Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Velika Plana - Smederevo timetable

thursday, 16.08.2018.
03:30 05:06 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 03:30
Veliko Orasje, Center
arr. 03:38
dep. 03:38
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 03:39
dep. 03:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 03:43
dep. 03:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 03:48
dep. 03:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 03:50
dep. 03:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 03:52
dep. 03:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 03:55
dep. 03:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 03:58
dep. 03:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 04:01
dep. 04:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:03
dep. 04:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:06
dep. 04:06
23 km
Saraorci, Center
arr. 04:09
dep. 04:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 04:11
dep. 04:11
26 km
Lugavcina, 2
arr. 04:16
dep. 04:16
29 km
Lugavcina
arr. 04:18
dep. 04:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:21
dep. 04:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:27
dep. 04:27
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:30
dep. 04:30
38 km
Mala Krsna
arr. 04:32
dep. 04:32
39 km
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 04:40
dep. 04:40
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
46 km
Radinac
arr. 04:46
dep. 04:46
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 04:52
dep. 04:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
52 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
57 km
04:20 05:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 04:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 04:23
dep. 04:23
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 04:28
dep. 04:28
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 04:30
dep. 04:30
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 04:35
dep. 04:35
9 km
Krnjevo, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 04:40
dep. 04:40
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 04:42
dep. 04:42
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 04:43
dep. 04:43
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 04:45
dep. 04:45
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 04:48
dep. 04:48
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 04:50
dep. 04:50
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 04:53
dep. 04:53
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:55
dep. 04:55
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 04:56
dep. 04:56
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:58
dep. 04:58
23 km
Saraorci, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:06
dep. 05:06
28 km
Lugavcina, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
29 km
Lugavcina
arr. 05:12
dep. 05:12
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
38 km
Mala Krsna
arr. 05:25
dep. 05:25
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:27
dep. 05:27
40 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 05:30
dep. 05:30
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 05:36
dep. 05:36
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 05:37
dep. 05:37
46 km
Radinac
arr. 05:38
dep. 05:38
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 05:40
dep. 05:40
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 05:41
dep. 05:41
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 05:43
dep. 05:43
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:45
dep. 05:45
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:46
dep. 05:46
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:47
dep. 05:47
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 05:48
dep. 05:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:50
54 km
04:46 05:56 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 04:46
Veliko Orasje, Railway station
arr. 04:51
dep. 04:52
9 km
arr. 04:56
dep. 04:57
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 05:05
dep. 05:06
21 km
Saraorci, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
24 km
Osipaonica, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:17
29 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 05:19
dep. 05:20
31 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
33 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
37 km
Vranovo, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
41 km
Radinac, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:44
43 km
Smederevo, Godomin
arr. 05:49
dep. 05:50
47 km
Smederevo, Railway station
arr. 05:56
51 km
05:00 06:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:12
dep. 05:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:32
dep. 05:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:37
dep. 05:37
23 km
Saraorci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:42
dep. 05:42
26 km
Lugavcina, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
29 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:51
dep. 05:51
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
38 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
40 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:10
dep. 06:10
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
46 km
Radinac
arr. 06:16
dep. 06:16
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
54 km
05:10 06:35 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:10
Veliko Orasje, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:17
dep. 05:17
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:21
dep. 05:21
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:27
dep. 05:27
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:33
dep. 05:33
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:36
dep. 05:36
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:38
dep. 05:38
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:41
dep. 05:41
23 km
Saraorci, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:45
dep. 05:45
26 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
29 km
Lugavcina
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:54
dep. 05:54
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
38 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:13
dep. 06:13
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
46 km
Radinac
arr. 06:17
dep. 06:17
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
52 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
57 km
05:30 06:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Veliko Orasje, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:59
dep. 05:59
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Saraorci, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:07
dep. 06:07
26 km
Lugavcina, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
29 km
Lugavcina
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
38 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
39 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:34
dep. 06:34
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
46 km
Radinac
arr. 06:39
dep. 06:39
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:44
dep. 06:44
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
52 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
57 km
05:30 07:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:48
dep. 05:48
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:58
dep. 05:58
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:14
dep. 06:14
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:17
dep. 06:17
23 km
Saraorci, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:25
dep. 06:25
28 km
Lugavcina, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
29 km
Lugavcina
arr. 06:31
dep. 06:31
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:34
dep. 06:34
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
38 km
Mala Krsna
arr. 06:47
dep. 06:47
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:49
dep. 06:49
40 km
Vranovo
arr. 06:50
dep. 06:50
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:53
dep. 06:53
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:56
dep. 06:56
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:58
dep. 06:58
46 km
Radinac
arr. 07:00
dep. 07:00
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:02
dep. 07:02
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:03
