Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Drenova - Trstenik timetable

sunday, 20.10.2019.
05:28 05:55 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 05:28
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 05:35
dep. 05:35
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 05:37
dep. 05:37
7 km
Bogdanje
arr. 05:43
dep. 05:43
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:55
14 km
06:16 06:40 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 06:16
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Bogdanje, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Trstenik, Most
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
14 km
07:45 08:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 07:45
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Bogdanje
arr. 08:05
dep. 08:05
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:14
14 km
10:06 10:30 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 10:06
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 10:14
dep. 10:14
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Bogdanje, 2
arr. 10:23
dep. 10:23
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 10:26
dep. 10:26
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 10:28
dep. 10:28
12 km
Trstenik, Most
arr. 10:29
dep. 10:29
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:30
14 km
11:35 12:02 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 11:35
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Bogdanje
arr. 11:52
dep. 11:52
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:55
dep. 11:55
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:02
14 km
13:37 14:00 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 13:37
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Bogdanje
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:55
dep. 13:55
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:00
14 km
18:06 18:30 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 18:06
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
7 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
12 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
14 km
18:06 18:30 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 18:06
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:14
dep. 18:14
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 18:20
dep. 18:20
7 km
Bogdanje, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
8.5 km
Bogdanje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:28
dep. 18:28
12 km
Trstenik, Most
arr. 18:29
dep. 18:29
13 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
14 km
18:37 19:02 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Drenova
dep. 18:37
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
4 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
5 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:49
dep. 18:49
7 km
Bogdanje
arr. 18:53
dep. 18:53
10 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:57
dep. 18:57
12 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:02
14 km

Naselja Velika Drenova i Trstenik su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Drenova je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 18:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.