Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Velika Grabovnica kod Leskovca - Leskovac timetable

monday, 18.02.2019.
04:31 04:37 (00:06)
Railway station - Djordjevo
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
dep. 04:31
Leskovac, Railway station
arr. 04:37
9 km
05:00 05:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 05:00
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
4.5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Gornji Bunibrod
arr. 05:11
dep. 05:11
6 km
Donji Bunibrod
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Badince
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 05:22
dep. 05:22
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:24
dep. 05:24
14 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:25
dep. 05:25
14.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
15 km
05:00 05:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 05:00
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
4.5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Gornji Bunibrod
arr. 05:11
dep. 05:11
6 km
Donji Bunibrod
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Badince
arr. 05:15
dep. 05:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 05:22
dep. 05:22
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:24
dep. 05:24
14 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:25
dep. 05:25
14.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
15 km
05:50 06:30 (00:40)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 05:50
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Donji Bunibrod
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Badince
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 06:20
dep. 06:20
13.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
14.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:28
dep. 06:28
14.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
16 km
05:50 06:30 (00:40)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 05:50
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Donji Bunibrod
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Badince
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 06:20
dep. 06:20
13.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
14.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:28
dep. 06:28
14.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
16 km
06:15 06:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 06:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:28
dep. 06:28
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 06:32
dep. 06:32
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:40
13 km
06:15 06:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 06:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:28
dep. 06:28
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 06:32
dep. 06:32
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:40
13 km
07:15 07:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 07:15
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Donji Bunibrod
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Badince
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:42
dep. 07:42
13.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 07:44
dep. 07:44
14 km
Leskovac, Bolnica
arr. 07:45
dep. 07:45
14.3 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
16 km
07:15 07:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 07:15
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Donji Bunibrod
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Badince
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:42
dep. 07:42
13.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 07:44
dep. 07:44
14 km
Leskovac, Bolnica
arr. 07:45
dep. 07:45
14.3 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
16 km
07:25 07:50 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 07:25
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 07:38
dep. 07:38
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:39
dep. 07:39
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 07:41
dep. 07:41
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:43
dep. 07:43
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
13 km
07:25 07:50 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 07:25
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 07:38
dep. 07:38
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:39
dep. 07:39
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 07:41
dep. 07:41
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:43
dep. 07:43
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
13 km
07:40 08:00 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 07:40
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:47
dep. 07:47
11 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:50
dep. 07:50
11.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:00
16 km
07:40 08:00 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 07:40
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:47
dep. 07:47
11 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:50
dep. 07:50
11.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:00
16 km
08:08 08:25 (00:17)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 08:08
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:16
dep. 08:16
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:22
dep. 08:22
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 08:23
dep. 08:23
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
13 km
08:08 08:25 (00:17)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 08:08
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:16
dep. 08:16
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:22
dep. 08:22
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 08:23
dep. 08:23
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
13 km
09:05 09:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 09:05
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:15
dep. 09:15
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Donji Bunibrod
arr. 09:22
dep. 09:22
7 km
Badince
arr. 09:24
dep. 09:24
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:28
dep. 09:28
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:29
dep. 09:29
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 09:30
dep. 09:30
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
15 km
09:05 09:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 09:05
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:15
dep. 09:15
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Donji Bunibrod
arr. 09:22
dep. 09:22
7 km
Badince
arr. 09:24
dep. 09:24
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:28
dep. 09:28
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:29
dep. 09:29
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 09:30
dep. 09:30
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
15 km
10:00 10:35 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 10:00
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 10:14
dep. 10:14
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 10:16
dep. 10:16
6 km
Donji Bunibrod
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Badince
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 10:25
dep. 10:25
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 10:30
dep. 10:30
13.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:35
16 km
10:00 10:35 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 10:00
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 10:14
dep. 10:14
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 10:16
dep. 10:16
6 km
Donji Bunibrod
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Badince
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 10:25
dep. 10:25
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 10:30
dep. 10:30
13.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:35
16 km
10:05 10:30 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 10:05
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:10
dep. 10:10
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:13
dep. 10:13
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 10:20
dep. 10:20
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 10:22
dep. 10:22
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
13 km
10:05 10:30 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 10:05
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:10
dep. 10:10
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:13
dep. 10:13
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 10:16
dep. 10:16
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 10:20
dep. 10:20
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 10:22
dep. 10:22
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
13 km
11:10 11:40 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 11:10
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 11:20
dep. 11:20
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 11:22
dep. 11:22
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Donji Bunibrod
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Badince
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:34
dep. 11:34
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 11:38
dep. 11:38
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
15 km
11:10 11:40 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 11:10
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 11:20
dep. 11:20
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 11:22
dep. 11:22
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Donji Bunibrod
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Badince
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:34
dep. 11:34
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 11:38
dep. 11:38
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
15 km
11:15 11:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 11:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:20
dep. 11:20
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 11:29
dep. 11:29
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 11:31
dep. 11:31
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:36
dep. 11:36
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
