Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Plana - Lozovik kod Velike Plane timetable

monday, 17.02.2020.
05:00 05:37 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:12
dep. 05:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 05:16
dep. 05:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:32
dep. 05:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:37
23 km
05:10 05:41 (00:31)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:10
Veliko Orasje, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:17
dep. 05:17
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:21
dep. 05:21
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:27
dep. 05:27
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:33
dep. 05:33
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:36
dep. 05:36
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:38
dep. 05:38
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:41
23 km
05:10 05:50 (00:40)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:10
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 05:11
dep. 05:11
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:12
dep. 05:12
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:20
dep. 05:20
6 km
Krnjevo, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
8 km
Krnjevo, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:41
dep. 05:41
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:44
dep. 05:44
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:46
dep. 05:46
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:50
23 km
05:30 06:03 (00:33)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Veliko Orasje, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:59
dep. 05:59
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:03
23 km
05:30 06:15 (00:45)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Krnjevo, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Krnjevo, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 05:49
dep. 05:49
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:59
dep. 05:59
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:01
dep. 06:01
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:11
dep. 06:11
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:15
23 km
06:00 06:38 (00:38)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:33
dep. 06:33
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:36
dep. 06:36
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:38
23 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:00
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Krnjevo, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
8 km
Krnjevo, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 06:15
dep. 06:15
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:31
dep. 06:31
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:34
dep. 06:34
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:36
dep. 06:36
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:38
dep. 06:38
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:40
23 km
06:45 07:22 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:45
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:54
dep. 06:54
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:17
dep. 07:17
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:19
dep. 07:19
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:22
23 km
08:20 08:58 (00:38)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 08:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Krnjevo, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:43
dep. 08:43
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:45
dep. 08:45
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:53
dep. 08:53
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:55
dep. 08:55
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:58
23 km
08:20 09:01 (00:41)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 08:20
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Krnjevo, 1
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Krnjevo, 2
arr. 08:33
dep. 08:33
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 08:34
dep. 08:34
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:45
dep. 08:45
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:47
dep. 08:47
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:49
dep. 08:49
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:52
dep. 08:52
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:55
dep. 08:55
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:57
dep. 08:57
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:59
dep. 08:59
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:01
23 km
08:45 09:22 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 08:45
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:54
dep. 08:54
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:57
dep. 08:57
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:04
dep. 09:04
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:06
dep. 09:06
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:07
dep. 09:07
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:17
dep. 09:17
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:19
dep. 09:19
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:22
23 km
10:00 10:38 (00:38)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:10
dep. 10:10
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 10:23
dep. 10:23
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:30
dep. 10:30
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:35
dep. 10:35
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:38
23 km
10:00 10:39 (00:39)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:00
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
6 km
Krnjevo, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
8 km
Krnjevo, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 10:14
dep. 10:14
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:19
dep. 10:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 10:23
dep. 10:23
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:30
dep. 10:30
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:35
dep. 10:35
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:37
dep. 10:37
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:39
23 km
11:30 12:06 (00:36)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:30
Veliko Orasje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:01
dep. 12:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:03
dep. 12:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:06
23 km
11:30 12:09 (00:39)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:30
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Krnjevo, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Krnjevo, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 11:51
dep. 11:51
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:53
dep. 11:53
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:55
dep. 11:55
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:00
dep. 12:00
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:03
dep. 12:03
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:05
dep. 12:05
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:07
dep. 12:07
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:09
23 km
11:45 12:22 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:45
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:57
dep. 11:57
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:07
dep. 12:07
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:17
dep. 12:17
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:19
dep. 12:19
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:22
23 km
12:05 12:24 (00:19)
Railway stationRailway station - Lozovik - Saraoci
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 12:05
Veliko Orasje, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
9 km
arr. 12:15
dep. 12:16
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 12:24
21 km
12:50 13:30 (00:40)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:50
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Krnjevo, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
8 km
Krnjevo, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 13:05
dep. 13:05
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:14
dep. 13:14
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 13:16
dep. 13:16
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 13:21
dep. 13:21
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:24
dep. 13:24
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 13:26
dep. 13:26
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:28
dep. 13:28
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:30
23 km
12:50 13:35 (00:45)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:50
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:00
dep. 13:00
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:10
dep. 13:10
9 km
Krnjevo, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 13:29
dep. 13:29
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 13:33
dep. 13:33
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:35
23 km
13:00 13:37 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:09
dep. 13:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:12
dep. 13:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:37
23 km
15:00 15:37 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:09
dep. 15:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:12
dep. 15:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:37
23 km
15:30 16:02 (00:32)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:30
Veliko Orasje, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Krnjevo, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:02
23 km
15:30 16:09 (00:39)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:30
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Krnjevo, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Krnjevo, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:03
dep. 16:03
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:05
dep. 16:05
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:09
23 km
16:00 16:37 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:09
dep. 16:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:12
dep. 16:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:22
dep. 16:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:32
dep. 16:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:34
dep. 16:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:37
23 km
16:30 17:06 (00:36)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:30
Veliko Orasje, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 17:03
dep. 17:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:06
23 km
16:30 17:09 (00:39)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:30
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Krnjevo, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Krnjevo, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:49
dep. 16:49
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:53
dep. 16:53
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:55
dep. 16:55
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 17:00
dep. 17:00
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:03
dep. 17:03
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:07
dep. 17:07
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:09
23 km
17:00 17:37 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 17:00
Velika Plana, Bagersko
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:12
dep. 17:12
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:34
dep. 17:34
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:37
23 km
17:30 18:09 (00:39)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 17:30
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 17:31
dep. 17:31
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:39
dep. 17:39
6 km
Krnjevo, 1
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Krnjevo, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:49
dep. 17:49
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 17:51
dep. 17:51
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:53
dep. 17:53
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 17:55
dep. 17:55
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:00
dep. 18:00
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:03
dep. 18:03
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:07
dep. 18:07
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:09
23 km
20:15 20:48 (00:33)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 20:15
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:17
dep. 20:17
1.4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
4.9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:22
dep. 20:22
5.4 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:25
dep. 20:25
7.9 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 20:27
dep. 20:27
9.5 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
11.5 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
12.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:35
dep. 20:35
14.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 20:36
dep. 20:36
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
16.1 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
18.6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:45
dep. 20:45
19.6 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:48
21.6 km
20:20 21:18 (00:58)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 20:20
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:21
dep. 20:21
0.5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:32
dep. 20:32
6 km
Krnjevo, 1
arr. 20:36
dep. 20:36
8 km
Krnjevo, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
8.5 km
Krnjevo, 3
arr. 20:38
dep. 20:38
9 km
Krnjevo, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
16 km
Krnjevo, Navip
arr. 20:50
dep. 20:50
15 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 20:48
dep. 20:48
14 km
Krnjevo, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
18 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 20:58
dep. 20:58
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:00
dep. 21:00
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 21:02
dep. 21:02
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:04
dep. 21:04
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:08
dep. 21:08
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:12
dep. 21:12
26 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:14
dep. 21:14
27 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 21:16
dep. 21:16
28 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:18
29 km
20:30 21:07 (00:37)
Bus stationPetrol station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 20:30
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:39
dep. 20:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:42
dep. 20:42
9 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 20:46
dep. 20:46
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
16 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:02
dep. 21:02
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 21:04
dep. 21:04
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:07
23 km

Naselja Velika Plana i Lozovik kod Velike Plane su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.