Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Krsna - Mladenovac timetable

sunday, 23.02.2020.
04:15 04:57 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 04:15
Velika Krsna, Dud
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 04:19
dep. 04:19
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 04:21
dep. 04:21
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 04:26
dep. 04:26
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 04:27
dep. 04:27
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 04:29
dep. 04:29
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 04:32
dep. 04:32
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 04:40
dep. 04:40
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 04:42
dep. 04:42
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 04:44
dep. 04:44
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 04:46
dep. 04:46
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 04:47
dep. 04:47
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 04:51
dep. 04:51
14.8 km
arr. 04:54
dep. 04:54
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 04:57
17.3 km
06:20 07:02 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 06:20
Velika Krsna, Dud
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 06:31
dep. 06:31
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 06:32
dep. 06:32
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 06:34
dep. 06:34
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 06:37
dep. 06:37
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:45
dep. 06:45
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 06:47
dep. 06:47
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 06:51
dep. 06:51
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:52
dep. 06:52
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:56
dep. 06:56
14.8 km
arr. 06:59
dep. 06:59
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:02
17.3 km
06:27 07:07 (00:40)
VlaiciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Vlaici
dep. 06:27
Velika Krsna, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:54
dep. 06:54
11.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:07
17 km
09:22 10:04 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 09:22
Velika Krsna, Dud
arr. 09:24
dep. 09:24
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 09:26
dep. 09:26
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 09:28
dep. 09:28
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 09:33
dep. 09:33
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 09:34
dep. 09:34
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 09:36
dep. 09:36
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 09:39
dep. 09:39
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 09:47
dep. 09:47
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 09:49
dep. 09:49
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 09:53
dep. 09:53
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 09:54
dep. 09:54
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 09:58
dep. 09:58
14.8 km
arr. 10:01
dep. 10:01
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:04
17.3 km
09:37 10:17 (00:40)
VlaiciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Vlaici
dep. 09:37
Velika Krsna, Dom
arr. 09:41
dep. 09:41
2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 10:04
dep. 10:04
11.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:17
17 km
11:52 12:34 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 11:52
Velika Krsna, Dud
arr. 11:54
dep. 11:54
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 11:56
dep. 11:56
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 12:03
dep. 12:03
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 12:04
dep. 12:04
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 12:06
dep. 12:06
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 12:17
dep. 12:17
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 12:19
dep. 12:19
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 12:23
dep. 12:23
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 12:24
dep. 12:24
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 12:28
dep. 12:28
14.8 km
arr. 12:31
dep. 12:31
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:34
17.3 km
12:07 12:47 (00:40)
VlaiciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Vlaici
dep. 12:07
Velika Krsna, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
11.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:47
17 km
13:52 14:34 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 13:52
Velika Krsna, Dud
arr. 13:54
dep. 13:54
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 13:56
dep. 13:56
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 13:58
dep. 13:58
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 14:03
dep. 14:03
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 14:04
dep. 14:04
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 14:06
dep. 14:06
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 14:09
dep. 14:09
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 14:17
dep. 14:17
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 14:19
dep. 14:19
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 14:23
dep. 14:23
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 14:24
dep. 14:24
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 14:28
dep. 14:28
14.8 km
arr. 14:31
dep. 14:31
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:34
17.3 km
15:32 16:14 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 15:32
Velika Krsna, Dud
arr. 15:34
dep. 15:34
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 15:36
dep. 15:36
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 15:43
dep. 15:43
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 15:44
dep. 15:44
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 15:46
dep. 15:46
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 15:57
dep. 15:57
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 15:59
dep. 15:59
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:01
dep. 16:01
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 16:03
dep. 16:03
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 16:04
dep. 16:04
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 16:08
dep. 16:08
14.8 km
arr. 16:11
dep. 16:11
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:14
17.3 km
15:47 16:15 (00:28)
VlaiciBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Vlaici
dep. 15:47
Velika Krsna, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
18 km
18:12 18:54 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 18:12
Velika Krsna, Dud
arr. 18:14
dep. 18:14
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 18:16
dep. 18:16
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 18:18
dep. 18:18
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 18:23
dep. 18:23
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 18:24
dep. 18:24
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 18:26
dep. 18:26
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 18:29
dep. 18:29
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 18:37
dep. 18:37
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 18:39
dep. 18:39
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 18:41
dep. 18:41
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 18:43
dep. 18:43
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 18:44
dep. 18:44
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 18:48
dep. 18:48
14.8 km
arr. 18:51
dep. 18:51
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:54
17.3 km
20:12 20:54 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 20:12
Velika Krsna, Dud
arr. 20:14
dep. 20:14
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 20:16
dep. 20:16
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 20:18
dep. 20:18
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 20:23
dep. 20:23
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 20:24
dep. 20:24
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 20:26
dep. 20:26
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 20:29
dep. 20:29
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 20:37
dep. 20:37
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 20:39
dep. 20:39
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 20:41
dep. 20:41
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 20:43
dep. 20:43
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 20:44
dep. 20:44
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 20:48
dep. 20:48
14.8 km
arr. 20:51
dep. 20:51
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:54
17.3 km
22:02 22:44 (00:42)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Krsna, Okretnica
dep. 22:02
Velika Krsna, Dud
arr. 22:04
dep. 22:04
1 km
Velika Krsna, Pijaca
arr. 22:06
dep. 22:06
1.4 km
Velika Krsna, Dom
arr. 22:08
dep. 22:08
2.3 km
Velika Krsna, Arilje
arr. 22:13
dep. 22:13
3.1 km
Velika Krsna, Ovca
arr. 22:14
dep. 22:14
3.9 km
Velika Krsna, Valjak
arr. 22:16
dep. 22:16
4.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
arr. 22:19
dep. 22:19
7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 22:27
dep. 22:27
10.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 22:29
dep. 22:29
11.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 22:31
dep. 22:31
11.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 22:33
dep. 22:33
12.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 22:34
dep. 22:34
13.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 22:38
dep. 22:38
14.8 km
arr. 22:41
dep. 22:41
16.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:44
17.3 km

Naselja Velika Krsna i Mladenovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Krsna je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 22:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.