13 km
11:15 11:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 11:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:20
dep. 11:20
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 11:29
dep. 11:29
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 11:31
dep. 11:31
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:36
dep. 11:36
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
13 km
12:10 13:00 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 12:10
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:24
dep. 12:24
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Donji Bunibrod
arr. 12:28
dep. 12:28
7 km
Badince
arr. 12:30
dep. 12:30
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:37
dep. 12:37
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 12:40
dep. 12:40
13.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
14 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:45
dep. 12:45
14.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:47
dep. 12:47
14.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:00
16 km
12:10 13:00 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 12:10
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:24
dep. 12:24
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Donji Bunibrod
arr. 12:28
dep. 12:28
7 km
Badince
arr. 12:30
dep. 12:30
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:37
dep. 12:37
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 12:40
dep. 12:40
13.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
14 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:45
dep. 12:45
14.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:47
dep. 12:47
14.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:00
16 km
12:15 12:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 12:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 12:32
dep. 12:32
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
13 km
12:15 12:40 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 12:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 12:32
dep. 12:32
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
13 km
12:55 13:40 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 12:55
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 13:16
dep. 13:16
6 km
Donji Bunibrod
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Badince
arr. 13:20
dep. 13:20
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 13:30
dep. 13:30
13.5 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
16 km
12:55 13:40 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 12:55
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 13:16
dep. 13:16
6 km
Donji Bunibrod
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Badince
arr. 13:20
dep. 13:20
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Leskovac, Gurman
arr. 13:30
dep. 13:30
13.5 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
16 km
13:25 13:50 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 13:25
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 13:42
dep. 13:42
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:46
dep. 13:46
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:50
13 km
13:25 13:50 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 13:25
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 13:42
dep. 13:42
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:46
dep. 13:46
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:50
13 km
13:44 13:50 (00:06)
Railway station - Djordjevo
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
dep. 13:44
Leskovac, Railway station
arr. 13:50
9 km
14:30 14:50 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 14:30
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:43
dep. 14:43
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 14:46
dep. 14:46
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:48
dep. 14:48
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
13 km
14:30 14:50 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 14:30
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:43
dep. 14:43
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 14:46
dep. 14:46
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:48
dep. 14:48
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
13 km
14:50 15:05 (00:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 14:50
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
10 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Leskovac, Gurman
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:05
13 km
14:50 15:05 (00:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 14:50
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
10 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Leskovac, Gurman
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:05
13 km
14:50 15:10 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 14:50
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:03
dep. 15:03
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:04
dep. 15:04
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 15:06
dep. 15:06
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:08
dep. 15:08
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
13 km
14:50 15:10 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 14:50
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:03
dep. 15:03
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:04
dep. 15:04
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 15:06
dep. 15:06
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:08
dep. 15:08
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
13 km
15:15 15:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 15:15
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Donji Bunibrod
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Badince
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
16 km
15:15 15:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 15:15
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Donji Bunibrod
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Badince
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
16 km
15:50 16:10 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 15:50
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:58
dep. 15:58
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:04
dep. 16:04
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 16:06
dep. 16:06
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:08
dep. 16:08
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:10
13 km
15:50 16:10 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 15:50
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:58
dep. 15:58
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:04
dep. 16:04
12 km
Leskovac, Leteks
arr. 16:06
dep. 16:06
12.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:08
dep. 16:08
12.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:10
13 km
17:00 17:10 (00:10)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 17:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
13 km
17:00 17:10 (00:10)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 17:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
13 km
17:00 17:15 (00:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 17:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:07
dep. 17:07
11 km
Leskovac, Gurman
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:15
13 km
17:00 17:15 (00:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 17:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:07
dep. 17:07
11 km
Leskovac, Gurman
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:15
13 km
17:10 17:45 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 17:10
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 17:22
dep. 17:22
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 17:24
dep. 17:24
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Donji Bunibrod
arr. 17:28
dep. 17:28
7 km
Badince
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:37
dep. 17:37
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
16 km
17:10 17:45 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 17:10
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
1 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
4 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 17:22
dep. 17:22
5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 17:24
dep. 17:24
5.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Donji Bunibrod
arr. 17:28
dep. 17:28
7 km
Badince
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:37
dep. 17:37
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
16 km
18:20 18:40 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 18:20
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:25
dep. 18:25
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:28
dep. 18:28
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 18:33
dep. 18:33
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:35
dep. 18:35
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:40
13 km
18:20 18:40 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 18:20
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:25
dep. 18:25
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:28
dep. 18:28
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 18:33
dep. 18:33
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:35
dep. 18:35
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:40
13 km
20:25 20:45 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 20:25
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:33
dep. 20:33
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 20:38
dep. 20:38
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:45
13 km
20:25 20:45 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Leskovca
dep. 20:25
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:33
dep. 20:33
9 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 20:38
dep. 20:38
11 km
Leskovac, Rakic
arr. 20:40
dep. 20:40
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:45
13 km

Naselja Velika Grabovnica kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Grabovnica kod Leskovca je u 04:31 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.