Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Grabovnica kod Brusa - Brus timetable

monday, 15.07.2019.
06:22 06:35 (00:13)
Bozanovici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 06:22
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
5 km
Velika Grabovnica kod Brusa - Brus timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
06:22 06:35 (00:13)
Bozanovici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 06:22
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
5 km
Velika Grabovnica kod Brusa - Brus timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
06:22 06:35 (00:13)
Bozanovici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 06:22
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
5 km
Velika Grabovnica kod Brusa - Brus timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:22 06:35 (00:13)
Bozanovici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 06:22
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
5 km
08:36 08:45 (00:09)
Bozanovici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 08:36
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 08:38
dep. 08:38
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 08:40
dep. 08:40
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 08:41
dep. 08:41
2 km
Brus, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
2.5 km
Brus, SO
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Brus, Posta
arr. 08:44
dep. 08:44
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 08:45
4 km
08:36 08:45 (00:09)
Bozanovici
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 08:36
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 08:38
dep. 08:38
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 08:40
dep. 08:40
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 08:41
dep. 08:41
2 km
Brus, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
2.5 km
Brus, SO
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Brus, Posta
arr. 08:44
dep. 08:44
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 08:45
4 km
18:06 18:15 (00:09)
Bozanovici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 18:06
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 18:08
dep. 18:08
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 18:10
dep. 18:10
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 18:11
dep. 18:11
2 km
Brus, Stadion
arr. 18:12
dep. 18:12
2.5 km
Brus, SO
arr. 18:13
dep. 18:13
3 km
Brus, Posta
arr. 18:14
dep. 18:14
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 18:15
4 km

Naselja Velika Grabovnica kod Brusa i Brus su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Grabovnica kod Brusa je u 06:22 h, dok je poslednji polazak u 18:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.