Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Plana - Nis timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:55 09:38 (03:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 05:55
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
11 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:13
dep. 06:14
18 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
20 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
21 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
50 km
arr. 07:13
dep. 07:13
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
64 km
Paracin, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
72 km
arr. 07:41
dep. 07:41
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:45
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
90 km
Lucina, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:57
92 km
Stalac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:16
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:20
110 km
arr. 08:22
dep. 08:23
112 km
Djunis, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:33
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:53
dep. 08:54
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:58
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
142 km
Tesica, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:03
146 km
Grejac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
149 km
arr. 09:12
dep. 09:12
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
159 km
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
161 km
arr. 09:29
dep. 09:30
167 km
arr. 09:38
170 km
07:31 10:40 (03:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 07:31
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
11 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:48
dep. 07:49
18 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
21 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:34
50 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
64 km
Paracin, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
72 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
90 km
Stalac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
106 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
128 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:10
dep. 10:11
138 km
arr. 10:40
170 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 07:45
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
41 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
112 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
143 km
arr. 10:15
144 km
09:17 13:06 (03:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 09:17
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
11 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
18 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
21 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:34
50 km
arr. 10:39
dep. 10:40
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
64 km
Paracin, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
72 km
arr. 11:08
dep. 11:08
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
90 km
Lucina, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
92 km
Stalac, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:28
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
110 km
arr. 11:50
dep. 11:50
112 km
Djunis, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:57
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:02
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:10
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:13
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:17
dep. 12:18
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:24
142 km
Tesica, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:27
146 km
Grejac, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
149 km
arr. 12:35
dep. 12:35
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
159 km
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
161 km
arr. 12:57
dep. 12:58
167 km
arr. 13:06
170 km
10:41 12:35 (01:54)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:41
Nis, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:30
147.1 km
arr. 12:35
149.1 km
15:02 19:04 (04:02)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 15:02
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
11 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:21
18 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
21 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
50 km
arr. 16:24
dep. 16:25
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
64 km
Paracin, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
72 km
arr. 16:53
dep. 16:53
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:57
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
90 km
Lucina, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
92 km
Stalac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:24
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
110 km
arr. 17:48
dep. 17:49
112 km
Djunis, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:57
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:02
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:11
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:14
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 18:18
dep. 18:19
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Tesica, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
146 km
Grejac, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
149 km
arr. 18:37
dep. 18:37
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
159 km
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
161 km
arr. 18:55
dep. 18:56
167 km
arr. 19:04
170 km
17:21 21:04 (03:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 17:21
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
11 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:38
dep. 17:38
18 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
21 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
50 km
arr. 18:39
dep. 18:39
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
64 km
Paracin, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
72 km
arr. 19:07
dep. 19:07
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:11
dep. 19:11
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:20
90 km
Lucina, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
92 km
Stalac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
110 km
arr. 19:49
dep. 19:50
112 km
Djunis, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 20:00
dep. 20:00
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:20
dep. 20:21
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
142 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
146 km
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
149 km
arr. 20:38
dep. 20:38
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
159 km
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
161 km
arr. 20:55
dep. 20:56
167 km
arr. 21:04
170 km
19:04 22:12 (03:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 19:04
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
11 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:21
dep. 19:21
18 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
21 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:07
50 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
64 km
Paracin, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
72 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
90 km
Stalac, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:15
dep. 21:16
106 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:33
128 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:42
dep. 21:43
138 km
arr. 22:12
170 km
19:35 22:05 (02:30)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:35
Jagodina, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
41 km
Cuprija, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
112 km
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
143 km
arr. 22:05
144 km

Naselja Velika Plana i Nis su međusobno udaljena ~162 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 54min., a najduže 04h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.