Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Krusevica nera Krusevac - Krusevac timetable

saturday, 20.07.2019.
12:00 12:27 (00:27)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
dep. 12:00
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
Jasika, 3G
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Jasika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:13
dep. 12:13
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:15
dep. 12:15
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:20
dep. 12:20
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:22
dep. 12:22
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:24
dep. 12:24
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 12:25
dep. 12:25
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 12:26
dep. 12:26
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 12:27
10 km
16:00 16:24 (00:24)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
dep. 16:00
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
0.5 km
Jasika, 3G
arr. 16:04
dep. 16:04
1.5 km
Jasika, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:10
dep. 16:10
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 16:12
dep. 16:12
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:17
dep. 16:17
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:19
dep. 16:19
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 16:22
dep. 16:22
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 16:23
dep. 16:23
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 16:24
10 km
20:00 20:18 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
dep. 20:00
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
0.5 km
Jasika, 3G
arr. 20:06
dep. 20:06
1.5 km
Jasika, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:13
dep. 20:13
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:15
dep. 20:15
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:16
dep. 20:16
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:18
6.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
12:00 12:27 (00:27)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
dep. 12:00
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
Jasika, 3G
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Jasika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:13
dep. 12:13
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:15
dep. 12:15
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:20
dep. 12:20
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:22
dep. 12:22
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:24
dep. 12:24
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 12:25
dep. 12:25
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 12:26
dep. 12:26
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 12:27
10 km
Velika Krusevica nera Krusevac - Krusevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:30 06:45 (00:15)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
dep. 06:30
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Jasika, 3G
arr. 06:34
dep. 06:34
1.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:40
dep. 06:40
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:44
dep. 06:44
6.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:45
7.1 km
12:00 12:27 (00:27)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
dep. 12:00
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
Jasika, 3G
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Jasika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:13
dep. 12:13
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:15
dep. 12:15
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:20
dep. 12:20
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:22
dep. 12:22
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:24
dep. 12:24
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 12:25
dep. 12:25
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 12:26
dep. 12:26
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 12:27
10 km
16:00 16:27 (00:27)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
dep. 16:00
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
0.5 km
Jasika, 3G
arr. 16:06
dep. 16:06
1.5 km
Jasika, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:13
dep. 16:13
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 16:15
dep. 16:15
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:16
dep. 16:16
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:18
dep. 16:18
6.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
dep. 16:20
7.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:22
dep. 16:22
7.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:24
dep. 16:24
8.6 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 16:25
dep. 16:25
9.2 km
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 16:26
dep. 16:26
9.5 km
Krusevac, Rasadnik 3
arr. 16:27
10 km
20:00 20:18 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
dep. 20:00
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
0.5 km
Jasika, 3G
arr. 20:06
dep. 20:06
1.5 km
Jasika, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
2 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:13
dep. 20:13
4.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:15
dep. 20:15
5.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:16
dep. 20:16
6 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:18
6.5 km

Naselja Velika Krusevica nera Krusevac i Krusevac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Krusevica nera Krusevac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.