Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Biljanica - Leskovac timetable

thursday, 27.02.2020.
05:00 05:55 (00:55)
BrdoFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 05:00
Velika Biljanica
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 05:03
dep. 05:03
1 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
3.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 05:10
dep. 05:10
4.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 05:11
dep. 05:11
5.5 km
Leskovac, OMV
arr. 05:13
dep. 05:13
7.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 05:25
dep. 05:25
8.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:55
10.5 km
05:56 06:17 (00:21)
BrdoMetalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 05:56
Velika Biljanica
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 05:59
dep. 05:59
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:01
dep. 06:01
2.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:04
dep. 06:04
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
4.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Leskovac, OMV
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:13
dep. 06:13
6.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 06:17
8 km
06:05 06:25 (00:20)
BrdoHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 06:05
Velika Biljanica
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
2.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
3.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Leskovac, OMV
arr. 06:19
dep. 06:19
6 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:25
8 km
06:56 07:17 (00:21)
BrdoMetalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 06:56
Velika Biljanica
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:59
dep. 06:59
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:01
dep. 07:01
2.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:04
dep. 07:04
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
4.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Leskovac, OMV
arr. 07:09
dep. 07:09
5.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
7.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 07:17
8 km
07:12 07:30 (00:18)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica
dep. 07:12
Manojlovce, Komuna
arr. 07:14
dep. 07:14
0.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:15
dep. 07:15
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:16
dep. 07:16
1.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:19
dep. 07:19
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:21
dep. 07:21
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Leskovac, OMV
arr. 07:24
dep. 07:24
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:26
6 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:30
7 km
07:42 08:00 (00:18)
BrdoHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 07:42
Velika Biljanica
arr. 07:43
dep. 07:43
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:45
dep. 07:45
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:46
dep. 07:46
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:49
dep. 07:49
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
3.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
4 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Leskovac, OMV
arr. 07:54
dep. 07:54
6 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
dep. 07:56
7 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
8 km
07:43 08:00 (00:17)
BrdoHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 07:43
Velika Biljanica
arr. 07:45
dep. 07:45
0.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:46
dep. 07:46
1 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:47
dep. 07:47
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:49
dep. 07:49
3 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:50
dep. 07:50
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:54
dep. 07:54
7 km
Leskovac, OMV
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:57
dep. 07:57
9 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
9.5 km
09:04 09:20 (00:16)
BrdoHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 09:04
Velika Biljanica
arr. 09:05
dep. 09:05
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 09:07
dep. 09:07
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 09:09
dep. 09:09
3.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 09:11
dep. 09:11
4.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 09:13
dep. 09:13
5.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 09:14
dep. 09:14
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 09:16
dep. 09:16
7.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 09:20
10 km
10:45 11:00 (00:15)
BrdoHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 10:45
Velika Biljanica
arr. 10:46
dep. 10:46
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:48
dep. 10:48
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:49
dep. 10:49
3 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:50
dep. 10:50
3.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:52
dep. 10:52
4.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 10:54
dep. 10:54
5.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:55
dep. 10:55
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 10:57
dep. 10:57
7.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:59
dep. 10:59
9 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 11:00
10 km
10:57 11:15 (00:18)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica
dep. 10:57
Manojlovce, Komuna
arr. 10:59
dep. 10:59
0.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:01
dep. 11:01
1.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:04
dep. 11:04
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:06
dep. 11:06
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Leskovac, OMV
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 11:15
7 km
12:12 12:30 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica
dep. 12:12
Gradasnica kod Leskovca
arr. 12:00
dep. 12:00
-6 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:08
dep. 12:08
-2 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:30
7 km
12:13 12:26 (00:13)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 12:13
Velika Biljanica
arr. 12:15
dep. 12:15
0.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:16
dep. 12:16
1 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:17
dep. 12:17
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:19
dep. 12:19
3 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:20
dep. 12:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
7 km
Leskovac, OMV
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:26
9 km
13:11 13:27 (00:16)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 13:11
Velika Biljanica
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:14
dep. 13:14
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
2.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
4.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
5.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:27
6.5 km
13:11 13:40 (00:29)
BrdoFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 13:11
Velika Biljanica
arr. 13:12
dep. 13:12
0.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:14
dep. 13:14
1 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
1.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
4.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
7.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:30
dep. 13:30
8.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:40
10.5 km
13:12 13:26 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica
dep. 13:12
Manojlovce, Komuna
arr. 13:14
dep. 13:14
0.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
1.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:26
6 km
14:07 14:20 (00:13)
BrdoOMV
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 14:07
Velika Biljanica
arr. 14:08
dep. 14:08
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:11
dep. 14:11
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:12
dep. 14:12
2.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:15
dep. 14:15
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:17
dep. 14:17
4.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Leskovac, OMV
arr. 14:20
6.5 km
14:49 15:02 (00:13)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 14:49
Velika Biljanica
arr. 14:51
dep. 14:51
0.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:53
dep. 14:53
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:56
dep. 14:56
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Leskovac, OMV
arr. 15:00
dep. 15:00
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:02
9 km
15:12 15:26 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica
dep. 15:12
Manojlovce, Komuna
arr. 15:14
dep. 15:14
0.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Leskovac, OMV
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:26
6 km
15:26 15:43 (00:17)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 15:26
Velika Biljanica
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:29
dep. 15:29
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:31
dep. 15:31
2.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
4.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Leskovac, OMV
arr. 15:39
dep. 15:39
5.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:43
6.5 km
16:30 16:44 (00:14)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 16:30
Velika Biljanica
arr. 16:31
dep. 16:31
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 16:37
dep. 16:37
4.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
5.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:40
dep. 16:40
6.5 km
Leskovac, OMV
arr. 16:42
dep. 16:42
7.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:44
9 km
17:22 17:35 (00:13)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 17:22
Velika Biljanica
arr. 17:23
dep. 17:23
1 km
Manojlovce, Komuna
arr. 17:25
dep. 17:25
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 17:27
dep. 17:27
2.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 17:29
dep. 17:29
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
3.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
4 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:32
dep. 17:32
5 km
Leskovac, OMV
arr. 17:34
dep. 17:34
6 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:35
7 km
20:02 20:16 (00:14)
BrdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 20:02
Velika Biljanica
arr. 20:03
dep. 20:03
0.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 20:05
dep. 20:05
1 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 20:06
dep. 20:06
2 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 20:07
dep. 20:07
3 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 20:09
dep. 20:09
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Bratmilovce, Skola
arr. 20:11
dep. 20:11
5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Leskovac, OMV
arr. 20:14
dep. 20:14
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:16
9 km
21:18 21:36 (00:18)
BrdoFabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Biljanica, Brdo
dep. 21:18
Velika Biljanica
arr. 21:19
dep. 21:19
0.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 21:21
dep. 21:21
1 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 21:22
dep. 21:22
1.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 21:23
dep. 21:23
2 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 21:25
dep. 21:25
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
3.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 21:27
dep. 21:27
4.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 21:28
dep. 21:28
5.5 km
Leskovac, OMV
arr. 21:30
dep. 21:30
7.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 21:33
dep. 21:33
8.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 21:36
10.5 km

Naselja Velika Biljanica i Leskovac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Biljanica je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.