Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Reka kod Malog Zvornika - Ljubovija timetable

sunday, 21.07.2019.
06:50 07:27 (00:37)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 06:50
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
17 km
09:50 10:20 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 09:50
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
4 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
10 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
13 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
20 km
11:22 11:55 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 11:22
Crnca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Uzovnica
arr. 11:40
dep. 11:40
10 km
Lonjin, Usce
arr. 11:45
dep. 11:45
13 km
Lonjin
arr. 11:48
dep. 11:48
15 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:55
20 km
11:50 12:20 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 11:50
Crnca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
4 km
Uzovnica
arr. 12:05
dep. 12:05
10 km
Lonjin, Usce
arr. 12:10
dep. 12:10
13 km
Ljubovija, Bus station
arr. 12:20
20 km
13:18 13:45 (00:27)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 13:18
Crnca
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Uzovnica
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:40
dep. 13:40
16 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
20 km
15:50 16:20 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 15:50
Crnca, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
4 km
Uzovnica
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Lonjin, Usce
arr. 16:10
dep. 16:10
13 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:20
20 km
17:30 17:55 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 17:30
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
14 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
16 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
20 km
18:57 19:23 (00:26)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business day before a bank holiday, petkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 18:57
Crnca
arr. 19:02
dep. 19:02
4.2 km
Uzovnica
arr. 19:10
dep. 19:10
9.8 km
Lonjin, Usce
arr. 19:13
dep. 19:13
12.3 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 19:18
dep. 19:18
16.3 km
Ljubovija, Bus station
arr. 19:23
20.2 km
19:47 20:15 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 19:47
Crnca, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
4 km
Uzovnica
arr. 20:01
dep. 20:01
10 km
Lonjin, Usce
arr. 20:05
dep. 20:05
13 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:15
20 km
19:50 20:20 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 19:50
Crnca, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
4 km
Uzovnica
arr. 20:05
dep. 20:05
10 km
Lonjin, Usce
arr. 20:10
dep. 20:10
13 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:20
20 km
21:15 21:40 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Reka kod Malog Zvornika
dep. 21:15
Crnca
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Uzovnica
arr. 21:30
dep. 21:30
10 km
Lonjin
arr. 21:35
dep. 21:35
15 km
Ljubovija, Bus station
arr. 21:40
20 km

Naselja Velika Reka kod Malog Zvornika i Ljubovija su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Reka kod Malog Zvornika je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.