dep. 07:03
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:05
dep. 07:05
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:07
dep. 07:07
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:11
dep. 07:11
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:15
54 km
06:00 07:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:32
dep. 06:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:34
dep. 06:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:37
dep. 06:37
23 km
Saraorci, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:42
dep. 06:42
26 km
Lugavcina, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
29 km
Lugavcina
arr. 06:48
dep. 06:48
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:51
dep. 06:51
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
38 km
Mala Krsna
arr. 07:02
dep. 07:02
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:04
dep. 07:04
40 km
Vranovo
arr. 07:06
dep. 07:06
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:10
dep. 07:10
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:13
dep. 07:13
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:14
dep. 07:14
46 km
Radinac
arr. 07:16
dep. 07:16
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:17
dep. 07:17
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:19
dep. 07:19
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:22
dep. 07:22
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:24
dep. 07:24
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
54 km
06:45 08:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:45
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:54
dep. 06:54
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:17
dep. 07:17
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:19
dep. 07:19
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Saraorci, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:27
dep. 07:27
26 km
Lugavcina, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
29 km
Lugavcina
arr. 07:33
dep. 07:33
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
38 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
40 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:55
dep. 07:55
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
46 km
Radinac
arr. 08:01
dep. 08:01
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
54 km
07:20 08:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 07:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:23
dep. 07:23
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Krnjevo, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:43
dep. 07:43
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:53
dep. 07:53
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:55
dep. 07:55
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:56
dep. 07:56
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:58
dep. 07:58
23 km
Saraorci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:06
dep. 08:06
28 km
Lugavcina, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Lugavcina
arr. 08:12
dep. 08:12
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:14
dep. 08:14
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
38 km
Mala Krsna
arr. 08:25
dep. 08:25
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:27
dep. 08:27
40 km
Vranovo
arr. 08:28
dep. 08:28
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 08:30
dep. 08:30
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 08:36
dep. 08:36
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 08:37
dep. 08:37
46 km
Radinac
arr. 08:38
dep. 08:38
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:40
dep. 08:40
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:41
dep. 08:41
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:45
dep. 08:45
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:46
dep. 08:46
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:47
dep. 08:47
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:48
dep. 08:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:50
54 km
08:20 09:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 08:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Krnjevo, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:43
dep. 08:43
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:45
dep. 08:45
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:53
dep. 08:53
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:55
dep. 08:55
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:58
dep. 08:58
23 km
Saraorci, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:06
dep. 09:06
28 km
Lugavcina, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
29 km
Lugavcina
arr. 09:12
dep. 09:12
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:14
dep. 09:14
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
38 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
40 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:30
dep. 09:30
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
46 km
Radinac
arr. 09:38
dep. 09:38
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:43
dep. 09:43
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
54 km
08:45 10:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 08:45
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:54
dep. 08:54
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:57
dep. 08:57
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:04
dep. 09:04
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:06
dep. 09:06
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:07
dep. 09:07
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:17
dep. 09:17
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:19
dep. 09:19
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:22
dep. 09:22
23 km
Saraorci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:27
dep. 09:27
26 km
Lugavcina, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
29 km
Lugavcina
arr. 09:33
dep. 09:33
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:41
dep. 09:41
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
38 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
40 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:55
dep. 09:55
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
46 km
Radinac
arr. 10:01
dep. 10:01
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:07
dep. 10:07
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
54 km
09:25 11:10 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 09:25
Velika Plana, Bagersko
arr. 09:27
dep. 09:27
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:35
dep. 09:35
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 09:40
dep. 09:40
9 km
Krnjevo, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:50
dep. 09:50
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:52
dep. 09:52
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 09:58
dep. 09:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:02
dep. 10:02
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:04
dep. 10:04
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:06
dep. 10:06
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:08
dep. 10:08
23 km
Saraorci, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:18
dep. 10:18
28 km
Lugavcina, 2
arr. 10:20
dep. 10:20
29 km
Lugavcina
arr. 10:22
dep. 10:22
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:26
dep. 10:26
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:38
dep. 10:38
38 km
Mala Krsna
arr. 10:40
dep. 10:40
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:42
dep. 10:42
40 km
Vranovo
arr. 10:45
dep. 10:45
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:50
dep. 10:50
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
46 km
Radinac
arr. 10:56
dep. 10:56
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:02
dep. 11:02
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
54 km
10:00 11:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:10
dep. 10:10
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 10:23
dep. 10:23
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:30
dep. 10:30
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:35
dep. 10:35
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:38
dep. 10:38
23 km
Saraorci, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:46
dep. 10:46
28 km
Lugavcina, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
29 km
