Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Plana - Donja Raca timetable

sunday, 16.06.2024.
14:30 15:06 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Donja Raca
arr. 15:06
18 km
Velika Plana - Donja Raca timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
06:10 06:47 (00:37)
Bus stationDva bagrema
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:10
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:14
dep. 06:14
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:16
dep. 06:16
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 06:18
dep. 06:18
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 06:20
dep. 06:20
4.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
5.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
6.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 06:24
dep. 06:24
7.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
arr. 06:27
dep. 06:27
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 06:29
dep. 06:29
10.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
11.9 km
Rakinac, Petkovici
arr. 06:35
dep. 06:35
14.4 km
Rakinac
arr. 06:37
dep. 06:37
15.1 km
Rakinac, 3
arr. 06:40
dep. 06:40
16.7 km
Donja Raca, Pinosava
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Donja Raca, Dva bagrema
arr. 06:47
21.8 km
06:45 07:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:45
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:53
dep. 06:53
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 06:59
dep. 06:59
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Donja Raca
arr. 07:10
18 km
12:00 12:37 (00:37)
Bus stationDva bagrema
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:04
dep. 12:04
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 12:10
dep. 12:10
4.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 12:12
dep. 12:12
5.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
6.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 12:14
dep. 12:14
7.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 12:19
dep. 12:19
10.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
11.9 km
Rakinac, Petkovici
arr. 12:25
dep. 12:25
14.4 km
Rakinac
arr. 12:27
dep. 12:27
15.1 km
Rakinac, 3
arr. 12:30
dep. 12:30
16.7 km
Donja Raca, Pinosava
arr. 12:35
dep. 12:35
20 km
Donja Raca, Dva bagrema
arr. 12:37
21.8 km
12:30 12:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:34
dep. 12:34
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:36
dep. 12:36
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
4.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:40
dep. 12:40
5.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:42
dep. 12:42
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:43
dep. 12:43
8.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:46
dep. 12:46
9.4 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:48
dep. 12:48
10.7 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 12:54
dep. 12:54
14.9 km
Donja Raca
arr. 12:58
18.1 km
14:30 15:06 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Donja Raca
arr. 15:06
18 km
Velika Plana - Donja Raca timetable
Departures on: tuesday, 18.06.2024.
06:10 06:47 (00:37)
Bus stationDva bagrema
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:10
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:14
dep. 06:14
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:16
dep. 06:16
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 06:18
dep. 06:18
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 06:20
dep. 06:20
4.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
5.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
6.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 06:24
dep. 06:24
7.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
arr. 06:27
dep. 06:27
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 06:29
dep. 06:29
10.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
11.9 km
Rakinac, Petkovici
arr. 06:35
dep. 06:35
14.4 km
Rakinac
arr. 06:37
dep. 06:37
15.1 km
Rakinac, 3
arr. 06:40
dep. 06:40
16.7 km
Donja Raca, Pinosava
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Donja Raca, Dva bagrema
arr. 06:47
21.8 km
06:45 07:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:45
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:53
dep. 06:53
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 06:59
dep. 06:59
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Donja Raca
arr. 07:10
18 km
12:00 12:37 (00:37)
Bus stationDva bagrema
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:04
dep. 12:04
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, E. kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
3.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, D. cuprija
arr. 12:10
dep. 12:10
4.6 km
Staro Selo kod Velike Plane, S. raskrsnica
arr. 12:12
dep. 12:12
5.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
6.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Dva lava
arr. 12:14
dep. 12:14
7.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gornji kraj
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Farma
arr. 12:19
dep. 12:19
10.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
11.9 km
Rakinac, Petkovici
arr. 12:25
dep. 12:25
14.4 km
Rakinac
arr. 12:27
dep. 12:27
15.1 km
Rakinac, 3
arr. 12:30
dep. 12:30
16.7 km
Donja Raca, Pinosava
arr. 12:35
dep. 12:35
20 km
Donja Raca, Dva bagrema
arr. 12:37
21.8 km
12:30 12:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:34
dep. 12:34
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:36
dep. 12:36
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
4.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:40
dep. 12:40
5.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:42
dep. 12:42
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:43
dep. 12:43
8.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:46
dep. 12:46
9.4 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:48
dep. 12:48
10.7 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 12:54
dep. 12:54
14.9 km
Donja Raca
arr. 12:58
18.1 km
14:30 15:06 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Donja Raca
arr. 15:06
18 km

Naselja Velika Plana i Donja Raca su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.