24.8 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:33
dep. 18:33
25.3 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 18:34
dep. 18:34
26 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 18:35
26.6 km
17:50 18:50 (01:00)
The timetable is valid until: 31.10.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 17:50
Voljevci, Covici
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Voljevci, Cikarici
arr. 17:55
dep. 17:55
1.7 km
Voljevci, Stanojevici
arr. 17:57
dep. 17:57
2.7 km
Culine, Tabla
arr. 18:00
dep. 18:00
4.1 km
Culine, Kovac
arr. 18:02
dep. 18:02
5.3 km
Culine
arr. 18:05
dep. 18:05
7.4 km
Citluk kod Malog Zvornika
arr. 18:06
dep. 18:06
8 km
Amajic
arr. 18:25
dep. 18:25
18 km
Donja Tresnjica
arr. 18:15
dep. 18:15
14.3 km
Budisic, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
20 km
Budisic, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
20.6 km
Budisic, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
21.7 km
Sakar, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
22.6 km
Sakar, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
24.8 km
Sakar, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
25.9 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
28.2 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 18:43
dep. 18:43
29.6 km
Mali Zvornik, Naselje
arr. 18:45
dep. 18:45
30.7 km
Mali Zvornik, Zel. stanica
arr. 18:47
dep. 18:47
31.7 km
Mali Zvornik, Novi most
arr. 18:48
dep. 18:48
32.2 km
Mali Zvornik, Zegrap
arr. 18:49
dep. 18:49
32.9 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 18:50
33.5 km

Naselja Velika Reka kod Malog Zvornika i Mali Zvornik su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Reka kod Malog Zvornika je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 17:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.