Lugavcina
arr. 10:52
dep. 10:52
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:54
dep. 10:54
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
38 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
40 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:10
dep. 11:10
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
46 km
Radinac
arr. 11:18
dep. 11:18
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:23
dep. 11:23
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
54 km
11:10 12:55 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:10
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:12
dep. 11:12
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:29
dep. 11:29
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:34
dep. 11:34
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:36
dep. 11:36
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:52
dep. 11:52
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:55
dep. 11:55
23 km
Saraorci, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:03
dep. 12:03
28 km
Lugavcina, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Lugavcina
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:12
dep. 12:12
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
38 km
Mala Krsna
arr. 12:25
dep. 12:25
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:27
dep. 12:27
40 km
Vranovo
arr. 12:29
dep. 12:29
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:30
dep. 12:30
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
46 km
Radinac
arr. 12:36
dep. 12:36
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:42
dep. 12:42
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
54 km
11:21 12:31 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 11:21
Veliko Orasje, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:27
9 km
arr. 11:31
dep. 11:32
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 11:35
dep. 11:36
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 11:40
dep. 11:41
21 km
Saraorci, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:45
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
24 km
Osipaonica, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
29 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 11:54
dep. 11:55
31 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 11:58
dep. 11:59
33 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:05
dep. 12:06
37 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
41 km
Radinac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
43 km
Smederevo, Godomin
arr. 12:24
dep. 12:25
47 km
Smederevo, Railway station
arr. 12:31
51 km
11:30 13:06 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:30
Veliko Orasje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:01
dep. 12:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:03
dep. 12:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:06
dep. 12:06
23 km
Saraorci, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:11
dep. 12:11
26 km
Lugavcina, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
29 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
38 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
39 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:40
dep. 12:40
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
46 km
Radinac
arr. 12:46
dep. 12:46
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:52
dep. 12:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
52 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
57 km
11:45 13:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:45
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:57
dep. 11:57
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:07
dep. 12:07
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:17
dep. 12:17
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:19
dep. 12:19
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:22
dep. 12:22
23 km
Saraorci, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:27
dep. 12:27
26 km
Lugavcina, 2
arr. 12:31
dep. 12:31
29 km
Lugavcina
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:36
dep. 12:36
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
38 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
40 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:55
dep. 12:55
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
46 km
Radinac
arr. 13:01
dep. 13:01
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:07
dep. 13:07
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
54 km
12:50 14:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:50
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:00
dep. 13:00
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:10
dep. 13:10
9 km
Krnjevo, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 13:29
dep. 13:29
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Saraorci, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:41
dep. 13:41
28 km
Lugavcina, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
29 km
Lugavcina
arr. 13:43
dep. 13:43
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:45
dep. 13:45
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
38 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
40 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:05
dep. 14:05
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
46 km
Radinac
arr. 14:12
dep. 14:12
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
54 km
13:00 14:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:09
dep. 13:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:12
dep. 13:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:37
dep. 13:37
23 km
Saraorci, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:42
dep. 13:42
26 km
Lugavcina, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
29 km
Lugavcina
arr. 13:48
dep. 13:48
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:51
dep. 13:51
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
38 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
40 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:10
dep. 14:10
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
46 km
Radinac
arr. 14:16
dep. 14:16
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:22
dep. 14:22
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
54 km
14:15 16:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:15
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Krnjevo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:39
dep. 14:39
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:42
dep. 14:42
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:47
dep. 14:47
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:58
dep. 14:58
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:00
dep. 15:00
23 km
Saraorci, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Lugavcina, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
29 km
Lugavcina
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
38 km
Mala Krsna
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:32
dep. 15:32
40 km
Vranovo
arr. 15:34
dep. 15:34
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:35
dep. 15:35
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:38
dep. 15:38
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:39
dep. 15:39
46 km
Radinac
arr. 15:41
dep. 15:41
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:43
dep. 15:43
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:46
dep. 15:46
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:48
dep. 15:48
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:50
dep. 15:50
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:52
dep. 15:52
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:54
dep. 15:54
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:57
dep. 15:57
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
54 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:12
dep. 15:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:37
dep. 15:37
23 km
Saraorci, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:42
dep. 15:42
26 km
Lugavcina, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
29 km
Lugavcina
arr. 15:48
dep. 15:48
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:51
dep. 15:51
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:56
dep. 15:56
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
38 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
