Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Drenova - Trstenik timetable

monday, 15.07.2019.
06:05 06:30 (00:25)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 06:05
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Bogdanje, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Trstenik, Most
arr. 06:28
dep. 06:28
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:30
14 km
06:16 06:40 (00:24)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 06:16
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Bogdanje, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
14 km
06:35 07:00 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 06:35
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
4 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:47
dep. 06:47
7 km
Bogdanje
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Trstenik, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:00
14 km
07:38 08:00 (00:22)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 07:38
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 07:46
dep. 07:46
6.5 km
Bogdanje, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
7.5 km
Bogdanje, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
9 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
11 km
Trstenik, Most
arr. 07:58
dep. 07:58
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:00
13 km
08:00 08:25 (00:25)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 08:00
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 08:11
dep. 08:11
7 km
Bogdanje, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Trstenik, Most
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:25
14 km
10:06 10:30 (00:24)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 10:06
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:14
dep. 10:14
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Bogdanje, 2
arr. 10:23
dep. 10:23
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 10:26
dep. 10:26
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:28
dep. 10:28
12 km
Trstenik, Most
arr. 10:29
dep. 10:29
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
14 km
10:50 11:15 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 10:50
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
4 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 11:02
dep. 11:02
7 km
Bogdanje
arr. 11:05
dep. 11:05
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:10
dep. 11:10
12 km
Trstenik, Most
arr. 11:12
dep. 11:12
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:15
14 km
12:05 12:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 12:05
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Bogdanje, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Trstenik, Most
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:40
14 km
13:50 14:15 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 13:50
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
4 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Bogdanje
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:10
dep. 14:10
12 km
Trstenik, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:15
14 km
14:35 15:00 (00:25)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 14:35
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Bogdanje, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:56
dep. 14:56
12 km
Trstenik, Most
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:00
14 km
14:52 15:20 (00:28)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 14:52
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:00
dep. 15:00
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:02
dep. 15:02
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 15:06
dep. 15:06
6.5 km
Bogdanje, 2
arr. 15:09
dep. 15:09
7.5 km
Bogdanje, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
9 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
11 km
Trstenik, Most
arr. 15:18
dep. 15:18
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:20
13 km
15:18 15:40 (00:22)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 15:18
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 15:20
dep. 15:20
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:22
dep. 15:22
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:26
dep. 15:26
6.5 km
Bogdanje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7.5 km
Bogdanje, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
11 km
Trstenik, Most
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:40
13 km
17:50 18:15 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 17:50
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 17:58
dep. 17:58
4 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:02
dep. 18:02
7 km
Bogdanje
arr. 18:05
dep. 18:05
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Trstenik, Most
arr. 18:12
dep. 18:12
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
14 km
18:06 18:30 (00:24)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 18:06
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
7 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
12 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
14 km
18:40 19:00 (00:20)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 18:40
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:51
dep. 18:51
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:53
dep. 18:53
6.5 km
Bogdanje, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
7.5 km
Bogdanje, 1
arr. 18:56
dep. 18:56
9 km
Grabovac kod Trstenika, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
11 km
Trstenik, Most
arr. 18:59
dep. 18:59
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:00
13 km
19:00 19:35 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 19:00
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 19:11
dep. 19:11
7 km
Bogdanje, 2
arr. 19:14
dep. 19:14
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 19:17
dep. 19:17
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:25
dep. 19:25
12 km
Trstenik, Most
arr. 19:30
dep. 19:30
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:35
14 km

Naselja Velika Drenova i Trstenik su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Drenova je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.