Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Plana - Donja Livadica timetable

saturday, 15.08.2020.
05:45 05:55 (00:10)
Bus stationPorodinski Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:45
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 05:47
dep. 05:47
1.2 km
Velika Plana, Ciglana
arr. 05:49
dep. 05:49
2.6 km
Velika Plana, Most D - R. most
arr. 05:50
dep. 05:50
3.7 km
Donja Livadica, Popovaca
arr. 05:53
dep. 05:53
6.6 km
Donja Livadica, Porodinski Put
arr. 05:55
7.9 km
05:45 06:00 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:45
Velika Plana, Gosa 2
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Velika Plana, Bocika
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Velika Plana, Ciglana
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Velika Plana, Most D - R. most
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Donja Livadica, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Donja Livadica, Dom
arr. 06:00
8 km
10:30 10:40 (00:10)
Bus stationPorodinski Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:30
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:32
dep. 10:32
1.2 km
Velika Plana, Ciglana
arr. 10:34
dep. 10:34
2.6 km
Velika Plana, Most D - R. most
arr. 10:35
dep. 10:35
3.7 km
Donja Livadica, Popovaca
arr. 10:38
dep. 10:38
6.6 km
Donja Livadica, Porodinski Put
arr. 10:40
7.9 km
10:30 10:45 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:30
Velika Plana, Gosa 2
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
Velika Plana, Bocika
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Velika Plana, Ciglana
arr. 10:37
dep. 10:37
4 km
Velika Plana, Most D - R. most
arr. 10:39
dep. 10:39
5 km
Donja Livadica, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
7 km
Donja Livadica, Dom
arr. 10:45
8 km
12:40 12:46 (00:06)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:40
Donja Livadica, Dom
arr. 12:46
5 km
14:45 14:55 (00:10)
Bus stationPorodinski Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:45
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:47
dep. 14:47
1.2 km
Velika Plana, Ciglana
arr. 14:49
dep. 14:49
2.6 km
Velika Plana, Most D - R. most
arr. 14:50
dep. 14:50
3.7 km
Donja Livadica, Popovaca
arr. 14:53
dep. 14:53
6.6 km
Donja Livadica, Porodinski Put
arr. 14:55
7.9 km
19:30 19:46 (00:16)
Bus stationPorodinski Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:30
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 19:33
dep. 19:33
1.2 km
Velika Plana, Ciglana
arr. 19:36
dep. 19:36
2.6 km
Velika Plana, Most D - R. most
arr. 19:38
dep. 19:38
3.7 km
Donja Livadica, Popovaca
arr. 19:43
dep. 19:43
6.6 km
Donja Livadica, Porodinski Put
arr. 19:46
7.9 km
19:45 20:00 (00:15)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: school-holidays (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:45
Velika Plana, Gosa 2
arr. 19:46
dep. 19:46
0.5 km
Velika Plana, Bocika
arr. 19:48
dep. 19:48
2 km
Velika Plana, Ciglana
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Velika Plana, Most D - R. most
arr. 19:54
dep. 19:54
5 km
Donja Livadica, Intersection
arr. 19:58
dep. 19:58
7 km
Donja Livadica, Dom
arr. 20:00
8 km

Naselja Velika Plana i Donja Livadica su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Velika Plana - Donja Livadica iznosi od 0,86 EUR do 0,86 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.