Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Grabovnica kod Brusa - Brus timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:22 06:35 (00:13)
Bozanovici14. oktobar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 06:22
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
5 km
07:00 07:15 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
dep. 07:00
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Brus, Stadion
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Brus, SO
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Brus, Posta
arr. 07:14
dep. 07:14
6.5 km
Brus, Bus station
arr. 07:15
7 km
14:38 14:50 (00:12)
Bozanovici14. oktobar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 14:38
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 14:41
dep. 14:41
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 14:42
dep. 14:42
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Brus, Stadion
arr. 14:44
dep. 14:44
2.5 km
Brus, SO
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Brus, Posta
arr. 14:46
dep. 14:46
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:50
5 km
15:57 16:05 (00:08)
BozanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 15:57
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 15:55
dep. 15:55
-1 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 15:54
dep. 15:54
-2 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 15:53
dep. 15:53
-3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:59
dep. 15:59
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 16:00
dep. 16:00
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 16:01
dep. 16:01
2 km
Brus, Stadion
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Brus, SO
arr. 16:03
dep. 16:03
3 km
Brus, Posta
arr. 16:04
dep. 16:04
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 16:05
4 km
23:57 00:05 (00:08)
BozanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 23:57
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 23:55
dep. 23:55
-1 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 23:54
dep. 23:54
-2 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 23:53
dep. 23:53
-3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 23:59
dep. 23:59
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 00:00
dep. 00:00
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 00:01
dep. 00:01
2 km
Brus, Stadion
arr. 00:02
dep. 00:02
2.5 km
Brus, SO
arr. 00:03
dep. 00:03
3 km
Brus, Posta
arr. 00:04
dep. 00:04
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 00:05
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa - Brus timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:22 06:35 (00:13)
Bozanovici14. oktobar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 06:22
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
5 km
07:00 07:15 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
dep. 07:00
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Brus, Stadion
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Brus, SO
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Brus, Posta
arr. 07:14
dep. 07:14
6.5 km
Brus, Bus station
arr. 07:15
7 km
08:36 08:45 (00:09)
BozanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 08:36
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 08:38
dep. 08:38
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 08:40
dep. 08:40
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 08:41
dep. 08:41
2 km
Brus, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
2.5 km
Brus, SO
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Brus, Posta
arr. 08:44
dep. 08:44
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 08:45
4 km
08:36 08:45 (00:09)
BozanoviciBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 08:36
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 08:38
dep. 08:38
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 08:40
dep. 08:40
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 08:41
dep. 08:41
2 km
Brus, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
2.5 km
Brus, SO
arr. 08:43
dep. 08:43
3 km
Brus, Posta
arr. 08:44
dep. 08:44
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 08:45
4 km
14:38 14:50 (00:12)
Bozanovici14. oktobar
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 14:38
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 14:41
dep. 14:41
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 14:42
dep. 14:42
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Brus, Stadion
arr. 14:44
dep. 14:44
2.5 km
Brus, SO
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Brus, Posta
arr. 14:46
dep. 14:46
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:50
5 km
15:57 16:05 (00:08)
BozanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 15:57
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 15:55
dep. 15:55
-1 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 15:54
dep. 15:54
-2 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 15:53
dep. 15:53
-3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:59
dep. 15:59
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 16:00
dep. 16:00
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 16:01
dep. 16:01
2 km
Brus, Stadion
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Brus, SO
arr. 16:03
dep. 16:03
3 km
Brus, Posta
arr. 16:04
dep. 16:04
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 16:05
4 km
18:06 18:15 (00:09)
BozanoviciBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 18:06
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 18:08
dep. 18:08
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 18:10
dep. 18:10
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 18:11
dep. 18:11
2 km
Brus, Stadion
arr. 18:12
dep. 18:12
2.5 km
Brus, SO
arr. 18:13
dep. 18:13
3 km
Brus, Posta
arr. 18:14
dep. 18:14
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 18:15
4 km
23:57 00:05 (00:08)
BozanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
dep. 23:57
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 23:55
dep. 23:55
-1 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 23:54
dep. 23:54
-2 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 23:53
dep. 23:53
-3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 23:59
dep. 23:59
1 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 00:00
dep. 00:00
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 00:01
dep. 00:01
2 km
Brus, Stadion
arr. 00:02
dep. 00:02
2.5 km
Brus, SO
arr. 00:03
dep. 00:03
3 km
Brus, Posta
arr. 00:04
dep. 00:04
3.5 km
Brus, Bus station
arr. 00:05
4 km

Naselja Velika Grabovnica kod Brusa i Brus su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Grabovnica kod Brusa je u 06:22 h, dok je poslednji polazak u 23:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.