Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Bresnica - Kucevo timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:57 07:30 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 06:57
Rabrovo
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
6 km
Misljenovac
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Ljesnica
arr. 07:09
dep. 07:09
10 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
14 km
Turija kod Kuceva, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
16 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:27
dep. 07:27
23 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:30
25 km
10:37 11:11 (00:34)
Šik - Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 10:37
Rabrovo
arr. 10:40
dep. 10:40
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Misljenovac
arr. 10:48
dep. 10:48
8 km
Ljesnica
arr. 10:51
dep. 10:51
10 km
Sena
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Turija kod Kuceva
arr. 11:01
dep. 11:01
18 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:06
dep. 11:06
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
25 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
26 km
11:42 12:15 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 11:42
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Ljesnica
arr. 11:56
dep. 11:56
10 km
Sena
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:06
dep. 12:06
18 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 12:11
dep. 12:11
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 12:15
25 km
13:15 14:14 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 13:15
Rabrovo
arr. 13:18
dep. 13:18
2.2 km
Mustapic, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
4.9 km
Mustapic, S
arr. 13:21
dep. 13:21
4.5 km
Misljenovac
arr. 13:27
dep. 13:27
8.6 km
Ljesnica
arr. 13:52
dep. 13:52
25.2 km
Srpce
arr. 13:43
dep. 13:43
19 km
Vukovic
arr. 13:41
dep. 13:41
17.6 km
Zelenik
arr. 13:39
dep. 13:39
16 km
Sena
arr. 13:56
dep. 13:56
27.4 km
Turija kod Kuceva
arr. 14:00
dep. 14:00
30.1 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 14:02
dep. 14:02
30.8 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:07
dep. 14:07
34.5 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 14:08
dep. 14:08
35 km
Kaona kod Kuceva
arr. 14:09
dep. 14:09
35.7 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 14:11
dep. 14:11
37.2 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:14
39.4 km
13:52 14:25 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 13:52
Rabrovo
arr. 13:55
dep. 13:55
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
6 km
Misljenovac
arr. 14:03
dep. 14:03
8 km
Ljesnica
arr. 14:06
dep. 14:06
10 km
Sena
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:21
dep. 14:21
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 14:25
25 km
16:02 16:29 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 16:02
Rabrovo
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Misljenovac
arr. 16:10
dep. 16:10
8 km
Ljesnica
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Sena
arr. 16:13
dep. 16:13
14 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 16:20
dep. 16:20
19 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 16:24
dep. 16:24
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:29
25 km
16:22 16:56 (00:34)
Šik - Jugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 16:22
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
10 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
14 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
26 km
20:42 21:15 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 20:42
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
6 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
8 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
10 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
14 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
18 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
25 km

Naselja Velika Bresnica i Kucevo su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Bresnica je u 06:57 h, dok je poslednji polazak u 20:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.