Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Velika Plana - Smederevska Palanka timetable

saturday, 23.02.2019.
04:16 04:27 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 04:16
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:20
dep. 04:21
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:27
13 km
05:30 05:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 05:46
dep. 05:46
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 05:48
dep. 05:48
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 05:51
dep. 05:51
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:53
dep. 05:53
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 05:54
dep. 05:54
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 05:55
12 km
06:25 06:35 (00:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 06:25
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
13 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 06:44
dep. 06:44
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 06:46
dep. 06:46
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 06:54
dep. 06:54
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:55
12 km
07:15 07:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 07:15
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 07:36
dep. 07:36
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 07:38
dep. 07:38
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:40
12 km
08:20 08:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 08:20
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 08:24
dep. 08:24
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 08:28
dep. 08:28
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 08:32
dep. 08:32
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 08:34
dep. 08:34
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 08:36
dep. 08:36
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 08:38
dep. 08:38
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 08:41
dep. 08:41
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 08:44
dep. 08:44
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 08:45
12 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 09:00
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 09:03
dep. 09:03
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 09:14
dep. 09:14
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 09:16
dep. 09:16
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 09:21
dep. 09:21
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:23
dep. 09:23
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 09:24
dep. 09:24
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:25
12 km
09:32 09:42 (00:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 09:32
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
13 km
10:00 10:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:00
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 10:12
dep. 10:12
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 10:14
dep. 10:14
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 10:16
dep. 10:16
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 10:18
dep. 10:18
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 10:21
dep. 10:21
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 10:23
dep. 10:23
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 10:24
dep. 10:24
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:25
12 km
10:54 11:05 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 10:54
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
13 km
11:00 11:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:00
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 11:14
dep. 11:14
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 11:16
dep. 11:16
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 11:18
dep. 11:18
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 11:24
dep. 11:24
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:25
12 km
12:00 12:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:00
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 12:14
dep. 12:14
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 12:23
dep. 12:23
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 12:24
dep. 12:24
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:25
12 km
12:55 13:19 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:55
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 13:01
dep. 13:01
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 13:03
dep. 13:03
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 13:11
dep. 13:11
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:17
dep. 13:17
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 13:18
dep. 13:18
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:19
12 km
13:20 13:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:20
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 13:26
dep. 13:26
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:28
dep. 13:28
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 13:34
dep. 13:34
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 13:38
dep. 13:38
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:41
dep. 13:41
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 13:42
dep. 13:42
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:43
12 km
13:45 14:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 14:02
dep. 14:02
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 14:06
dep. 14:06
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 14:08
dep. 14:08
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:10
12 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 14:46
dep. 14:46
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 14:48
dep. 14:48
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 14:54
dep. 14:54
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:55
12 km
15:25 15:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:25
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 15:49
dep. 15:49
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:50
12 km
15:34 15:45 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 15:34
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
13 km
17:45 18:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 17:45
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 17:59
dep. 17:59
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 18:01
dep. 18:01
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 18:03
dep. 18:03
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 18:06
dep. 18:06
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 18:09
dep. 18:09
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:10
12 km
19:15 19:26 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 19:15
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
13 km
19:25 19:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:25
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 19:29
dep. 19:29
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 19:41
dep. 19:41
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 19:46
dep. 19:46
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:48
dep. 19:48
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 19:49
dep. 19:49
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:50
12 km
20:12 20:22 (00:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 20:12
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
13 km

Naselja Velika Plana i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 04:16 h, dok je poslednji polazak u 20:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.