Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Velika Plana - Nis timetable

monday, 19.11.2018.
05:52 09:30 (03:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 05:52
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
11 km
arr. 06:09
dep. 06:10
18 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Lapovo, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:17
21 km
Brzan, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 06:52
dep. 06:52
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
50 km
arr. 07:04
dep. 07:04
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
64 km
Paracin, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
72 km
arr. 07:33
dep. 07:33
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:37
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
90 km
Lucina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
92 km
Stalac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:13
110 km
arr. 08:15
dep. 08:15
112 km
Djunis, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:28
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:45
dep. 08:46
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:50
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
142 km
Tesica, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
146 km
Grejac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
149 km
arr. 09:04
dep. 09:04
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:06
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
159 km
Trupale, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
161 km
arr. 09:21
dep. 09:22
167 km
arr. 09:30
170 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 07:45
Jagodina, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
41 km
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
112 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
143 km
arr. 10:15
144 km
08:17 11:26 (03:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 08:17
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
11 km
arr. 08:34
dep. 08:35
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
21 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
50 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
64 km
Paracin, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
72 km
Cicevac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
90 km
Stalac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:27
106 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
128 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:52
dep. 10:53
138 km
arr. 11:26
170 km
09:25 13:10 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 09:25
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:28
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
11 km
arr. 09:42
dep. 09:43
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:57
21 km
Brzan, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
50 km
arr. 10:44
dep. 10:44
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:50
64 km
Paracin, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
72 km
arr. 11:13
dep. 11:13
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
90 km
Lucina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:29
92 km
Stalac, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
110 km
arr. 11:55
dep. 11:56
112 km
Djunis, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:14
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:21
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:25
dep. 12:26
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:32
142 km
Tesica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
146 km
Grejac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
149 km
arr. 12:44
dep. 12:44
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
159 km
Trupale, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
161 km
arr. 13:01
dep. 13:02
167 km
arr. 13:10
170 km
10:41 12:35 (01:54)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:41
Nis, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:30
147.1 km
arr. 12:35
149.1 km
14:38 18:35 (03:57)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 14:38
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
11 km
arr. 14:55
dep. 14:56
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:10
21 km
Brzan, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:45
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
50 km
arr. 15:57
dep. 15:57
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
64 km
Paracin, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
72 km
arr. 16:26
dep. 16:26
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
90 km
Lucina, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
92 km
Stalac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
110 km
arr. 17:19
dep. 17:20
112 km
Djunis, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
142 km
Tesica, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
146 km
Grejac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
149 km
arr. 18:08
dep. 18:08
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
159 km
Trupale, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
161 km
arr. 18:25
dep. 18:27
167 km
arr. 18:35
170 km
15:50 18:15 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:50
Jagodina, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
51 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
61 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
119 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
149 km
arr. 18:15
150 km
17:20 21:00 (03:40)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 17:20
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:23
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
8 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
11 km
arr. 17:37
dep. 17:37
18 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 17:40
dep. 17:40
20 km
Lapovo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:47
21 km
Brzan, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
28 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:01
29 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:06
dep. 18:07
33 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:17
40 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
45 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
50 km
arr. 18:34
dep. 18:34
55 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
64 km
Paracin, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
72 km
arr. 19:03
dep. 19:03
81 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:07
84 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
90 km
Lucina, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
92 km
Stalac, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
106 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
110 km
arr. 19:45
dep. 19:45
112 km
Djunis, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
116 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:53
121 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
122 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
125 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
128 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:07
131 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
133 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:15
dep. 20:16
138 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:20
141 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:22
142 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
146 km
Grejac, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
149 km
arr. 20:34
dep. 20:34
152 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:36
155 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
159 km
Trupale, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
161 km
arr. 20:51
dep. 20:52
167 km
arr. 21:00
170 km
18:54 22:04 (03:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 18:54
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
11 km
arr. 19:10
dep. 19:11
18 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
21 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
50 km
Cuprija, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
64 km
Paracin, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
72 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
90 km
Stalac, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
95 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
106 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:20
dep. 21:21
128 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:30
dep. 21:31
138 km
arr. 22:04
170 km
19:35 22:05 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:35
Jagodina, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
41 km
Cuprija, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
51 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
112 km
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
143 km
arr. 22:05
144 km

Naselja Velika Plana i Nis su međusobno udaljena ~161 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 54min., a najduže 03h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 05:52 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.