Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Velika Plana - Nis timetable

saturday, 16.02.2019.
05:55 09:37 (03:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 05:55
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
11 km
arr. 06:13
dep. 06:14
18 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
20 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:23
21 km
Brzan, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:34
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:39
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:45
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:55
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:00
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:06
dep. 07:07
50 km
arr. 07:12
dep. 07:12
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
64 km
Paracin, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
72 km
arr. 07:40
dep. 07:40
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:44
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
90 km
Lucina, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:56
92 km
Stalac, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
110 km
arr. 08:22
dep. 08:23
112 km
Djunis, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:52
dep. 08:53
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:57
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
142 km
Tesica, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
146 km
Grejac, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
149 km
arr. 09:11
dep. 09:11
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:13
dep. 09:13
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
159 km
Trupale, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
161 km
arr. 09:28
dep. 09:29
167 km
arr. 09:37
170 km
07:40 10:49 (03:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 07:40
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
11 km
arr. 07:57
dep. 07:58
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
21 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
50 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
64 km
Paracin, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
72 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
90 km
Stalac, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:51
dep. 09:52
106 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
128 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:19
dep. 10:20
138 km
arr. 10:49
170 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 07:45
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
41 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
112 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
143 km
arr. 10:15
144 km
09:10 12:58 (03:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 09:10
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
11 km
arr. 09:28
dep. 09:28
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:42
21 km
Brzan, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:53
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:58
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:04
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:19
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
50 km
arr. 10:31
dep. 10:32
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
64 km
Paracin, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
72 km
arr. 11:00
dep. 11:00
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:04
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
90 km
Lucina, Railway station
arr. 11:16
dep. 11:16
92 km
Stalac, Railway station
arr. 11:19
dep. 11:20
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:35
dep. 11:36
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:40
110 km
arr. 11:42
dep. 11:43
112 km
Djunis, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:51
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:56
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:05
dep. 12:05
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:13
dep. 12:14
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:20
142 km
Tesica, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:23
146 km
Grejac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
149 km
arr. 12:32
dep. 12:32
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:34
dep. 12:34
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
159 km
Trupale, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
161 km
arr. 12:49
dep. 12:50
167 km
arr. 12:58
170 km
10:41 12:35 (01:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:41
Nis, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:30
147.1 km
arr. 12:35
149.1 km
15:16 19:05 (03:49)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 15:16
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
11 km
arr. 15:34
dep. 15:35
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:49
21 km
Brzan, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:00
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:05
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
50 km
arr. 16:38
dep. 16:39
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
64 km
Paracin, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:51
72 km
arr. 17:07
dep. 17:07
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:11
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
90 km
Lucina, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
92 km
Stalac, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:47
110 km
arr. 17:49
dep. 17:50
112 km
Djunis, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:58
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:08
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:16
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:20
dep. 18:21
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
142 km
Tesica, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:30
146 km
Grejac, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
149 km
arr. 18:39
dep. 18:39
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:41
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:44
159 km
Trupale, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
161 km
arr. 18:56
dep. 18:57
167 km
arr. 19:05
170 km
15:50 18:15 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:50
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
51 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
61 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
119 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
149 km
arr. 18:15
150 km
17:17 21:05 (03:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 17:17
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:21
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
11 km
arr. 17:35
dep. 17:36
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:50
21 km
Brzan, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:06
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
50 km
arr. 18:39
dep. 18:39
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
64 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
72 km
arr. 19:07
dep. 19:07
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
90 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
92 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
110 km
arr. 19:49
dep. 19:50
112 km
Djunis, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:00
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:20
dep. 20:21
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
142 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
146 km
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
149 km
arr. 20:39
dep. 20:39
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:44
159 km
Trupale, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:48
161 km
arr. 20:56
dep. 20:57
167 km
arr. 21:05
170 km
18:59 22:08 (03:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 18:59
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
11 km
arr. 19:16
dep. 19:17
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:21
dep. 19:22
21 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
50 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
64 km
Paracin, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
72 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
90 km
Stalac, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:53
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
106 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:29
128 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:38
dep. 21:39
138 km
arr. 22:08
170 km
19:35 22:05 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:35
Jagodina, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
41 km
Cuprija, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
112 km
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
143 km
arr. 22:05
144 km

Naselja Velika Plana i Nis su međusobno udaljena ~161 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 54min., a najduže 03h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.