Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Bresnica - Kucevo timetable

saturday, 20.07.2019.
04:34 05:50 (01:16)
P. kuca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica, P. kuca
dep. 04:34
Rabrovo
arr. 04:38
dep. 04:38
1.4 km
Mustapic, Intersection
arr. 04:52
dep. 04:52
11.2 km
Mustapic, S
arr. 04:47
dep. 04:47
8.4 km
Misljenovac
arr. 04:58
dep. 04:58
13.2 km
Ljesnica
arr. 05:01
dep. 05:01
14.9 km
Sena
arr. 05:04
dep. 05:04
17 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 05:09
dep. 05:09
20.5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:32
dep. 05:32
32 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 05:29
dep. 05:29
30.3 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 05:25
dep. 05:25
29.5 km
Rakova Bara, Selo
arr. 05:21
dep. 05:21
26.5 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 05:37
dep. 05:37
35.3 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 05:38
dep. 05:38
35.8 km
Kaona kod Kuceva
arr. 05:41
dep. 05:41
36.5 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 05:45
dep. 05:45
38.1 km
Kucevo, Bus station
arr. 05:50
40.2 km
06:54 08:10 (01:16)
P. kuca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica, P. kuca
dep. 06:54
Rabrovo
arr. 06:58
dep. 06:58
1.4 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Mustapic, S
arr. 07:07
dep. 07:07
8.4 km
Misljenovac
arr. 07:18
dep. 07:18
13.2 km
Ljesnica
arr. 07:21
dep. 07:21
14.9 km
Sena
arr. 07:24
dep. 07:24
17 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:29
dep. 07:29
20.5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:52
dep. 07:52
32 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 07:49
dep. 07:49
30.3 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 07:45
dep. 07:45
29.5 km
Rakova Bara, Selo
arr. 07:41
dep. 07:41
26.5 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:57
dep. 07:57
35.3 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 07:58
dep. 07:58
35.8 km
Kaona kod Kuceva
arr. 08:01
dep. 08:01
36.5 km
Kucevo, Kamenolom
arr. 08:05
dep. 08:05
38.1 km
Kucevo, Bus station
arr. 08:10
40.2 km
10:37 11:11 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 10:37
Rabrovo
arr. 10:40
dep. 10:40
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Misljenovac
arr. 10:48
dep. 10:48
8 km
Ljesnica
arr. 10:51
dep. 10:51
10 km
Sena
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Turija kod Kuceva
arr. 11:01
dep. 11:01
18 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:06
dep. 11:06
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
25 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
26 km
11:42 12:15 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 11:42
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
Misljenovac
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Ljesnica
arr. 11:56
dep. 11:56
10 km
Sena
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:06
dep. 12:06
18 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 12:11
dep. 12:11
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 12:15
25 km
16:22 16:56 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 16:22
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
10 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
14 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
26 km
20:42 21:15 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 20:42
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
6 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
8 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
10 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
14 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
18 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
25 km
Velika Bresnica - Kucevo timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
10:37 11:11 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 10:37
Rabrovo
arr. 10:40
dep. 10:40
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Misljenovac
arr. 10:48
dep. 10:48
8 km
Ljesnica
arr. 10:51
dep. 10:51
10 km
Sena
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Turija kod Kuceva
arr. 11:01
dep. 11:01
18 km
Kaona kod Kuceva
arr. 11:06
dep. 11:06
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
25 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:11
26 km
16:22 16:56 (00:34)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 16:22
Rabrovo
arr. 16:25
dep. 16:25
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Misljenovac
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Ljesnica
arr. 16:36
dep. 16:36
10 km
Sena
arr. 16:41
dep. 16:41
14 km
Turija kod Kuceva
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Kaona kod Kuceva
arr. 16:51
dep. 16:51
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 16:56
26 km
20:42 21:15 (00:33)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Bresnica
dep. 20:42
Rabrovo
arr. 20:45
dep. 20:45
2 km
Mustapic, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
6 km
Misljenovac
arr. 20:53
dep. 20:53
8 km
Ljesnica
arr. 20:56
dep. 20:56
10 km
Sena
arr. 21:01
dep. 21:01
14 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 21:06
dep. 21:06
18 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 21:11
dep. 21:11
22 km
Kucevo, Bus station
arr. 21:15
25 km

Naselja Velika Bresnica i Kucevo su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Bresnica je u 04:34 h, dok je poslednji polazak u 20:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.