40 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:10
dep. 16:10
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
46 km
Radinac
arr. 16:16
dep. 16:16
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
54 km
15:30 16:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:30
Veliko Orasje, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Krnjevo, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:02
dep. 16:02
23 km
Saraorci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:06
dep. 16:06
26 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29 km
Lugavcina
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
38 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
39 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:31
dep. 16:31
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
46 km
Radinac
arr. 16:36
dep. 16:36
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:42
dep. 16:42
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
52 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
57 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:09
dep. 16:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:12
dep. 16:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:22
dep. 16:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:32
dep. 16:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:34
dep. 16:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:37
dep. 16:37
23 km
Saraorci, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:42
dep. 16:42
26 km
Lugavcina, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
29 km
Lugavcina
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:51
dep. 16:51
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
38 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
40 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:10
dep. 17:10
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
46 km
Radinac
arr. 17:16
dep. 17:16
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:22
dep. 17:22
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
54 km
16:30 18:04 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:30
Veliko Orasje, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 17:03
dep. 17:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Saraorci, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:11
dep. 17:11
26 km
Lugavcina, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
29 km
Lugavcina
arr. 17:18
dep. 17:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:21
dep. 17:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
38 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
39 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:40
dep. 17:40
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
46 km
Radinac
arr. 17:46
dep. 17:46
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:52
dep. 17:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
52 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
57 km
17:00 18:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 17:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:12
dep. 17:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:34
dep. 17:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:37
dep. 17:37
23 km
Saraorci, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:42
dep. 17:42
26 km
Lugavcina, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
29 km
Lugavcina
arr. 17:48
dep. 17:48
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:51
dep. 17:51
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
38 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
40 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 18:10
dep. 18:10
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
46 km
Radinac
arr. 18:16
dep. 18:16
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 18:22
dep. 18:22
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
54 km
17:30 19:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 17:30
Velika Plana, Bagersko
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:40
dep. 17:40
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Krnjevo, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:50
dep. 17:50
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:53
dep. 17:53
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 17:55
dep. 17:55
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:00
dep. 18:00
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:03
dep. 18:03
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:07
dep. 18:07
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:08
dep. 18:08
23 km
Saraorci, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:16
dep. 18:16
28 km
Lugavcina, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
29 km
Lugavcina
arr. 18:22
dep. 18:22
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:25
dep. 18:25
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
36 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
37 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
38 km
Mala Krsna
arr. 18:35
dep. 18:35
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:37
dep. 18:37
40 km
Vranovo
arr. 18:38
dep. 18:38
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 18:40
dep. 18:40
42 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 18:47
dep. 18:47
46 km
Radinac
arr. 18:48
dep. 18:48
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:50
dep. 18:50
48 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 18:51
dep. 18:51
49 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 18:53
dep. 18:53
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:55
dep. 18:55
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:56
dep. 18:56
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:57
dep. 18:57
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:58
dep. 18:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:00
54 km
18:05 19:15 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 18:05
Veliko Orasje, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:11
9 km
arr. 18:15
dep. 18:16
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 18:24
dep. 18:25
21 km
Saraorci, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
24 km
Osipaonica, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
29 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 18:38
dep. 18:39
31 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 18:42
dep. 18:43
33 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 18:49
dep. 18:50
37 km
Vranovo, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
41 km
Radinac, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:03
43 km
Smederevo, Godomin
arr. 19:08
dep. 19:09
47 km
Smederevo, Railway station
arr. 19:15
51 km
20:30 22:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 20:30
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:39
dep. 20:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:42
dep. 20:42
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 20:46
dep. 20:46
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:02
dep. 21:02
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 21:04
dep. 21:04
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:07
dep. 21:07
23 km
Saraorci, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:12
dep. 21:12
26 km
Lugavcina, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
29 km
Lugavcina
arr. 21:18
dep. 21:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:21
dep. 21:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
35 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
38 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
39 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
40 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
41 km
Ralja kod Smedereva
arr. 21:40
dep. 21:40
44 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
45.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
46 km
Radinac
arr. 21:46
dep. 21:46
47 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
47.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
48.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 21:52
dep. 21:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
51 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
52 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
52.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
54 km

Naselja Velika Plana i Smederevo su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.