Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Velika Plana - Smederevska Palanka timetable

thursday, 22.11.2018.
04:14 04:24 (00:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 04:14
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:18
dep. 04:18
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:24
13 km
05:30 05:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 05:46
dep. 05:46
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 05:48
dep. 05:48
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 05:51
dep. 05:51
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:53
dep. 05:53
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 05:54
dep. 05:54
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 05:55
12 km
06:15 06:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:15
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 06:19
dep. 06:19
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:40
12 km
06:26 06:45 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 06:26
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:38
dep. 06:39
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:45
13 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 06:44
dep. 06:44
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 06:46
dep. 06:46
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 06:54
dep. 06:54
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:55
12 km
07:15 07:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 07:15
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 07:36
dep. 07:36
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 07:38
dep. 07:38
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:40
12 km
07:45 08:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 07:45
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 07:49
dep. 07:49
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 07:53
dep. 07:53
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 07:57
dep. 07:57
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 07:59
dep. 07:59
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 08:01
dep. 08:01
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 08:03
dep. 08:03
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 08:06
dep. 08:06
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 08:08
dep. 08:08
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 08:09
dep. 08:09
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 08:10
12 km
08:03 08:20 (00:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 08:03
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:20
13 km
08:05 08:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 08:05
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 08:07
dep. 08:07
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 08:16
dep. 08:16
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 08:22
dep. 08:22
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 08:26
dep. 08:26
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 08:28
dep. 08:28
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 08:30
12 km
08:20 08:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 08:20
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 08:24
dep. 08:24
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 08:28
dep. 08:28
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 08:32
dep. 08:32
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 08:34
dep. 08:34
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 08:36
dep. 08:36
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 08:38
dep. 08:38
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 08:41
dep. 08:41
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 08:44
dep. 08:44
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 08:45
12 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 09:00
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 09:03
dep. 09:03
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 09:14
dep. 09:14
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 09:16
dep. 09:16
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 09:21
dep. 09:21
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:23
dep. 09:23
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 09:24
dep. 09:24
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:25
12 km
10:00 10:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:00
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 10:12
dep. 10:12
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 10:14
dep. 10:14
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 10:16
dep. 10:16
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 10:18
dep. 10:18
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 10:21
dep. 10:21
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 10:23
dep. 10:23
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 10:24
dep. 10:24
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:25
12 km
10:45 11:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:45
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 10:49
dep. 10:49
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 10:52
dep. 10:52
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 10:54
dep. 10:54
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 10:56
dep. 10:56
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 10:58
dep. 10:58
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 11:06
dep. 11:06
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:08
dep. 11:08
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:10
12 km
11:00 11:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:00
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 11:14
dep. 11:14
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 11:16
dep. 11:16
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 11:18
dep. 11:18
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 11:24
dep. 11:24
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:25
12 km
11:08 11:19 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 11:08
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:12
dep. 11:13
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:19
13 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:30
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 11:37
dep. 11:37
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 11:39
dep. 11:39
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 11:43
dep. 11:43
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 11:51
dep. 11:51
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:53
dep. 11:53
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:55
12 km
12:00 12:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:00
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 12:14
dep. 12:14
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 12:23
dep. 12:23
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 12:24
dep. 12:24
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:25
12 km
12:25 12:52 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:25
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 12:29
dep. 12:29
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 12:32
dep. 12:32
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 12:51
dep. 12:51
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:52
12 km
12:55 13:19 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:55
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 13:01
dep. 13:01
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 13:03
dep. 13:03
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 13:11
dep. 13:11
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:17
dep. 13:17
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 13:18
dep. 13:18
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:19
12 km
13:20 13:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:20
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 13:26
dep. 13:26
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:28
dep. 13:28
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 13:34
dep. 13:34
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 13:38
dep. 13:38
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:41
dep. 13:41
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 13:42
dep. 13:42
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:43
12 km
13:45 14:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:45
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:58
dep. 13:58
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 14:02
dep. 14:02
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 14:06
dep. 14:06
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 14:08
dep. 14:08
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:10
12 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 14:46
dep. 14:46
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 14:48
dep. 14:48
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 14:54
dep. 14:54
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:55
12 km
15:10 15:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:10
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 15:23
dep. 15:23
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 15:31
dep. 15:31
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:35
12 km
15:25 15:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:25
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 15:49
dep. 15:49
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:50
12 km
15:55 16:06 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 15:55
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:59
dep. 16:00
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:06
13 km
15:55 16:20 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:55
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 15:57
dep. 15:57
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 15:59
dep. 15:59
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:18
dep. 16:18
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:20
12 km
17:45 18:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 17:45
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 17:59
dep. 17:59
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 18:01
dep. 18:01
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 18:03
dep. 18:03
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 18:06
dep. 18:06
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 18:09
dep. 18:09
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:10
12 km
18:15 18:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 18:15
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 18:17
dep. 18:17
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 18:19
dep. 18:19
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 18:22
dep. 18:22
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 18:26
dep. 18:26
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 18:28
dep. 18:28
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 18:32
dep. 18:32
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 18:36
dep. 18:36
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 18:38
dep. 18:38
11 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:40
12 km
18:55 19:20 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 18:55
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 18:58
dep. 18:58
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 18:59
dep. 18:59
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 19:07
dep. 19:07
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 19:13
dep. 19:13
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 19:16
dep. 19:16
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:18
dep. 19:18
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 19:19
dep. 19:19
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:20
12 km
19:00 19:11 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 19:00
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:04
dep. 19:05
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:11
13 km
19:25 19:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:25
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
1 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 19:29
dep. 19:29
2 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 19:41
dep. 19:41
6 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 19:46
dep. 19:46
10 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:48
dep. 19:48
11 km
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 19:49
dep. 19:49
11.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:50
12 km
20:09 20:19 (00:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 20:09
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:19
13 km

Naselja Velika Plana i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 04:14 h, dok je poslednji polazak u 20:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.